Yardım Valorant yan hesabımdan ban yedim ana hesabım banlandı mı

Bu konuyu okuyanlar

Upi Land

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Dün İntel Monitor Analyzer gibi bir program ile merakıma yenik düşüp yan hesabımda hile açtım. Ban yedi. Şuan yan hesap açıp girmeye çalışıyorum Val 51
hatası veriyor giremiyorum. Ana hesabıma girmek istiyorum ancak 500 TL gibi bir para yatırdığım için oyuna şuan ne yapacağımı bilmiyorum. Bazı yerlere baktım Hwid ve Hesap banı diye ikiye ayrılıyormuş. Ben hangisini yedim. Ana hesabıma girsem ban yermiyim. Yardım ederseniz sevinirim...

?????????

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
2,016
yersin yerr zulada da yaptım harddiskimi banladılar allahtan 2077 e kadar banlamadılar farkı hdden dene.

Martin Archimbaud

Moderatör
Moderatör
Reaksiyon puanı
3,487
Muhtemelen Hwid ban yediniz. Garantiye almak için başka bir bilgisayardan oynayın. Okuduğuma göre Hwid ban yiyip tüm parçaları değiştirip oynarken bilgisayarındaki değiştirmediği fandan tespit edilip ban yiyen var.

Upi Land

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Muhtemelen Hwid ban yediniz. Garantiye almak için başka bir bilgisayardan oynayın. Okuduğuma göre Hwid ban yiyip tüm parçaları değiştirip oynarken bilgisayarındaki değiştirmediği fandan tespit edilip ban yiyen var.
evdeki tek bilgisayar o

efemurato

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,043
Dün İntel Monitor Analyzer gibi bir program ile merakıma yenik düşüp yan hesabımda hile açtım. Ban yedi. Şuan yan hesap açıp girmeye çalışıyorum Val 51
hatası veriyor giremiyorum. Ana hesabıma girmek istiyorum ancak 500 TL gibi bir para yatırdığım için oyuna şuan ne yapacağımı bilmiyorum. Bazı yerlere baktım Hwid ve Hesap banı diye ikiye ayrılıyormuş. Ben hangisini yedim. Ana hesabıma girsem ban yermiyim. Yardım ederseniz sevinirim...
Anakart banı yemişin acilen bir hesapla ticket at riota sakın ban kalkana kadar ana hesaba girme o da yer banı !
Mesaj otomatik birleştirildi:

Tabii onun İllegal denilecek çözümleri var. :/

Upi Land

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Anakart banı yemişin acilen bir hesapla ticket at riota sakın ban kalkana kadar ana hesaba girme o da yer banı !
Mesaj otomatik birleştirildi:

Tabii onun İllegal denilecek çözümleri var. :/
kalıcı ban diyor ama yinede açılma ihtimali varmı

Alpaslan Çevikel

Öğrenci
Reaksiyon puanı
24
Niye hile açıyorsun bunu yaparak eğlendiğini mi düşünüyorsun diğer oyuncuların zamanını çalmaktan ve sinir etmekten başka bir amacın yok bu yöntemleri kullanmayıp reflekslerini geliştirsen veya antrenmanlar
yapsan belki iyi bir yere gelebilirsin bunlar gerçekten boş iş ve kim bilir hileyle vurduğun adamlar ne küfürler etmişlerdir hem şu oyunlara para yatırmak tek bana mı saçma geliyor giyimine kuşamına, yemeğine harcasan ya da eğitim masraflarına yaşın 13 yazıyor ama belki yanlış bilgi vermiş olabilirsin kaydolurken eğer para kazanıyorsan sana kalmış (Ayrıca iyi olmuş hak etmişsin)

Son düzenleme:

AcmszKurt

Asistan
Reaksiyon puanı
24
Ekran Kartından Banlıyorlar Diye Biliyorum