Uygun Fiyat ve Çok Sayıda Özellik: MyPhone

Ordo ab chaO

Profesör
Reaksiyon puanı
42
CeBIT Bilişim fuarında her yerde reklamlarını gördüğümüz MyPhone'un standını sizler için ziyaret ettik ve beklentilerimizin çok üzerinde ürünlerle karşılaştık.

CeBIT Bilişim fuarının yapıldığı TÜYAP'ın etrafında birçok yerde MyPhone'un reklamlarını görebilmek mümkün. Dünya çapındaki cep telefonu üreticilerinin ve ülkemizin GSM operatörlerinin katılmadığı fuarda cep telefonlarına dair bir içerik arıyorduk ki aklımıza MyPhone geldi. Doğrusunu söylemek gerekirse MyPhone ürünleri beklentilerimizin oldukça üzerinde çıktı. MyPhone markası altındaki en önemli ürünlerden biri olan M500i'yi sizler için bizzat MyPhone Yönetim Kurulu Başkanı Aydın Keleş anlattı. Bakalım beğenecek misiniz?

[SDNTV]2009_10_09_My_phone_M500i.mp4[/SDNTV]

:: MyPhone M500i'yi beğendiniz mi?
Yazan: Emre Demiray
SDN - http://shiftdelete.net

sci3

Profesör
Reaksiyon puanı
1
Yan sanayi kalitesi :)
garanti veriyorlarsa güzel.
3G li olanları görelim birde :wink:

Kirk Lee

Asistan
Reaksiyon puanı
2
bildiğin çin malı telefonlardan... üstüne kendi markasını basmış ve piyasaya sürmüş abimiz anlaşılan :D

By_ÇaKaL

Asistan
Reaksiyon puanı
0
bildiğin çin malı bu yaa.
kimi kandırıyorlar ;)

ve buradan sdn yöneticilerine sesleniyorum röpörtaj kalitenizi biraz daha geliştirirseniz güzel olucak. röpörtaj yapan arkadaşın mikrofonu tutuşundan tutunda duruşuna konuşma şekline kadar bir çok yerde açık bir şekilde eksiği var.
Bilişim üzerine belki üstün seviyede bilgisi var fakat kamera karşısına geçip röpörtaj yapmak bildiğiniz gibi apayrı bir durum.

Ordo ab chaO

Profesör
Reaksiyon puanı
42
bildiğin çin malı bu yaa.
kimi kandırıyorlar ;)

ve buradan sdn yöneticilerine sesleniyorum röpörtaj kalitenizi biraz daha geliştirirseniz güzel olucak. röpörtaj yapan arkadaşın mikrofonu tutuşundan tutunda duruşuna konuşma şekline kadar bir çok yerde açık bir şekilde eksiği var.
Bilişim üzerine belki üstün seviyede bilgisi var fakat kamera karşısına geçip röpörtaj yapmak bildiğiniz gibi apayrı bir durum.

Röportaj işinde tecrübenin çok önemli olduğunu biliyorum. Bazı eksikliklerim olduğu doğrudur, ancak yayınladığım röportajların benim ilk röportajlarım olduğunu da belirtmem gerek. Bu işin uzmanı değilim fakat tecrübe edindikçe daha iyi olacağıma inanıyorum. Bu tip eleştirileriniz benim için çok önemli, teşekkür ederim.

By_ÇaKaL

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Röportaj işinde tecrübenin çok önemli olduğunu biliyorum. Bazı eksikliklerim olduğu doğrudur, ancak yayınladığım röportajların benim ilk röportajlarım olduğunu da belirtmem gerek. Bu işin uzmanı değilim fakat tecrübe edindikçe daha iyi olacağıma inanıyorum. Bu tip eleştirileriniz benim için çok önemli, teşekkür ederim.

