VAC Ban yermiyim

ArmOntAns

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Merhaba ben dying lightta 8 mart tarihinde cheat engine uygulamasından hile yapmıştım ama sonradan pişman olup savemi sildim oyunuda silip yeniden yükledim (offline moddaydım hile yaptığımda ve vac koruması açık değildi diye hatırlıyorum) ama sonra hile yaptığımı unutup be the zombie moduna girdim ama 1 el girdim sonra hatırlayıp çıktım şimdide forza horizon 4 almak istiyorum ama vac yemekten korkuyorum daha yemedim oyunda pahalı olduğu için bir sormak istedim ban yermiyim diye

efemurato

Profesör
Reaksiyon puanı
2,044
o oyun başka bu oyun başka vac yeseniz bile fh4 ü etkilemez ki

efemurato

Profesör
Reaksiyon puanı
2,044
peki birşey sorucam vac ban ın uyarısı oluyormu yani mesela 1 kere daha yaparsan ban yersin diye ??
yok vacı yediyseniz kalkmaz uyarısada yok ow var sadece onunda kalkması zor zaten oda hemen vaca dönüşüyor

ArmOntAns

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
yok vacı yediyseniz kalkmaz uyarısada yok dediğinizden sonrasını anlayamadım

efemurato

Profesör
Reaksiyon puanı
2,044
yok vacı yediyseniz kalkmaz uyarısada yok dediğinizden sonrasını anlayamadım
vacın bir altı overwatch banı var genellikle kullancının kendine şahsi banı ama vac hile veya vb. bir program yüzünden yenilen ban

ArmOntAns

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
vacın bir altı overwatch banı var genellikle kullancının kendine şahsi banı ama vac hile veya vb. bir program yüzünden yenilen ban
teşekkürler sizi çok tuttum ama son birşey daha sormak istiyorum :D mesela diyelim dying lighttan vac ban yedimbaşka vac korumalı oyunların onlinelerine giremiyorum diye biliyorum doğrumudur ???

efemurato

Profesör
Reaksiyon puanı
2,044
teşekkürler sizi çok tuttum ama son birşey daha sormak istiyorum :D mesela diyelim dying lighttan vac ban yedimbaşka vac korumalı oyunların onlinelerine giremiyorum diye biliyorum doğrumudur ???
yanlış mesala csgo girebilirsiniz ama dying light tan vac korumalı serverlara giremezsniz sadece ama dying lighttan

Bella Ciao

Profesör
Reaksiyon puanı
3,193
etkilemez.
ama yinede hile açıp başkasının hakkını gaspetmen yanlış ve hatalı bir davranış

ArmOntAns

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
etkilemez.
ama yinede hile açıp başkasının hakkını gaspetmen yanlış ve hatalı bir davranış
başkasının hakkını gaspetmedim sadece sıkıldığım için levellerimi fullemiştim ve sonra save dosyasını silmiştim ve online modada girmemiştim