Haber Valorant Mobile'den Oyun İçi Video Sızdırıldı!

Bu konuyu okuyanlar

TheLastWarrior

Profesör
Reaksiyon puanı
3,045
Riot Gamesin oyunlarını birbir mobile taşımaya başladığını Legue Of Legends'in Wilt Rift uyarlaması ile görmüştük. Bir süredir Valorant oyunun mobile geleceği konusuluyordu bugün valorant mobileden oyunu içi video sızdırıldı. Videonun gerçek olduğu henüz bilinmiyor ama büyük nitelikte doğru olduğu gözükmekte. Aşağıdan videoyu izleyebilirsiniz. Valorant Mobile sizce başarılı olurmu?

Son düzenleme:

ucankedi

Asistan
Reaksiyon puanı
137
Riot Gamesin oyunlarını birbir mobile taşımaya başladığını Legue Of Legends'in Wilt Rift uyarlaması ile görmüştük. Bir süredir Valorant oyunun mobile geleceği konusuluyordu bugün valorant mobileden oyunu içi video sızdırıldı. Videonun gerçek olduğu henüz bilinmiyor ama büyük nitelikte doğru olduğu gözükmekte. Aşağıdan videoyu izleyebilirsiniz. Valorant mobile sizce başarılı olurmu mobilde?

olabilir

MMTKR

Profesör
Cezalı
Reaksiyon puanı
520
Oynamk çok zor parası olan gamepad alacak fakir yine mutsuz

TheLastWarrior

Profesör
Reaksiyon puanı
3,045
Video kurgu gibi. Adam pcden mis gibi poligonu turlamış, daha sonrasında ikonlar ve yazı eklemiş.
Bilmiyorum öylede olabilir
Mesaj otomatik birleştirildi:

Apex Gibi karmasık bir oyunu mobile uydurdularsa Valorant daha sade birrşey oynanabilir mobilde

Son düzenleme:

Robert Grenee

Doçent
Cezalı
Reaksiyon puanı
971
Riot Gamesin oyunlarını birbir mobile taşımaya başladığını Legue Of Legends'in Wilt Rift uyarlaması ile görmüştük. Bir süredir Valorant oyunun mobile geleceği konusuluyordu bugün valorant mobileden oyunu içi video sızdırıldı. Videonun gerçek olduğu henüz bilinmiyor ama büyük nitelikte doğru olduğu gözükmekte. Aşağıdan videoyu izleyebilirsiniz. Valorant mobile sizce başarılı olurmu mobilde?

güzele benziyo

niyazi5859

Dekan
Reaksiyon puanı
5,096
Riot Gamesin oyunlarını birbir mobile taşımaya başladığını Legue Of Legends'in Wilt Rift uyarlaması ile görmüştük. Bir süredir Valorant oyunun mobile geleceği konusuluyordu bugün valorant mobileden oyunu içi video sızdırıldı. Videonun gerçek olduğu henüz bilinmiyor ama büyük nitelikte doğru olduğu gözükmekte. Aşağıdan videoyu izleyebilirsiniz. Valorant Mobile sizce başarılı olurmu?

Evet bu açtığım konuda valorant mobilenin geleceğini söylemiştim foruma ama bir çoğu inanmamıştı anket yapmıştım sonuçlarına da buradan bakabilirsiniz hatırladın mı @TheLastWarrior bu konumu herkes olmaz kötü olur diyordu oynanmaz diyordu hatta ve hatta bu videodaki kontrolleri ben bu konuda paylaşmıştım

Reaksiyon puanı
8,023
Evet bu açtığım konuda valorant mobilenin geleceğini söylemiştim foruma ama bir çoğu inanmamıştı anket yapmıştım sonuçlarına da buradan bakabilirsiniz hatırladın mı @TheLastWarrior bu konumu herkes olmaz kötü olur diyordu oynanmaz diyordu hatta ve hatta bu videodaki kontrolleri ben bu konuda paylaşmıştım
Helal

MMTKR

Profesör
Cezalı
Reaksiyon puanı
520
Parmak daha kolay.
4-6 parmak oynanabiliyor ve gayet basit.
FPS ile gamepad'in ne alakası var ??
neyin en alakası var arkadaşım daha kolay oynanbiliyor game pad ile telefon oyunları bu kadar basit fps yada değil herhangi bir oyun ne fark eder 4 altı aprmak oyunn diyorsun valorant karekterlerinin özeliklerini kontrol etmek zor hele düşün telefondasın jetle süzülüyorsun bıçak atıcakasın basit game pad kolaylık sağlıyor

