Utorrent hakkında

Bu konuyu okuyanlar

mycete

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Burası yerimi bilmiyorum ama bana yardım ederseniz çok sevinirim.Arkadaşlar ben başlarda utorrentle mükemmel dosya indiriyor ve yüklüyordum 600-800 ile indirebiliyordum ama birden 30-20-10-5 giderek hızım böyle düştü araştırmadığım site araştırmadım çözüm kalmadı bu durum nerdeyse torrentden beni soğuttu düşünsenize 10 gb dosyanın 1 ile 5 arasında inme hızı var bana hızlandırıcı önerdiler denedim ama nafile sizin önerebileceğiniz bir hızlandırıcı port veya tracker varmı bu sorunu nasıl çözerim.Ben seed ve leech durumunada baktım denedim ama yine değişen birşey yok sınırsız netim var adil kullanımıda aşmadım büyük ihtimal.Bu arada süperonline kullanıcısıyım heralde açıklayıcı bir sorun oldu.Cevaplarınızı ve yardımlarınızı bekliyorum şimdiden teşekkürler.

bu sorunun çözümlerini sölerseniz sevinirim

ozersworld

Müdavim
Reaksiyon puanı
14
Netin açıken ve hiç bir şey indirmeden Seçenekler>Kurulum rehberine tıklayıp orada bantgenişliği athens seçip Testi çalıştırın ve ayarları kaydedin. Fakat bunu yapmadan u torrenti komple ayarlarıyla beraber Total Uninstall gibi bir programla kaldırıp yeniden yükleyin. Sonra dediklerimi yapın. Ayrıca antivirüsün güvenlik duvarında programa her türlü izni verin. Yine bir sıkıntı varsa buradan belirtin.

Ayrıca ayarlarını yaparken torrent sitenizin istediği ayarları yapın. ve herzaman güncel sürümü kullanın. Auslogics Boost Speed teki internet hızlandırma ve ayarlamayı kullanmanızı öneririm. Bilgisayarınızı bir virüs bulaşması sonucu netinizi ve pcnizi yavaşlatacağını unutmayın. Son zamanalrda kaynağı belirsiz bir torrentten oyun indirdiniz mi? Çektiğiniz dosyanın kaynak sıkıntısı varsada çekmeyebilir.

Darknes$

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
351
Çektiğin dosya ile alakalı olabilir, Akk aşıp aşmadığını kontrol et birde.

mycete

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bende zaten athens seçili ki

S4BOT4J allak senden razı olsun düzeldi

Netin açıken ve hiç bir şey indirmeden Seçenekler>Kurulum rehberine tıklayıp orada bantgenişliği athens seçip Testi çalıştırın ve ayarları kaydedin. Fakat bunu yapmadan u torrenti komple ayarlarıyla beraber Total Uninstall gibi bir programla kaldırıp yeniden yükleyin. Sonra dediklerimi yapın. Ayrıca antivirüsün güvenlik duvarında programa her türlü izni verin. Yine bir sıkıntı varsa buradan belirtin.

Ayrıca ayarlarını yaparken torrent sitenizin istediği ayarları yapın. ve herzaman güncel sürümü kullanın. Auslogics Boost Speed teki internet hızlandırma ve ayarlamayı kullanmanızı öneririm. Bilgisayarınızı bir virüs bulaşması sonucu netinizi ve pcnizi yavaşlatacağını unutmayın. Son zamanalrda kaynağı belirsiz bir torrentten oyun indirdiniz mi? Çektiğiniz dosyanın kaynak sıkıntısı varsada çekmeyebilir.
saolasın

mycete

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
eğer yine aynı sıkıntıyı yaşarsam bunu yapıyımmı bu program silinip yapılan birşey demi yoksa ayarlarını sıfırlayıpda yapınca oluyomu ben programı baştan yükledim :) yalnız şu total uninstall noluyo o nerde ayrıca neden athens yapıyoruz diğerlerini yapmıyoruz.

mycete

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ya birden yine düştü ilk başta 400 indiriyodum şimdi 0.2 indiriyorum senin dediğin şeyi 2 kere yaptım ondanmıki birde total uninstall yapmadım gnderi hızını değiştirdim tek

mycete

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ya ben utorrentin kurulum rehberine girdim athens yaptım test çalıştırdım ilk başta 800-900 indirdim sonra düştü 2 gündür hız düşük yine

WebNick

Müdavim
Reaksiyon puanı
12
ohooo. torrent nedir? port nasıl açılır.? torrent kullanımının temel mantığı nedir? seeder leecher nedir? bunların torrent hızına etkisi nedir? en iyi torrent programı ayarları nasıl olur? daha birçok soru çıkarırırm. Sen bunları önce öğren sonra sorunun olursa çözelim. İstiyorsunki tüm bu soruların cevaplarını bana verin.

private sitelerden birine üyeysen oranın forum sayfasında tüm bu sorular ve daha fazlasının cevabını bulursun. Azıcık araştırmayı öğrenin ne olur.

mycete

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ya ben onları biliyorum bem mükemmel upload ve download yapan biriyim sadece şu aralar hız sıkıntısı yaşıyorum haliyle sinir oluyorum 10 gb oyun tahmini inme süresi 5 gün

WebNick

Müdavim
Reaksiyon puanı
12
ya ben onları biliyorum bem mükemmel upload ve download yapan biriyim sadece şu aralar hız sıkıntısı yaşıyorum haliyle sinir oluyorum 10 gb oyun tahmini inme süresi 5 gün

Belkide hız sıkıntısı yaşamanın sebebi akk dir.

Ayrıca ben onları biliyorum deyip sonra cebabı "onları biliyorum" dediklerin içinde olan "onlar" ı sormanda garip doğrusu. Demek ki bilmiyormuşsun. Yeniden bilgilerini gözden geçir.

Uranos

Müdavim
Reaksiyon puanı
15
Tahminen indirdigin torrentin kaynaklarında sorun vardır yada kaynak yoktur:) Diger ihtimal arkadasların dedigi gibi Akk magdurusun müşteri hizmetleriyle görüş

skymen4

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Total Uninstal Programın Bütün Bileşenlerinin Pc den Kaldırdığı için Ayarların Kaydedildiği Dosyada Silinir Ve Sıfır Ayar olarak kurarsın Onedenle Sorun Düzelmiştir.
Yada İndirdiğin Torrentin Göndericilerinde Sorun olmuştur. Az bağlntı sayısı, sınırlı erişim vb.