Uygun Fiyatlı 4Gb Ekran Kartı

Bu konuyu okuyanlar

Mysterious123

Öğrenci
Reaksiyon puanı
14
Uygun fiyatlı olacak şekilde 4gb ekran kartı bakıyorum.Bide eski nesilmi olur yeni nesilmi olur bilmem ama kısaca kötü performans vermesin.Ama çok ileri derecede abartılı ve pahalı olmasınada gerek yok.Fiyatı uygun kalitesi ortalama bi ekran kartı istiyorum.Cevaplarınızı sabırsızlıkla bekliyorum.

Reaksiyon puanı
3,027
Ekran kartlarının performansı VRAM ile ölçülmez, başta bu kriterden vazgeçmelisin. Ayrıca bir bütçe söylemen gerekiyor. Eğer sıfır bir ekran kartı alacaksan alabileceğin en ucuz "iş gören" kart GT 1030.

''Wolfred1ght''

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,290
Uygun fiyatlı olacak şekilde 4gb ekran kartı bakıyorum.Bide eski nesilmi olur yeni nesilmi olur bilmem ama kısaca kötü performans vermesin.Ama çok ileri derecede abartılı ve pahalı olmasınada gerek yok.Fiyatı uygun kalitesi ortalama bi ekran kartı istiyorum.Cevaplarınızı sabırsızlıkla bekliyorum.
Bir bütçe belirtmeniz gerekiyor.

Bella Ciao

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,193
Çekirdek ve altyapısı önemli sadece belleğe bakılmamalı.

''Wolfred1ght''

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,290
Ekran kartı piyasasına göre fiyatı uygun denilebilecek bi tane seçin.Bütçe önemli değil.
Diğer arkadaşların dedigi gibi VRAM ile güç ölçülmez lakin size şu anki piyasada en ucuza bulacağınız 4GB Ekran kartı GTX1050 Tidir.
Fiyatları 4000-2500 arasında şu sıralar.
Bazı sitelerde indirimlerle epey düşüyor.