Uydunet Kablo Çekme Rezilliği!

Bu konuyu okuyanlar

serkanbb06

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
31
Arkadaşlar merhaba belki bir kaç yıl olmuştur forumda konu açmayalı ama aktif takibim devam etmekte. :)

Şimdi asıl konumuza gelecek olursak: Yeni bir eve taşındım ve evde de fiber hizmeti sadece Uydunet sağladığı için Uydunet'i tercih ettim kablo tv ile beraber güzel bir tarife aldım.
Buraya kadar her şey normal ve güzel geldi ertesi gün gelip cihazı ve modemi takıp gitmişler.

Fakat bu kurulum esnasında evde yaşlı bir yakınımız vardı. Kuruluma gelen arkadaşlar aşağıda fotoğraflarda da göreceğiniz üzere kabloyu apartmanın girişinden eve kadar getirmişler (ki burada bir sorun yok) ve evin içerisinde girişte bulunan ahşap vestiyere kabloyu çakarak salona kadar iletmişler.

Fotoğraflar bunlar?
1.JPG

IMG_1719.JPG
3.JPG
IMG_1720.JPG

Şimdi fotoğraflarda da gördüğünüz üzere bu kabloyu dolabın üzerinden dolaştırmak gibi bir kolaylık kendileri için varken neden zor olanı seçerek kabloyu vestiyere çakmayı düşündüler açıkçası çok merak ediyoruz aile olarak..

Şikayet sürecimiyse online müşteri hizmetleri destekçisiyle başlattım ve bu fotoğraflarıda kendisine ilettim.

cnalı destek.PNG

Bakalım süreci buradan yazmaya devam edeceğim.
Bu arada kuruluma gelen ekip ne kablo tv kanalları için tarama yapmışlar ne de modem ayarlarını yapmışlar. Akşam teknik ekip gelip iki ayarlarıda yaptı.

Ekli dosyalar

• 2.JPG
    2.JPG
    2.3 MB · Görüntüleme: 1,179

serkanbb06

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
31
Sabahtan kurulama gelenler aradılar ve sorunun ne olduğunu sordular.
Kendilerine anlattım sordum neden böyle yaptınız diye. Tahmin edeceğiniz üzere geçiştiren cevaplar aldım ve sonuç olarak gelip kablonun yerini değiştirdiler.

mehmetp835

Öğrenci
Reaksiyon puanı
23
kendileri için kolay olanı yapmışlar:))
bunu emin ol diğer firmalarda yapıyor işini hızlıca bitirmek için gene iyi bile gelip düzeltmeleri falan hatta işi biraz ileri götürüp bina içindeki kablolara biz karışmıyoruz elektrikçiye yaptırın diyen firmalarda var

ladder

Asistan
Reaksiyon puanı
33
kardeş sonuç ne oldu ? 15 gün içinde Uydunet e geçiyorum da :)