Haber Uygur Türkü çocuklara işkence

Alper S

Profesör
Eğer kamplarda böyle davranılıyorsa ayrı ş...efsizlik, eğer evlatlıklara böyle davranılıyorsa ayrı ş...efsizlik. Dünya çok acımasız olmaya başladı.

nel4i0

Doçent
Eskiden bu yapılıyordu ama sosyal medyaya atılmıyordu ama şimdi eskisi gibi ceza uygulanmadığı için sosyal medyaya bile rahatlıkla atılıyor. Korku kalmadı. Yazık.

Dertsizali

Profesör
Uygur türklerine yapılan şiddeti kınıyorum hele de çocuklara yapılan insanlık dışı bir şey... Çini uygur türkleri için bm'de türkiye uluslar arası camiada zora sokmalı veya uygur türklerinin tamamı çinden getirmeli türk devletleri elini taşın altına koyması gerekir...

Dertsizali

Profesör
Ve yıllardır istesekte istemesekte suriyelileri misafir eden ülkeyiz... Uygur türklerine de destek olunması lazim artık

Kimse dur demiyor çünkü Türkleri kimse sevmiyor. Bu yapılanlar bir Avrupa veya Amerika vatandaşına yapılsa adamlar hemen savaş çıkartıp orayı yerle bir ediyorlar.

OzkanK.

Profesör
Video kan dorucu cinsten ama ben DoğuTürkistan ile direk bağlantı kuramadım.
Çocuklar DoğuTürkistanlıdan çok Çin'liye benziyor üstüne o şerefsiz adamda Çin'li gibi. Doğu Türkistan ile alakasız FAKE bir video olabilir.

Genelde Teyit.Org ta çoğu zaman böyle videolar çıkıyor ve genelde fake alakasız videoları Doğu Türkista diye yutturmaya çalışıyorlar.

Yasiin

Profesör
Video kan dorucu cinsten ama ben DoğuTürkistan ile direk bağlantı kuramadım.
Çocuklar DoğuTürkistanlıdan çok Çin'liye benziyor üstüne o şerefsiz adamda Çin'li gibi. Doğu Türkistan ile alakasız FAKE bir video olabilir.

Genelde Teyit.Org ta çoğu zaman böyle videolar çıkıyor ve genelde fake alakasız videoları Doğu Türkista diye yutturmaya çalışıyorlar.

Çocukların çinli, Türk veya başka bir uyruklu olması farketmez. Allah belalarını versin.

Haber çok büyük olasılıkla doğru. çin ve kuduz köpekleri kandaşlarımıza, candaşlarımıza aynı abd ve israil kuduz köpeklerinin yaptığı gibi saldırmakta... Allah mazlumları korusun, bizim şimdilik gücümüz yetmiyor :(