Üyelerimizden djvietnam trafik kazası geçirdi.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Reaksiyon puanı
10,325
dün, kandil gecesi duamdaydın sevgili dj, Rabbim sevdiklerine bağışlasın.
tez zamanda acil şifalar diliyorum...

teslim olmak yok, savaş... diren.
diren ve kazan,
mutlaka...
bi iznillahi teala...

nişanlın için, anacığın ve cümle sevdiklerin için.

seni çok yakında burada hazır ve tam tekmil olarak bekliyor olacağız.

ayrıca bizleri sürekli bilgilendiren kıymetli kardeşimize de teşekkür ediyorum.

djvietnam

Profesör
Reaksiyon puanı
8
Allah razı olsun dostum senden gönlüne diline yüreğine sağlık berat gecesinin yüzü suyu hürmetine ve sizin dualarınız ALLAHIn izniyle huzurunda nazır oldu sayenizde hepinize sonsuz selam teşekkürlerimi arz ederim

Hafiye

Profesör
Reaksiyon puanı
14
Allah yardımcısı olsun, sevdiklerine kavuştursun.

djvietnam

Profesör
Reaksiyon puanı
8
Suan uyandırılmaya başlandı kardeşimiz tedirgin bi bekleyiş içindeyiz doktorlar içerde

Legendfor

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Hadi hayırlısı.. Allah sevenlerine bağışlasın..

djvietnam

Profesör
Reaksiyon puanı
8
Mutlu Son Allahın izniyle kardeşimiz uyandı her şey yolunda
4y5yga5u.jpg

MBrv

Profesör
Reaksiyon puanı
23
Şöyle eski yorumları okuyunca durumu ağırmış. Allah şifa versin, Allah sevdiklerini bağışlasın. Bu gelişme gerçekten çok sevindirici şükürler olsun. İnşallah en yakın zamanda bizzat kendisi aramızda olur.

Webkurum

Profesör
Reaksiyon puanı
2
ALLAH şifalar versin. ALLAH yakınlarına kolaylık versin.. Tez zamanda iyileşir inşallah

friendly

Rektör
Reaksiyon puanı
671
Ben hala nedense inanamıyorum, açık, net.

9 Haziranda doktorların umut yok dediği bir hasta 8 gün sonra karşımıza çıkıyor bir tane sargı bezi bir tane çizik yok resimde.

Hastane soruldu, kan lazım mı diye soruldu cevap verilmedi.

Üyenin eski mesaj yazma tarzı ile şimdiki mesajlardaki tarzı aynı dedim, bilerek öyle yapıyorum dedi, kimse de çıkıp sormadı ki neden ? Ben de üstelemek istemedim. :)

Bazı şeyleri öngörebiliyor insan da, ama neden böyle yapar birisi noktasında tıkanıyorum şahsen.

Ayrıca hangimiz trafik kazası geçirdiğinde ertesi günü bir arkadaşımız foruma gelip yazar koşa koşa. :)

İlginç.. gerçekten çok ilginç.

El Padrino

Dekan
Reaksiyon puanı
70
Ben hala nedense inanamıyorum, açık, net.

9 Haziranda doktorların umut yok dediği bir hasta 8 gün sonra karşımıza çıkıyor bir tane sargı bezi bir tane çizik yok resimde.

Hastane soruldu, kan lazım mı diye soruldu cevap verilmedi.

Üyenin eski mesaj yazma tarzı ile şimdiki mesajlardaki tarzı aynı dedim, bilerek öyle yapıyorum dedi, kimse de çıkıp sormadı ki neden ? Ben de üstelemek istemedim. :)

Bazı şeyleri öngörebiliyor insan da, ama neden böyle yapar birisi noktasında tıkanıyorum şahsen.

Ayrıca hangimiz trafik kazası geçirdiğinde ertesi günü bir arkadaşımız foruma gelip yazar koşa koşa. :)

İlginç.. gerçekten çok ilginç.

Bence arkadaş bi ameliyat geçirdi.Hastanede müşade altında olması gereken bi ameliyattı.Hastanede kalmanın sıkıntısından da "Dur bi şu forumdaki dostlarımı bi kandırayim.Oyun oynayim şunlara.Bakalım beni ne kadar çok seviyorlar!?" diye bi uğraş içersine girdi.Ölümcül trafik kazası geçirip 1 hafta komada kalan adam uyanıyor ve eskisinden daha sağlıklı :d Çok komik gerçekten.Ağır trafik kazası geçirip sıyrık almadan kurtulsa eyvallah tamam bişey demicem, ama adam hem ağır trafik kazası hemde 1 haftadır komada yatıyor, doktorlar ölecek diyor diye bize yazıyor.Sonra adamın resmini gönderiyor.En ufak bi yara bere yok.Şaka gibi.Eğer bu oyunsa arkadaş ruh hastası demektir.

