Valheim De 15 FPS Alıyorum

Bu konuyu okuyanlar

ScouT_

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Öncelikle Bilgisayarım Orta Düzeyde Bir Bilgisayar Ve Valheim İn Sistem Gereksinimlerini Tam Olarak Karşılıyor Steamden Sistem Gereksinimlerine Baktığım Üzre Ve Oyuna Girdiğimde Aldığım FPS 15 Ve Her Türlü Çözümüne Baktım Youtubedeki Bütün Videoları Yaptım Nerdeyse Ama Hiçbir Değişiklik Yok Lütfen Su Optimizasyon Ve FPS Sıkıntısının Çözümünü Bilen Varsa Bana Yardım Edebilirmi

mehmetali48

Doçent
Reaksiyon puanı
415
Öncelikle Bilgisayarım Orta Düzeyde Bir Bilgisayar Ve Valheim İn Sistem Gereksinimlerini Tam Olarak Karşılıyor Steamden Sistem Gereksinimlerine Baktığım Üzre Ve Oyuna Girdiğimde Aldığım FPS 15 Ve Her Türlü Çözümüne Baktım Youtubedeki Bütün Videoları Yaptım Nerdeyse Ama Hiçbir Değişiklik Yok Lütfen Su Optimizasyon Ve FPS Sıkıntısının Çözümünü Bilen Varsa Bana Yardım Edebilirmi
Bilgisayarınızın özelliklerini yazabilir misiniz.

Hollywoo

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,462
Bilgisayarınızın özelliklerini yazınız.Genellikle steam de yazan sistem gereksinimi oyunun ilk çıktığında ki sistem gereksinimi oluyor ve oyun güncelleme geldikçe geliştikçe daha yüksek bir sistem isteyebilir.

ScouT_

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
i5-8265U 1.60 gh 3gh e çıkıyo 8 çekirdek
8gb ram
ekran kartı nvidia geforce mx110
Mesaj otomatik birleştirildi:

i5-8265U 1.60 gh 3gh e çıkıyo 8 çekirdek
8gb ram
ekran kartı nvidia geforce mx110
bütün arkadaşlarımla oynarken hep benim düşük fps im yüzünden başımıza bela geliyo

mehmetali48

Doçent
Reaksiyon puanı
415
Msı afterburn ile oyun içi değerleri yazar mısın peki. İşlemci ve ekran kartı sıcaklığı ve kullanımını yazabilir misin.

mehmetali48

Doçent
Reaksiyon puanı
415
15 malesef yine aynı
Msı afterburn ile oyun içi değerleri yazar mısın peki. İşlemci ve ekran kartı sıcaklığı ve kullanımını yazabilir misin demiştim. Fps i sormadım ki sıcaklık ve kullanım değerlerini sormuştum.