Valorant İndirecek MSI Kullanıcıları Dikkat !

Bu konuyu okuyanlar

cenkkkk

Doçent
Reaksiyon puanı
373
İndirmiş olduğum Valorant nedeniyle MSI'ın uygulaması olan Dragon Center'de anormallikler farkettim. Ne fan ayarı yapabiliyordum ne de işlemcim tam gücünde çalışıyordu. MSI'a attığım ticket sonucuda bu problemin Valorant'ın anti-cheat programı olan Vanguard sebepli olduğunu ve oyunu silmemi söylediler. Bir arkadaşım dün Valorant'ı indirdip başlatması ile anakartı yanması bir oldu. Yeni bir oyun olduğu için böyle problemlerin olması normaldir fakat fixlenmez ise büyük sıkıntılar çıkaracak gibi duruyor. Anti-cheat programının kernel bağlantılı olduğu, yani bilgisayardaki her türlü işleme erişim izni olduğu açık bir şekilde ortada. Valorant'a da ticket attım ama henüz geri dönüş sağlanmadı.

Ekli dosyalar

• Inkedb_LI.jpg
    Inkedb_LI.jpg
    35.4 KB · Görüntüleme: 195
Son düzenleme:

Nixc0r

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
15,626
ilk kez msi kullanmadığıma sevindim

cenkkkk

Doçent
Reaksiyon puanı
373
Bunun ekran kartına da zararı olabilir o hâlde.Hatta Valorant için bir konu açsak iyi olur oyun hakkında herkes bilgilerini paylaşır.
Olabilir. Toplu bir şekilde Valorant'a ticket atarak durumun ciddiyetini farkettirebiliriz.
Mesaj otomatik birleştirildi:

ilk kez msi kullanmadığıma sevindim
MSI'ın gördüğüm ve yaşadığım kadarıyla uygulamalarını ve bir miktar sistem çalışma durumunu bozuyor. Anakartı yanan arkadaşım MSI kullanıcısı değildi. Her bilgisayar için büyük bir tehdit. Öyle deme :D

TrendBey

Öğrenci
Reaksiyon puanı
54
Olabilir. Toplu bir şekilde Valorant'a ticket atarak durumun ciddiyetini farkettirebiliriz.
Mesaj otomatik birleştirildi:

MSI'ın gördüğüm ve yaşadığım kadarıyla uygulamalarını ve bir miktar sistem çalışma durumunu bozuyor. Anakartı yanan arkadaşım MSI kullanıcısı değildi. Her bilgisayar için büyük bir tehdit. Öyle deme :D
Konuyu açtım bile :) Oyun - Valorant hakkındaki bilgilerinizi bu konu altında paylaşabilirsiniz.