Sağduyulu ve yapıcı yaklaşımınız için ben teşekkür ederim.
Aynı yorumu bir başka yerde yapsam ya afaroz etmeye çalışırlar yada 'dur şunun ağzının payını vereyimde beni eleştirmek neymiş anlasın' düşüncesiyle yaklaşırlar. zaten bende bu yüzden bu siteyi seviyorum. :)
Bu tarz videolu inceleme yazılarınızın ve röpörtajlarınızın devamını bekliyorum. :)

fedorac0re

Asistan
Reaksiyon puanı
3
beşpara etmez çin telefonları işte piyasada bunun benzerleri 100-300 arası değişiyor iphone-myphone :) çakma olduğu burdan belli yinede telefona binlerce lira dökmek istemeyenler için uygundur orjinal bi iphone un fiyatı ortada.. :dirol:

Rapchy

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
119
Sürekli satıyorum ama hayatta kullanmam :)

EzberimSin

Profesör
Reaksiyon puanı
11
ben iki kere aldım bu telefonlardan ikisindede ağzım yandı tövbe bir daha yani . allah korusun yanına bile yaklaşmam

sci3

Profesör
Reaksiyon puanı
1
Vatandaş kızgın :mrgreen:

DogukanDogu

Profesör
Reaksiyon puanı
8
Ben de her şeyiyle burada üretilen bir telefon sanmıştım, meğer Çin de üretilen uyduruk bir telefonmuş. :) Bir gün yüzde yüz Türk Malı bir telefon olacak mı acaba?

zelenga

Profesör
Reaksiyon puanı
18
çin'de üretilmeyen telefon mu var!?..bırakalım bu Çin malı muhabbetini de kullanmadan karalamayalım...
Kalkitesi tabii ki de bir iPhone kadar olamaz ama verdiğimiz paranın karşılığı da budur yani...

çalıştığını röportajda görebilseydik iyi olurdu ...

KOLORTA_RANGER

Asistan
Reaksiyon puanı
1
çin'de üretilmeyen telefon mu var!?..bırakalım bu Çin malı muhabbetini de kullanmadan karalamayalım...
Kalkitesi tabii ki de bir iPhone kadar olamaz ama verdiğimiz paranın karşılığı da budur yani...

n73 kullanıyorum made in Finland yazıyo demekki varmış

engerex

Dekan
Reaksiyon puanı
26
Ben de her şeyiyle burada üretilen bir telefon sanmıştım, meğer Çin de üretilen uyduruk bir telefonmuş. :) Bir gün yüzde yüz Türk Malı bir telefon olacak mı acaba?
ASELSAN mühendislerince tasarımlanarak 1997 'de piyasaya sürülen ASELSAN 1919 Cep Telefonu ile Türkiye, GSM cep telefonu geliştiren ilk 9 ülke arasındaki yerini aldı. kaynak
Aselsan 1919
501_aHEjsTqhvod4qHp2YOq5GvUg8.jpg

Aselsan 1920
501_4sQIl3IglmB2zaabAZHvJ3KWO.jpg

Aselsan 2110 MECT Milli Emniyetli Cep Telefonu
fotoğrafa ulaşamadım özellikleri şöyle;
ASELSAN 2110 Milli Emniyetli Cep Telefonu, GSM iletişim ağları üzerinde yapılan ses ve veri görüşmelerin kriptolanması amacıyla kullanılan milli bir kripto cihazıdır.
-320*240 lcd ekran
-Dört Band
-Gerekli güncelleme ile 3. nesil uyumluluk
-Milli Onaylı kripto algoritmaları / NATO Modu için AES
Kaynak

Ayrıca daha düne kadar Raks marka mp3 radyo 3MP kamera hafıza kartlı modeller vardı. Sanırım raksta çekildi.
RAKS-667-3-2-MP-640x480-Video-MP3-Radyo-vs__18006772_0.jpg

Arz talep meselesi.

zelenga

Profesör
Reaksiyon puanı
18

n73 kullanıyorum made in Finland yazıyo demekki varmış

istisnalar kaideyi bozmaz...
yüzüne bakmaya doyamadığımız iPhone'lar Çin'de üretiliyor bildiğim kadarıyla.
Demek istediğim eğer siparişi veren kaliteli isterse, kaliteli mal da üretebiliyorlar..