Usbler Nekadar Güvenli.

0ReiS0

Dekan
Reaksiyon puanı
91
1715.jpg

Bu Sadece 1 tane Usbden Çıkanlar Gerisi Zaten artık Bağdan Dağ Olmuş:)

Ert_Gun

Asistan
Reaksiyon puanı
13
usb diskler artık hiç güvenli değil, virüslerin yayılma noktası haline geldi,zaten win7 de usb autorun bu nedenle iptal edildi microsoft tarafından

Ali TEMEL

Profesör
Reaksiyon puanı
92
Aslında kullanışında büyük önemi var. Öyle her pc ye takmıyacaksın flash belleğini :)

an80x86

Asistan
Reaksiyon puanı
1
virüs'ün haricinden bir de verilerde bozulma durumu var. birkaç defa başıma geldi. o da başka bir der.

0ReiS0

Dekan
Reaksiyon puanı
91
Aslında kullanışında büyük önemi var. Öyle her pc ye takmıyacaksın flash belleğini :)

Vala Ben Cafede USbler Kapalı Sadece Ana pc de Açık ordan Taratıp Paylaşım Veriyorum Tabi Bazı Sapıklar Bunu Kabul etmiyor Tamam abi Sagol Diyip Gider :)

adoen

Doçent
Reaksiyon puanı
6
Dikkat etmek gerekiyor Farklı bir bilgisayara takıldığında taratmak gerekiyor.

GizemliAdam

Asistan
Reaksiyon puanı
3
Vala Ben Cafede USbler Kapalı Sadece Ana pc de Açık ordan Taratıp Paylaşım Veriyorum Tabi Bazı Sapıklar Bunu Kabul etmiyor Tamam abi Sagol Diyip Gider :)

Walla usb lerı kapatan cafecılere kıl olurum bu yuzden 500 gb dıskımı gotururum sonra programla usblerı acarım ne varsa alırım, oyun fılm mp3 :4: sırf usblerı kapattıgı ıcın kıllıgına..

0ReiS0

Dekan
Reaksiyon puanı
91
Walla usb lerı kapatan cafecılere kıl olurum bu yuzden 500 gb dıskımı gotururum sonra programla usblerı acarım ne varsa alırım, oyun fılm mp3 :4: sırf usblerı kapattıgı ıcın kıllıgına..

Saatlerce emek verip ayarladıgım oyunlar Para Verip aldığım Şeyleri Gelip Oturup 2 Dakkada Sömürüp Götürcek adama Helal olsun Mı Dicez Senın yaptığın Çok Güzel şeymi Onu Dandık Cafelerde Yapa bilirsin Usb Açıp ala bilirsin ama bunu Benım Cafemde Yapamasssın Yemez :)

GizemliAdam

Asistan
Reaksiyon puanı
3
Saatlerce emek verip ayarladıgım oyunlar Para Verip aldığım Şeyleri Gelip Oturup 2 Dakkada Sömürüp Götürcek adama Helal olsun Mı Dicez Senın yaptığın Çok Güzel şeymi Onu Dandık Cafelerde Yapa bilirsin Usb Açıp ala bilirsin ama bunu Benım Cafemde Yapamasssın Yemez :)

Hehe dandık kafemı en az 200 bılgısayarlı mekanlar, 10 gorevlı var her bırısının elınde telsız :) kendı yazdıgın yazılım var 15 cafede denendı test edıldı :D

Torrent kullanmam 2 saat dururum 2 lıra verrım cafeye 500 gb doldururum dıske :D

Usb kılıt vursunlar hatta anakarttan soksunler gırıslerı benım ıcın farketmez :thumbup:

Siz cafeciler 2 format basınca cok sey bılırım sanırsız soruyorum sana kullandıgın cafe yonetım programlarını kım yazıyor vede gelısıtıyor :) bızım gıbı yazılımcılar..
senın mekan nerede orayada geleyım sömürmeye :D

QaFeİN

Profesör
Reaksiyon puanı
19
USB Ler Yüzünden Bilgisayarıma Çok Kez Virüs Bulaştı...

Aslında Bu Durumu Sadece USB Lere Yüklememek LazımTaşınılabilir Her Bellekte Virüs Oabiliyor

AntiParantez

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
USB bilgi girişini takılan her bilgisayarda şifreli yapan 3. parti yazılımlar ile güvenle kullanıyorum. Aksi halde boot'una her türlü virüs yazılabiliyor ve günümüzde bu çok tehlikeli oluyor. (U)ğraşma (S)eni (B)ozarım olayını çok yaşadım. tecrübe ile sabittir. :)