Uygulamalar Telefonu Kasarmi

tugrulyanıt

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Arkadaslar telefonum S3 soyle bi sorum olcak telefonumda 52 tane uygulama var ama telefonumun hafizasi 5 gb bosluk var acaba o kadar uygulama hafiza bos oldugu halde telefonu kasai yardim lutfenn

Uranos

Profesör
Reaksiyon puanı
15
52 tane uygulamanın illaki etkisi olur ama daha önemlisi bunların içinde arka planda sürekli çalışan uygulamalar kasıntı yapar.

tugrulyanıt

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Peki arka planda calisip calismadigini nasip gorebilirim

KaGe LoRd

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Program yöneticisi benzeri uygulamaları indirip hangileri çalışıyor görebilirsin. Ya da ayarlar/uygulamalar bölümünden çalışan uygulamaları bulup kapatabilirsin. Tavsiyem, telefonu tamamen sıfırla ve sadece ihtiyacın olan uygulamaları yükle.

tugrulyanıt

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Telefonu alali 6 ay falan oldu birde yani uygulamalarin nerdeyse hepsini kullaniyorum o zaman ne yapacagim

DumDumaq

Dekan
Reaksiyon puanı
9
hiç bir telefon dayanmaz htc one bile en fazla 10 program açabiliyor 2gb ram lı oldugu halde sende 5 tane kullan ne olacak yani sordugun sorumu

KaGe LoRd

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Hepsini kullanıyorum demişsin ama 50 uygulama ihtiyaçtan çok daha fazlası. Mesela 15 oyunun varsa ayda bir oynadıklarını sil. SoundHound gibi programlar varsa sil, ihtiyaç gibi duran ama işimize yaramayan uygulama dolu.

Artvincenter

Profesör
Reaksiyon puanı
8
Kasmazmı sence ? telefonu aşırı derecede yavaşlatır.

tugrulyanıt

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Ama cok kullanmadiklarimi silsem bile 40 tane falan uygulama olucak zaten soyle bisey var telefonun hafizasinda 5gb bos yer var

freewill

Dekan
Reaksiyon puanı
61
yüklediğin uygulamalar arasında free olanlar varsa ad servisleri çalışıyordur :) lucky patcher kullan rootluysa telin değilse ya uygulamaları satın al ya da korsanını indir tabi güvenilir olan yerden :)

tugrulyanıt

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Demosu olanlarin prosunu indiriyorum ama pro su olmayanlari direk yukledim