Bu konuyu okuyanlar

honadi15

Asistan
Reaksiyon puanı
9
Merhaba arkadaşlar ben uydunetten şu linkteki : http://www.kablonet.com.tr/kampanya-evnet kampanyadan yararlanmak istiyorum fakat. Hızı,pingi,upload hızı nasıl çok şikayet edende var memnun olanda kafam çok karışık yardım edebilirmisiniz ? Ucuz yollu sınırsız internet arıyordum tek bunu bulabildimde. Yorumlarınız bekliyorum.

bayadres

Müdavim
Reaksiyon puanı
4
3 yıldır kullanıyorum çok memnunum.Upload hızı 1 mbit,ping 15.Güle güle kullan tereddütün olmasın.

honadi15

Asistan
Reaksiyon puanı
9
Ekleme : Huawei HG 521 adlı modemim var bir sorun çıkartmadan onuda kullanabilir miyim arkadaşlar ?

mr_rain

Müdavim
Reaksiyon puanı
441
Hiç düşünmene gerek yok. Yıllardır uydunet kullanıyorum, bir süredir de bu paketi kullanıyorum. Hız kaybı yaşamadım hiç.

kestal

Doçent
Reaksiyon puanı
35
Greçekten hiç düşünmene gerek yok ttnete göre mükemmel ayrıca kablo tv de var süper ne diyeyim....

neskalii

Profesör
Reaksiyon puanı
23
bizim burda olsa düşüneden geçerim altyapısı yok malesef :( ne bunun nede superonline fiberin :(

mr_rain

Müdavim
Reaksiyon puanı
441
Ekleme : Huawei HG 521 adlı modemim var bir sorun çıkartmadan onuda kullanabilir miyim arkadaşlar ?

Adsl modemler, uydunet modem olarak kullanılamaz. Elinizde modem yoksa yeni modem almanız gerek. Docsis 2.0 destekli modemler 10 MB destekliyor. 20 MB ve üzeri hızlar için Docsis 3.0 gerekiyor

honadi15

Asistan
Reaksiyon puanı
9
Adsl modemler, uydunet modem olarak kullanılamaz. Elinizde modem yoksa yeni modem almanız gerek. Docsis 2.0 destekli modemler 10 MB destekliyor. 20 MB ve üzeri hızlar için Docsis 3.0 gerekiyor

İlk önce değerli yorumlarınız için teşekkürler. Bir şey sorucam saçma olucak ama docsis 3 modem alsam 10 mb hızlada kullanabilirim demi yani docsis 2 de destekler ? Ve docsis 2li hangi modem önerirsin ? http://www.kablonet.com.tr/int-uydunet-modem Hediye olarak verilenlerden almayı planlıyorum veya 60den ucuz başka sitelerde buradan daha iyi modem varsa docsis 2 li link atabilir misin ?

yunasyus

Müdavim
Reaksiyon puanı
6
1 aydır kullanıyorum hiç sıkıntı yok.. ama şöyle bir durum var mahalleden mahalleye değişiyor dediler yakınlarında kullanan varsa bi sor ona göre al derim :)

obmann

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Çok fazla kesilmeler yaşıyorum bunun için ttnete geçmeyi düşünüyorum.

askilicalp

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
hiç kesilme yaşamıyorum. bunun bulunduğun konumlada bir ilgisi olacağından eminim. fiber kablolarla geliyor internet. 10mbps/1mbps u/d hızıyla kullanıyourm. gayet memnunum. aylık ücreti sadece 35 tl. ama 1 sene taahhüt istiyorlar.

Odessa

Müdavim
Reaksiyon puanı
432
Uydunetin 10mb 50gb akk'li paketini kullanıyorum. Şimdiye kadar çok az problem yaşadım. Yaşanılan problemlerin %40 ını civarda yapılan çaılşmalar oluşturuyor. Geriye kalan kısmını da modem ile kablo arasında yaşanan sinyal sıkışması oluşturuyor. Kabloyu çıkartıp taktığın zaman problem geçiyor.

mdkbet

Müdavim
Reaksiyon puanı
86
2 yılı aşkın süredir uydunet kullanıyorum neredeyse hiç sorun yaşamadım
20mbit kullanıyorum hızım hiç düşmüyor yani hangi hızı alıyorsan onu kullanıyorsun

eskiden ttnet vardı tarifem 8 mbit'e kadar dı fakat hiç 8mbit kullanamamıştım 4ün üzerine çıkaramazlarmış sinyal oturmazmış bana bunu söylemişlerdi

- - - Mesaj Güncellendi - - -

aklıma gelmişken uydunet modemin wireless menzili kısıtlı evde uzun koridor varsa modemi ona göre konumlandırmak gerekebilir.

