Uzaktan araç çalıstırma...

flactua

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Sadece kışın arabayı ısıtmak için değil aynı zamanda yazın arabayı soğutmak için kullanılıyor, çocuğu olan ne demek istediğimi anlar Kyron dizel aracıma taktırdım. Takma dahil fiyatı 180 tl orjinal araba anahtarımla kapı acmaya üstüste iki defa basınca araç çalışıyor isteğe bağlı çalıştığına dair korna yapıyor, farları yakıyor veya dörtlüleri yakıyor veya hepsini de yapabiliyor. Uzaktan aynı sekilde aracı kendi anahtarı ile durdurabiliyorsun. Durdurmazsan 10dk çalıştıktan sonra kendisi aracı durduruyor. Arabayı değistirecegin zaman gel sökelim digerine takarız dedi usta, takması sokmeside kolay. Unutmadan cok soguk havalarda araba calısmaz, özellikle alet dizel aracı ilk calıstirmada calistiramaz ise 2nci calıstirmada 3 kez 3ncu calıstirmada 6 kez ısitma yapiyor Konya'da -15/-20 derecede bazen 3üncü kezde calıstirabildi. Konya'da medicana'nın ordaki araba sanayinde Emre oto elektrik takıyor sanayini adı aklıma gelmedi. Emre Oto Elektrik Google Haritalar

eSa

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
352
Anahtardan şifreyi okumadan nasıl çalışıyor?

flactua

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Anahtardan şifreyi okumadan nasıl çalışıyor?
immobilizeri iptal edebiliriz yada anahtarın icindeki immobilizer chipini sokup amerikan fermuarı gibi birseyle kontağin yanina ilistirebilirsin dediler ben immobilize chipini amerikan fermuari ile anahtarin oraya ilistiriyorum zaten bu sistemi sabahları kullandım hep doğan sajinlerden tutun honda civice kadar her turlu arabaya takmislar ben sahsen kis boyunca kullandim sikinti yapmadi gidin kendiniz gorün . Zaten ben cihaza baktim anladigim kadari ile zaten para tutan takması :)

eSa

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
352
immobilizeri arabaya sabitlemek bana doğru gelmiyor. Çünkü güvenliği tehlikeye atıyorsunuz. sırf bu yüzden yedek anahtarı yaptırırken tonla para verdim. sırf araca sabitlenmesin diye.

flactua

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
immobilizeri arabaya sabitlemek bana doğru gelmiyor. Çünkü güvenliği tehlikeye atıyorsunuz. sırf bu yüzden yedek anahtarı yaptırırken tonla para verdim. sırf araca sabitlenmesin diye.
bende aynı seyi dusundum amerikan fermuari dedigim sey bildigin cirt cirt cekince cikiyor boylece uzaktan calistirmadigim zaman immobilizer sayesinde arac korunuyor immobilizer chipi ufacik bisey cuzdanda duruyor.