Uzaylıların Konuşma Yeteneği

M.Şamil CAN

Dekan
Reaksiyon puanı
105
Uzaylıların konuşma sesine benziyormuş. Daha önce uzaylının konuşmasını duymuş sanki teh.

randomen

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
hiç değiştirilmeden editlemek ??? şakamı bu :D

Paramore

Dekan
Reaksiyon puanı
27
O kadar tercüme edebildim :D

Kötü tercüme için üzgünüm :)

serkan94

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
22
şu uzaylıları bi görsek inseler dünyaya kendilerini gösterseler tamamen rahatlıyacağız açıkçası ben istiyorum ne kadar ürkütücü olsada olsun gelsinler .... sonumuzda olabilir devamımızda...

aperon

Doçent
Reaksiyon puanı
11
"PREDATORs" filmini izledikten sonra uzaylılar eger varsa,
uzaylılar hakkındaki yorumum;
bu uzaylılar salak,kesin bir bozukluk var...
hep hödö hödö herifleri kaçırıyorlar...
ben uzaylı olsaydım şahsen carmenElektrayı falan kaçırırdım:)
daha bi kaç gün önce uzaylıların cinsel faliyetleri hakkında atıp tutuluyordu bi başlıkta...

eskibirkullanici

Profesör
Reaksiyon puanı
8
bunu hep söylerim eğer uzaylılar varsa bizden çok daha kötü teknolojileri var :D

ufukcoskun

Dekan
Reaksiyon puanı
104
Uzaylıların olduğuna inanıyorum zaten, o yüzden hiç şaşırtıcı gelmedi :) Geçtiğimiz günlerde de bir gezegende yaşam kalıntıları bulunmuştu.

Vendetta_

Profesör
Reaksiyon puanı
75
radyo sinyallerinden başka bişi değil
2 defa aynı şeyi tekrarlıyolar

konuşma yetisine sahip bir varlığın aynı şeyi 2 defa tekrarlaması salaklık göstergesidir (ben buğra, buğra, buğra gibi)

uzayda o kadar fazla radyo frekansı varki biz şansın yardımıyla 1 tanesini yakalıcaz o yakaladığımız uzaylıların sesi çıkcak vs. ohoooo :D

bu arada the fourth kind ı izleyin eğer uzaylılara benim gibi inanıyosanız

ayrıca dip not vermek gerekirse
ışık hızında seyahat etcek aracı yapan eleman (güneş patlamalarından etkilenmeyen anti radyasyona sahip bir araç aynı zamanda)
bizdeki en güçlü silaha karşı koyabilir (atom bombası, hidrojen bombası)
en güçlü silaha karşı koymanın yanı sıra en güçlü silaha da sahiplerdir

tamamen keşif için bile gelseler yanlarında silah fln bulundurmasalar bile bizimkiler onları tehdit olarak görüp saldırcaklardır ve "uzaylı teknolojisi" için birbirlerini öldürceklerdir.

Uzaylıların olduğuna inanıyorum zaten, o yüzden hiç şaşırtıcı gelmedi :) Geçtiğimiz günlerde de bir gezegende yaşam kalıntıları bulunmuştu.

natgeodaki bi belgeselde de
içinde "yaşam" bulunan gezegenin varlığından söz edilmişti (ama bakterilerde bir yaşamdır unutmamak lazım)

tarumoloji

Profesör
Reaksiyon puanı
44
Bizi bilmem ama uzaylıların duyacağı ilk insan sesinin Adolf Hitler olduğunu biliyorum.
1939 Berlin Olimpiyatları sırasında Adolf Hitler Almanların üstünlüğünü göstermek için açılış konuşmasını radyo aracılığıyla uluslar arası frekansta yapmış (İlk) ve sesini tüm dünyaya duyurmuştur. Sesini uzaya radyo dalgası olarakta verdirmiş yani bir uzaylının alacağı ilk sinyal Adaolf Hitlerin konuşmasının sinyalleri olarak. :D

orcnd

Dekan
Reaksiyon puanı
255
The four kind'ı izlemenizi tavsiye ederim. uzaylı konusu ile ilgili etkileyici bir filmdir

Vendetta_

Profesör
Reaksiyon puanı
75
Bizi bilmem ama uzaylıların duyacağı ilk insan sesinin Adolf Hitler olduğunu biliyorum.
1939 Berlin Olimpiyatları sırasında Adolf Hitler Almanların üstünlüğünü göstermek için açılış konuşmasını radyo aracılığıyla uluslar arası frekansta yapmış (İlk) ve sesini tüm dünyaya duyurmuştur. Sesini uzaya radyo dalgası olarakta verdirmiş yani bir uzaylının alacağı ilk sinyal Adaolf Hitlerin konuşmasının sinyalleri olarak. :D

ahahahha bunu bilmiyodum :D
süper ya :D

Busss

Doçent
Reaksiyon puanı
9
Uzaylılarla konuşma adabına da dikkat etmek gerekir.

engerex

Dekan
Reaksiyon puanı
26
Daha çok boşluktaki yansımalar gibi

7.43

Dekan
Reaksiyon puanı
332
Geçen gün Taksim'de iki uzaylı gördüm, aynen böyle sesler çıkarıyorlardı. :D