Uzun Kullanım Testi: LG G2

Bu konuyu okuyanlar

S

shiftdelete.net

SDN Okuru
Uzun Kullanım Testi: LG G2

Son yılların fiyat performans odaklı en iddialı akıllı telefonu LG G2'yi UKT yani Uzun Kullanım Testi'ne soktuk. Bakalım uzun bir kullanımdan sonra LG G2 sahibinin düşünceleri neler?

M.Şamil CAN

Müdavim
Reaksiyon puanı
105
G4 haberleri çıkmışken ne kadar da erken gelen bir inceleme bu. Bravo valla

tolgacem

Profesör
Admin
SDN
Reaksiyon puanı
47
G4 haberleri çıkmışken ne kadar da erken gelen bir inceleme bu. Bravo valla

Okuduğunu / izlediğini anlayabilme yeteneği çok önemli bir yetenek tabi. Bunun için şükür etmek lazım.

Arkadaşım bu arada, bu içerik inceleme değil. İncelemesinin linki zaten haber metninde var 2013'ten kalan. Bu uzun kullanım testi hani başlıkta yazan. 1 sene kullandık işte telefonda neler yaşandı vs vs. Kullanıcı testi gibi düşün.

Uzun kullanım testi bunu anlatamıyorsa nasıl bir başlık koymak lazım orası da ayrı bir merak konusu

Kurt Cobain

Müdavim
Reaksiyon puanı
90
Gayet güzel bir video olmuş elinize sağlık.

Tek hatanız var videonun başında Snapdragon 400 demişsiniz. :)

Mg.

Müdavim
Reaksiyon puanı
24
g2 almayı düşünüyorum hala :) benim için işe yarar bir inceleme

cleet

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar..Tolga ve Ahmet bey size diyorum..Sizin işiniz nedir ben çok merak ediyorum..Yani burada video bitsin de daha fazla upload süresi uzamasın diye hemen iki lafla geçiştirdiniz telefonu..Millet yani diğer siteler saatlik videolar yüklüyorda sizin şu nasıl upload yapacağız kasılmanızı yaşamıyorlar.Belki ofis interneti kötü olabilir ozaman daha erken çek videoyu yavaş yavaş yükle..Bence biraz daha işinize özen gösterin..Sıradan o telefonu 1 yıl kullanmış herkes ( en azından işlemci ismini doğru söyler) sizden daha iyi yorumlardı telefonu..Note 3 te de böyle Z2 de böyle..Sizi yabancı dilimizi bilmeyen biri izlese telefonun kullanım testi değilde muhabbet ederken arkadaşının telefonunu kurcalıyor zanneder.

grkn-g

Doçent
Reaksiyon puanı
3
g2 artık çok alınası bir model olmadığından sıfır almayı düşünenler için çok anlamlı bir video değil, zaten bu ürünü alma düşüncesindekiler almış 1 yıldır kullanıyorlardır kendi ukt lerini kendileri yapmışlardır :) ha bu videonun şöyle bir anlamı olur lg Türkiye piyasasındaki belkide ilk amiral gemisi yada satış performansı açısından ilk kez rakipleriyle boy ölçüşen rakamları yakalayan bir modelinin uzun dönem performansı ve bu performansın yeni gelecek lg modelleri için iyi bir referans kaynağı olabilir

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,117
video kısa çünkü insanlar çok uzun videoları tıklamıyor.

M.Şamil CAN

Müdavim
Reaksiyon puanı
105
Okuduğunu / izlediğini anlayabilme yeteneği çok önemli bir yetenek tabi. Bunun için şükür etmek lazım.

Arkadaşım bu arada, bu içerik inceleme değil. İncelemesinin linki zaten haber metninde var 2013'ten kalan. Bu uzun kullanım testi hani başlıkta yazan. 1 sene kullandık işte telefonda neler yaşandı vs vs. Kullanıcı testi gibi düşün.

Uzun kullanım testi bunu anlatamıyorsa nasıl bir başlık koymak lazım orası da ayrı bir merak konusu

Ben dediğimin arkasındayım da asıl konu şu hadi diyelim ben anlama sorunu olan, cahil cühela biriyim. Yapıcı olmak yerine kullanıcıyı ezmeye çalışan kendi çapında laf sokmaya çalışan editör yanlış içerisindedir. Üslubunuza dikkat ediniz lütfen.

Reaksiyon puanı
2,554
Bende 1 yıllık g2 kullanıcısıyım öncelikle 2 kez servise gitti telefon.İlk kendi kendine kulaklık jakı bozuldu sonra dediğiniz o sarı leke bende de oldu ama sarı leke için yolladığımda değiştirdiler ekranı ancak sim yeri hafif açık kalmış.Ekranda çizik oluyor mutlaka eğer benim gibi jelatinsiz kullanılırsa ayrıca logolar düşüyor kılıfsız kullanılınca.Benim değinmek istediğim başka nokta da kılıfla kullanmak zor oluyor çünkü çerçeve çok az bu yüzden telefon yan yatarken oyunda kılıf kullanımı zorlaştırıyor.Gene benim cihazda klavye sürekli çöküyor.Kamera gece çekiminde iphone 4ün bile gerisinde kalıyor ışığın az olduğu yerlerde bildiğin vga kameralar gibi çekiyor.Güncelleme desteği videoyu izleyen ne anladı bilmem ama kullanan bilir geçen sene güya ilk bize gelecekti 4.4.2 en son bize geldi ve hala g3ün arayüzü bu cihaza gelmedi ben 5.0dan da pek umutlu değilim gene en son g2 alırsa şaşırmam.Bu arada kamerasının camının safir çizilmez denmesine bakmayın benimki harita gibi olmuş durumda.Ayrıca müzik çaları hoş değil walkman yükleyip müziği wallmandan dinleyince ses daha güzel geliyor.Ancak arayüz konusunda ahmet ustaya katılıyorum en kullanışlı arayüz bence.Performans konusunda sıkıntısı yok her oyunu oynatır tabi bir iphone performansı da yok onu da eklemek gerekir.Birde kullandığı malzeme kalitesi daha iyi olabilirdi mesela optimus 3dnin arka yüzeyi gibi olsaydı tadından yenmezdi.Bu arada telefonu bende 1 kez düşürdüm elimden ayaktayken arkada yanda darbe izleri olmuştu birde ekran çizilmişti.Cihazın yanında gelen kulaklıktan öyle çok yüksek ses çıkmıyor bu konuda pek beklentiniz olmasın.Ön kamerası da vasatın üstü denilebilir.Tuşların arkada olması güzel alışınca bağımlılık yapıyor.Benden şimdilik bu kadar alın size gerçek kullanıcı yorumu :)

tolgacem

Profesör
Admin
SDN
Reaksiyon puanı
47
Konuya dönecek olursak bu inceleme değil, uzun kullanım testidir. Galaxy Note 2'nin bile UKT videosu çekilebilir. Hala ikinci el ya da uygun fiyata sıfır almayı düşünenler var. Videonun konsepti bu

İyi günler.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Konuya dönecek olursak bu inceleme değil, uzun kullanım testidir. Galaxy Note 2'nin bile UKT videosu çekilebilir. Hala ikinci el ya da uygun fiyata sıfır almayı düşünenler var. Videonun konsepti bu

İyi günler.

Tolga bey lg g3 ukt yapacak mısınız?