Uzaktan Eğitimden memnun musunuz?

Memnun musunuz?

• Evet

• Hayır

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.

Bu konuyu okuyanlar

karahan29

Asistan
Reaksiyon puanı
238
1- Sabah uyanamıyorum. Bazen sırf yok yazılmıyım diye dersi açıp tekrar uyumuşluğum oluyor.
2- Online sınavı akşam 9'a koymuşlar. Tamam kardeşim evimizdeyiz ama bu kadar da olmaz.

daily.Chavo

Profesör
Reaksiyon puanı
1,494
Hoca uzaktan ödev veriyor birde günde 8-9 saat derse giriyom ben neyi yapım

batuhan67

Doçent
Reaksiyon puanı
557
Aslında verimli bir şekilde olur da işin bir kısmıda biz öğrencilerde bitiyor bizim sınıfta mesela çok ... Var bazen derslerden atıp duruyorlar, mesela hocaya soruyu nasıl çözdüğümü anlatırken sesimi kısıyorlar, benim için verimli oldu ama bazı derslerde düşüklük yaşadığım 3 ders var coğrafya, İngilizce, kimya bu üç dersi çok fazla anlamıyorum zaten 9.sınıftada böyleydi ama bu sene notlar iyice düştü.
Arkadaşlar bir de size soru sorucam şuanda bütün ilk yazılıları olduk ortalamam 63 bütün hocalar performans ödevi verdi eğer bunları eksiksiz yaparsam ortalamam 70 lere falan çıkarmı

celebi123

Asistan
Reaksiyon puanı
283
Bence uzaktan eğitim de güzel fakat okuldakiyle yan yana bile getirilemez

Overclocked

Profesör
Reaksiyon puanı
4,580
Ben girmediğim için kendi adıma yorumu az yapacağım. Genellikle şikayet uzun süre ekrana bakmak, mola azlığı ve belirsiz/düzensin ders saatleri olarak gözüküyor.

Benim şikayetim ise derse giremeyen öğrenciler. İmkanları olmadıkları için giremiyorlar, eşitsizlik oluyor.

Derse girme imkanı olanlarda ise özdisiplin sorunları yaşıyor. (Bende dahil.) Maalesef ülke gençlerimizin sorunu.

Düzenli çalışılırsa, verimsiz bir yöntem değil bence ama düzenli çalışan öğrenci az.