obmann

Asistan
Reaksiyon puanı
2
hiç kesilme yaşamıyorum. bunun bulunduğun konumlada bir ilgisi olacağından eminim. fiber kablolarla geliyor internet. 10mbps/1mbps u/d hızıyla kullanıyourm. gayet memnunum. aylık ücreti sadece 35 tl. ama 1 sene taahhüt istiyorlar.
Ankaranın en merkezi yerinde yaşıyorum.Bu kadar merkezi bir yerde bu kadar takılmaların olmaması lazım.Bu hafatasonu ttnete geçecegim.

askilicalp

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Hakli olabilirsiniz. Dedigim gibi lokasyon la alakali bi durumdur. Uydunet bulundugunuz bolgedeki altyapi hizmetlerini yeterince gelistirmemis olmali ki problem yasiyorsunuz. Arayip durumu bildirdiniz mi?

honadi15

Asistan
Reaksiyon puanı
9
44 TL'ye TTNET'e geçtim sınırsız 50 gb akn 8 mbit. Tam zamanında kampanyası en ucuz kampanya bu 3 tl ücreti var ilk 12 ay 47 sonra 44 ödüyorsunuz tabi türk telekomdan telefonunuz olması gerek. Tavsiye ederim sorunsuz işte :)

lomion

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
2 Yıldır kullanıyorum TTNET ten çok çok daha iyi olduğunu söyleyebilirim. Yalnız geçen ay bir arıza oluştu 15 gün boyunca en az 5 kere aradım 3 defa servis geldi en sonunda yapabildiler. Servis elemanları biraz deneyimsiz gibi geldi yada bana öylesi denk geldi bilemiyorum. Fakat neticede şuan alınabileceklerin arasında en iyisi bu.

hasanyildiz84

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Uydunet kullanıcıları çok elzem durumlar hariç memnundurlar, SORUNSUZ değil ama en az sorun çıkartan fiber internet hizmeti :)

OzanTR

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
bizim burda 25 mbit altyapısı var galiba. beyler peki bu hıza yakın bişeyler verebiliyor mu? çünkü şimdilik lanet türk telekomu kullanıyorum. adamlar 3.5 mbit internet veriyolar 50 mbps modemden. daha sonra hızınız yavaş modem eskimiş olabilir diyip 300 mbps modem aldırtıyorlar. ama hız yine 3.5 yine 3.5. günüm oyun oynamakla deil adamlara sövmekle geçiyor resmen:mad:

alpersn6

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
uydunet modem veriyor mu yoksa bizim mi almamız gerekiyor ?

mdkbet

Müdavim
Reaksiyon puanı
86
2 Yıldır kullanıyorum TTNET ten çok çok daha iyi olduğunu söyleyebilirim. Yalnız geçen ay bir arıza oluştu 15 gün boyunca en az 5 kere aradım 3 defa servis geldi en sonunda yapabildiler. Servis elemanları biraz deneyimsiz gibi geldi yada bana öylesi denk geldi bilemiyorum. Fakat neticede şuan alınabileceklerin arasında en iyisi bu.
buna bende katılıyorum elemanları çok tecrübesiz
evimi taşıdıktan sonra yeni binada bür türlü bağlamayı beceremediler
bende iptal etmek durumunda kaldım
işten anlamayan servis elemanı yüzünden bir abone kaybetmiş oldular.
elemanın suçu yok tabi turksat'ın bişeyler yapması lazım.

Berk001

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Gençler bu uydunet adana Yuregir ilcesinde de hizmet veriyor mu ? Bilen var mi ?

Berk001

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Gençler bu uydunet adana Yuregir ilcesinde de hizmet veriyor mu ? Bilen var mi ?

mehmetp835

Öğrenci
Reaksiyon puanı
23

murat0144

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Merhaba arkadaşlar ben uydunetten şu linkteki : http://www.kablonet.com.tr/kampanya-evnet kampanyadan yararlanmak istiyorum fakat. Hızı,pingi,upload hızı nasıl çok şikayet edende var memnun olanda kafam çok karışık yardım edebilirmisiniz ? Ucuz yollu sınırsız internet arıyordum tek bunu bulabildimde. Yorumlarınız bekliyorum.
Ben 7 yıldan beri Uydunet kullanıcısıyım fazlasıyla memnunum OHAL'den önce ping 10 larda idi şu an 70 falan, bazı kullanıcılar çok daha fazla olduğunu söylüyor ama ben de çok yüksek ping hiç bir zaman olmadı. Uydunet vaad ettiği hızı veriyor, kopmalar kesilmeler yaşanmıyor. Sana tavsiyem taahhüdü olan bir tarifeye dahil ol yoksa hem pahalı hem de hızı düşük hizmet alırsın uydunet te böyle :)
--- Gönderi Güncellendi ---
Ben Adana Seyhan'da hizmeti alıyorum, yüreğir de yok diye biliyorum, Netten adres bilgilerini girerek sorgulatabilirsin.