Soru Valorant Türk Ajan İçin Beklentileriniz

Bu konuyu okuyanlar

niyazi5859

Müdavim
Reaksiyon puanı
5,096
Arkadaşlar yeni gelen ajanın Türk olma ihtimali yüksek ajanimiz şantajcı ve ajanların gizli kimliklerini ifsaliyor ve killjoyun annesinin adı da Zehra killjoyun yarı Türk olma ihtimali var. Brimstoneun ekibi Türkiye'ye bu ajana operasyon düzenliyor sizce nasıl bir ajan olur ?

niyazi5859

Müdavim
Reaksiyon puanı
5,096
Valorant'tan böyle bir adım gelmesi ve R6'da bırakın Türk karakterin gelmesi, adının bile geçmemesi üzücü. Riot güzel bir adım atmış ancak umarım çocuk kitleyi oyuna çekmez. Zaten troll kitleden yeterince çekiyoruz.
Riot Games Türkiye pazarına önem veriyor hocam oyunlarında Türkçe desteği vermesi ve yerel fiyatlandırma yapması da baya iyi oluyor. Duellocu olmaz. Sizce gözcü mü öncü mü yoksa kontrol uzmanı mı olur ?

wittroc

44
Reaksiyon puanı
11,155
Riot Games Türkiye pazarına önem veriyor hocam oyunlarında Türkçe desteği vermesi ve yerel fiyatlandırma yapması da baya iyi oluyor. Duellocu olmaz. Sizce gözcü mü öncü mü yoksa kontrol uzmanı mı olur ?
Healer gelirse iyi olabilir. Skye pek benlik değil. Sage her ne kadar güzel olsa da biraz daha takım odaklı oynaman gerekiyor. Millete heal vermekten Battle Sage takılamıyoruz. :D Yine de duelist gelmesin de yeter diyelim

caglatanriverdi

Öğrenci
Reaksiyon puanı
35
umarım healer gelir gerçekten ya :/ overwatch'taki Lucio gibi alan heal'i veren ama aynı zamanda Skye'ın aksine kendini de healleyebilen yeni bi hero çok iyi olurdu ?
ama eğer Türk karakter gelicekse de sentinel olmasıo daha olası gibi gözüküyo

Sıradan Kullanıcı

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
8,024
Valorant'tan böyle bir adım gelmesi ve R6'da bırakın Türk karakterin gelmesi, adının bile geçmemesi üzücü. Riot güzel bir adım atmış ancak umarım çocuk kitleyi oyuna çekmez. Zaten troll kitleden yeterince çekiyoruz.
R6 gelmemesi gayet doğal ve gelmemeli de. Türk operatör gelince ergen tayfa oyuna başlayacak ve R6'nın CS:GO, Valorant, Lol gibi değil de daha kaliteli olan oyuncu kitlesi düşüşe geçecek. Türk oyuncuların bir kısmı maalesef troll yapıyor, maç satıyor ve kendilerini komik sanıp herkese küfür ettiği için Online oyunlarda pek sevilmiyoruz.

Graveworm

Müdavim
Reaksiyon puanı
518

Umarım çocuk kitleyi oyuna çekmez mi ? Şu anda zaten konuşmayı bilmeyen elemanlar Valorant oynar olmuş. Yazık.

irsuya

beyond negative diff
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
2,990
League of legendsada bekliyoruz.

Son düzenleme:

Son mesajlar