Benim bi arkadaşım ölümcül trafik kazası geçirecek.1 hafta 10 gün hastanede komada kalacak, doktorlar ümit yok dicek bende gelcem arkadaşımın takıldığı forum sitesinde millete durum bildirimi yapacam.Hangi gezegen bu !?

djvietnam

Profesör
Reaksiyon puanı
8
Mucizelere inanırmısınız? Hava yastığı emniyet kemeri hayat kurtarır diye boşa dememişler doktoru bile hayretler içinde benim yaşamaz dediğim hasta neredeyse Koşacak gerçekten çok ilginç
2apevuru.jpg

El Padrino

Dekan
Reaksiyon puanı
70
Mucizelere inanırmısınız? Hava yastığı emniyet kemeri hayat kurtarır diye boşa dememişler doktoru bile hayretler içinde benim yaşamaz dediğim hasta neredeyse Koşacak gerçekten çok ilginç
2apevuru.jpg

Eyvallah.Kendini bitirdin kardeş.

Evet arkadaşlar resmin bulunduğu haber altta.Resimdeki kaza 4 martta gerçekleşmiş başka bir kazadan.Arkadaş bizi salak yerine koymaya çalışıyor.Allah seni ıslah etsin.Yazıklar olsun.

http://haberciniz.biz/otomobil-elektrik-diregine-carpti-4-yarali-2664507h.htm

http://m.aktifhaber.com/news.php?id=944244

Emniyet kemeri hava yastığı falan diyor bide.Resimde araç "şahin".Hava yastığının ne işi var şahinde.Ya varya sen aklını kaybetmişsin birader.Yazık çok yazık.

kehfest

Doçent
Reaksiyon puanı
1
Derhal şutlayın bu şizofren trollü. Zaten en başından belliydi

El Padrino

Dekan
Reaksiyon puanı
70
Çok büyük ruh hastası çıktı adam.İnsanların duygularıyla, inançlarıyla oynamaya utanmıyor musun ?

İnsanlar senin için dua etti burda.Sen gelmiş hala yalan üstüne yalan söyleyip insanların duygularını istismar etmeye devam ediyorsun.Ve eminim insanların sana "geçmiş olsun dileklerini ve dualarını" okudukça gülüp eğleniyorsun.Zevk alıyorsun bu işten.Allah ıslah etsin seni.

mendocino

Rektör
Reaksiyon puanı
81
Herkesin en bastan beri bildiği ama söyleyemediği gerçek.
Nys iyi forumlar

friendly

Rektör
Reaksiyon puanı
671
Neyse olaya iyi yanından bakalım, djvietnam dostumuz kaza filan geçirmedi, gayet sağlıklı ve bir sorunu yok.

kehfest

Doçent
Reaksiyon puanı
1
Cipsimi aldım kellesini kimin vuracağını merak ediyorum

rawkid

Dekan
Reaksiyon puanı
1,316
moderatör nerdesin. şu şizofreni forumdan bi şutlasak. halbuki ne kadar içten dua etmiştim. seen gitmeden birde söylemek istiyorum. psikolojik destek al kardeş. durum kötü. Allah ıslah etsin.

Nemre

Profesör
Reaksiyon puanı
29
İlk resme bakınca dedim bu nasıl hasta, o kadar komalık ol en ufak çizik bile yok.Böyle şaka olmaz.Bugün şifa dileyenler arkandan beddua eder, o zaman görürsün ...şak geçmeyi.

Reaksiyon puanı
16,118
boş verin doktor kendi halinde bırakın diyor Allah nasıl biliyorsa öyle yapsın derler deyin.

goodolddays

Dekan
Reaksiyon puanı
202
jJd1lD.png

Geçmiş olsun.

Bu arada, bu konu için atılan mesajdan 12 saat sonra facebook hesabından konya gezisine ait fotoğraflar yüklemişti herkesi saf zanneden çok zeki arkadaşımız

Mai Nai

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
157
Bu çok büyük bir terbiyesizlik.
İnşallah şaka! yaptığı konu bir gün başına gelmez.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...