niyazi5859

Dekan
Reaksiyon puanı
5,096
neyin en alakası var arkadaşım daha kolay oynanbiliyor game pad ile telefon oyunları bu kadar basit fps yada değil herhangi bir oyun ne fark eder 4 altı aprmak oyunn diyorsun valorant karekterlerinin özeliklerini kontrol etmek zor hele düşün telefondasın jetle süzülüyorsun bıçak atıcakasın basit game pad kolaylık sağlıyor
Tamam ama gamepad ile oynayabilen kaç kişi var ve ben oynayanların çoğunun gamepad kullanacağını düşünmüyorum pubg mobile oynanabiliyor fortnite oynanabiliyor valorant neden oynanmasın çok rahatta oynanır riot games gibi bir firmadan bahsediyoruz

niyazi5859

Dekan
Reaksiyon puanı
5,096
pubg yi nasıl oynuyorsanız valoyuda öyle oynayabilirsibiz ?
Hocam bende öyle diyorum ama pek dinlemiyorlar fortnite ve pubg geldi o oyunlar geldiyse valorant hayli hayli gelir zaten pubg mobilenin tuşları azmış gibi konuşuyorlar aşşağı yukarı tuş sayıları aynı kaldı ki siz onları özelleştirebilirsiniz diye düşünüyorum pubg mobili 6 8 parmak oynayan var bence abartıyorlar 2 parmakta yeterli oluyor ve ekranı kaplayacak demişler butonu küçültsünler hem çıkartırlarsa kötü olur diyenler de oynamaz yani bu kadar basit kendileri oynamak istemediği bir şey için neden çıkmasın diyorlar ki sistemi yetmeyen onca insan var çıksa sana zararı ne indirmezsin olur biter

BehzatAmirim

Dekan
Reaksiyon puanı
6,972
Ya kardeşim çoğu oyunda kullanmak,zaten ban sebebi..
Pubg Mobile,Call of Duty:Mobile gibi.
Ona bakarsan OTG ile klavye ve mouse bile bağlarsın.

durmayann

Profesör
Reaksiyon puanı
3,203
Eğer video gerçekse pc deki gibi akıcı olmaz ve ayrıca bir ara " valoran mobile gelir mi" adlı bir konu vardı buradan o konuyu açan arkadaştan özür diliyorum eğer çıkarsa. Ben oyunu yapmaları zor, olsa da kötü olur falan demiştim ama daha kesin değil tabi. :D

TheLastWarrior

Profesör
Reaksiyon puanı
3,045
Eğer video gerçekse pc deki gibi akıcı olmaz ve ayrıca bir ara " valoran mobile gelir mi" adlı bir konu vardı buradan o konuyu açan arkadaştan özür diliyorum eğer çıkarsa. Ben oyunu yapmaları zor, olsa da kötü olur falan demiştim ama daha kesin değil tabi. :D
Oyunun mobile cıkacağı resmen duyuruldu zaten çıkacak nasıl olacağı blli değil sadece

Reaksiyon puanı
18
Çok boş bir karar oldu. Sevgili telefon oyuncuları, bu karardan memnunsanız ne mutlu size. Ama ben gene de PC'den oynamaya devam edeceğim.

MMTKR

Profesör
Cezalı
Reaksiyon puanı
520
Ya kardeşim çoğu oyunda kullanmak,zaten ban sebebi..
Pubg Mobile,Call of Duty:Mobile gibi.
Ona bakarsan OTG ile klavye ve mouse bile bağlarsın.
ya kardeşim game pad bir örnek kime ban atılmış şimdiye kadar otg ile bağlantı yüzünden yada game pad ile oynayanlara bu tarz bir oyunu telefon ile oynamak zor olucak bu kadar basit çıkınca tartışalım bu konuyu

Akagi

Doçent
Reaksiyon puanı
841
Resmi olmayan bir kanalın böyle bir şey yapması bana biraz montaj gibi geliyor.

emin:)

Profesör
Reaksiyon puanı
1,124

Eğer Valorant Mobile çıkarsa PUBG MOBİLE Brawl Stars felan yok olur.Ama fake gibi duruyor.

emin:)

Profesör
Reaksiyon puanı
1,124
Hiçbiri yok olmaz. Hepsi farklı türde oyunlar.

Biri Battle Royale diğeri vakit geçirmelik çerez oyunlardan Valorant ise taktiksel FPS oyunu
Pubg Mobilenin ve Brawl Stars'ın 5-6 Ay Önceye göre kitlesi baya fazla azaldı.Yeni bir oyun çıkarsa ve bu sağlam bir oyun olursa oyuncular bu oyunu beğenir ve hemen vaz geçer diye düşünüyorum.

Reaksiyon puanı
1,056

Bir tek kontrolleri banamı zor geldi?

Son mesajlar