Haber Valorant Mobile'den Oyun İçi Video Sızdırıldı!

Bu konuyu okuyanlar

Fakehero

366. Gün
Emektar
Reaksiyon puanı
5,397
Videonun edit olduğu bariz şekilde belli. Hiçbir mobil oyunun grafikleri ile pc versiyonunun grafikleri aynı olmaz. İlla ki bir miktar kırpma olacaktır. Ama bu videoda buna dair bir iz göremedim.

BehzatAmirim

Dekan
Reaksiyon puanı
6,982
ya kardeşim game pad bir örnek kime ban atılmış şimdiye kadar otg ile bağlantı yüzünden yada game pad ile oynayanlara bu tarz bir oyunu telefon ile oynamak zor olucak bu kadar basit çıkınca tartışalım bu konuyu
Ya BAN sebebi.
Oynadığımdan biliyorum.
3.Parti Yazılımlar(FPS yükseltici vesaire)
Ve klavye mouse'da kullanmak için,3.Parti bir yazılım lazım.Octopus gibi.Anladın mı ?

niyazi5859

Müdavim
Reaksiyon puanı
5,097
Eğer video gerçekse pc deki gibi akıcı olmaz ve ayrıca bir ara " valoran mobile gelir mi" adlı bir konu vardı buradan o konuyu açan arkadaştan özür diliyorum eğer çıkarsa. Ben oyunu yapmaları zor, olsa da kötü olur falan demiştim ama daha kesin değil tabi. :D
Hocam o konuyu ben açmıştım herkes çıkması zor imkansız diyordu ben sonuna kadar çıkar demiştim üstüne oyunun içinde kodları var mobilin

TheLastWarrior

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,044
Arkadaşlar Oyunu NeteAse Games Geliştiryor
Beta testleri başladı beta oynanış videosu

niyazi5859

Müdavim
Reaksiyon puanı
5,097

bunun valorant mobile olduğuna emin misin hadi özel güçler benziyor onun haricinde benzemiyor
Mesaj otomatik birleştirildi:

valorant bir hikayeye sahip ve h,kaye büyük önem taşıyor sova yok omen yok karakterler değişmiş oynayan kişi valo mobil değil bambaşka bişi oynamış olur sova kadın olmuş ve valorant daha fantastik renkli bu askeri olmuş

Nixc0r

Forumgezer
Emektar
Reaksiyon puanı
15,427

Hocam orjnal valorant olduğunu düşünmüyorum zaten NeteAse çakma oyun yapmakla ünlü
Mesaj otomatik birleştirildi:

valorant bir hikayeye sahip ve h,kaye büyük önem taşıyor sova yok omen yok karakterler değişmiş oynayan kişi valo mobil değil bambaşka bişi oynamış olur sova kadın olmuş ve valorant daha fantastik renkli bu askeri olmu
Zaten bu oyun Valorant olamaz başlığa bakarsanız Valorant mobil benzer gibi birşey yazıyor

TheLastWarrior

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,044
Yayınlayan yayıncı yabancı genelde mobil oyun kanalı doğruluğu tartışılır

TheLastWarrior

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,044
Evet oyun gerçek ama Valorant değil bu çakma

Oyun Gerçek Onaylı Hesap

@niyazi5859 @nixc0r @Captain Price 141

IMG_20210804_230827.jpg

Son düzenleme:

Enkaren

Asistan
Reaksiyon puanı
57
Bu videonun kurgu olduğunu düşünüyorum. Riot Games Valorant'ın Mobil versiyonunun çıkıcağını onaylamış olsada şu anda bu kadar bile oynanabiliyor olsaydı bir demo yada bir trailer,fragman tarzı birşey yayınlarlardı gibi geliyor, kendim o kadar araştırmamış olsamda başka valorant mobile videoları varmı bölye?? yoksa sadece bu kanal mı yapmış bunu ? buda sahteliğini belli edebilir.Birde "NetEase" yani Pubg'nin Mobile versiyonunu ilk çıkartan firma Valorant Mobile'de el atmış gibi görünüyor.Sizde bir araştırıp bakın isterseniz.

TheLastWarrior

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,044
Bu videonun kurgu olduğunu düşünüyorum. Riot Games Valorant'ın Mobil versiyonunun çıkıcağını onaylamış olsada şu anda bu kadar bile oynanabiliyor olsaydı bir demo yada bir trailer,fragman tarzı birşey yayınlarlardı gibi geliyor, kendim o kadar araştırmamış olsamda başka valorant mobile videoları varmı bölye?? yoksa sadece bu kanal mı yapmış bunu ? buda sahteliğini belli edebilir.Birde "NetEase" yani Pubg'nin Mobile versiyonunu ilk çıkartan firma Valorant Mobile'de el atmış gibi görünüyor.Sizde bir araştırıp bakın isterseniz.
Adamlar resmi kanaldan duyurmuslar yetrli değilmi?

IMG_20210804_230827.jpg

TheLastWarrior

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,044
Evet, dediğim gibi ben baktığımda "NetEase" firması çalışmalar yapıyordu en son, ve burdaki hud biraz daha farklı değil mi sanki sizin ilk başta attığınız videodakinden ?
Gidin twitwrdan izleyin aynısı gameplay videosu ile bnm attığım videonun bnm attığım video betasını oynamışlar uzun versionu

TheLastWarrior

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,044
Twitter'den baktım Oyunun videosunu fakat bu video ile sizin ilk attığınız video arasında bir benzerlik göremedim bir daha bir bakın isterseniz.
Oyun daha betada onaylı hesabın attığı video oyunun geliştirilmiş halinden alınmış olabilir bnm videosunu attığım kişide alpha yani ilk sürümünü oynuyor olabilir bunu pubg new stadede aynısını yaptı ilk alpha testinde oyunun herşeyini ilk testte göstermediler ama bir sürü traileri oynanış videosunu felan hep geliştirilmiş sürümden paylasıyorlar

Enkaren

Asistan
Reaksiyon puanı
57
Oyun daha betada onaylı hesabın attığı video oyunun geliştirilmiş halinden alınmış olabilir bnm videosunu attığım kişide alpha yani ilk sürümünü oynuyor olabilir bunu pubg new stadede aynısını yaptı ilk alpha testinde oyunun herşeyini ilk testte göstermediler ama bir sürü traileri oynanış videosunu felan hep geliştirilmiş sürümden paylasıyorlar
Ben öyle şeyleri pek bilmem çok fazla oyun takip etmiyorum kusura bakmayın.

TheLastWarrior

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,044
Ben öyle şeyleri pek bilmem çok fazla oyun takip etmiyorum kusura bakmayın.
Olabilir benzetememiş olmanız oyunun tam geliştirilmemiş halinden video alınmış olması oyun çıktığında google playa felan onaylı hesaptan paylaşıldığı gibi olacak