USB UYDU TV karti tavsiyesi

Bu konuyu okuyanlar

Held

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Selam arkadaslar,

diz üstü bilgisayarima USB-uydu TV karti almayi dusunuyorum. Bulundugum yerde birkac marka var onlardan birini kullanan olduysa, benimle düsüncesini paylasirsa sevnirim. Olumlu ve olumsuz yanlarini vs.

1- TeVii S650 DVB-S2 USB TV Tuner Diseqc 1.0/1.1/1.2/USALS

2- TeVii S660 DVB-S2 USB TV Tuner

3- TechnoTrend S2-3600 DVB-S2 USB

4-Terratec CINERGY S USB DVB-S TV-Karte USB 2.0 Stick extern

:cool:

GurenGursel

Profesör
Reaksiyon puanı
3
Ne biçim marka onlar? Sorun yaşamak için birebir... Avermedia'nın kartlarını seçmen daha doğru olacaktır. Captaingreen arkadaşımızın tavsiyeleri yani...

selcukspecial

Asistan
Reaksiyon puanı
0
öncelikle dijital veya analog yayın hangisini izlemeyi düşünüyosun mesela ben masaüstü pc de skystar2 kullanıyorum gayet mennunum tabi kart pcı

Alex1024

Asistan
Reaksiyon puanı
4
Technisat Skystar Usb 2 HD olanı güzel, fakat burada çok pahalı. Avrupadan alma ihtimalin varsa oradan al, daha ucuza gelir. Bu cihaz hem DVB-S2 yani yüksek çözünürlükteki yayınları destekliyor.

Held

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Selam arkadaslar,

diz üstü bilgisayarima USB-uydu TV karti almayi dusunuyorum. Bulundugum yerde birkac marka var onlardan birini kullanan olduysa, benimle düsüncesini paylasirsa sevnirim. Olumlu ve olumsuz yanlarini vs.

1- TeVii S650 DVB-S2 USB TV Tuner Diseqc 1.0/1.1/1.2/USALS

2- TeVii S660 DVB-S2 USB TV Tuner

3- TechnoTrend S2-3600 DVB-S2 USB

4-Terratec CINERGY S USB DVB-S TV-Karte USB 2.0 Stick extern

:cool:

Güncelleme: 03/2010
TeVii S650 DVB S2 aldim, gayet guzel calisiyor. 72€ maloldu. Kanal degisimleri oldukca hizli. Tek sorun tasarlayanlar havalandirma deligini unutmuslar ve cihaz isiniyor. alacak olan arkadaslara Tevii S660 tavsiye ederim, bu modelde isinma sorunu cozulmus. Bu modeler sanirim Tr de satilmiyor. Yurt disinda oturdugum icin burda bulunan modelleri yazdim.

coke

Asistan
Reaksiyon puanı
0
avermedia ya ait ne alirsan al ömürlük kullanirsin arkadaşım yıllardir anolog kartimi kulaniyordum dreamboxa gecince ona gerek kalmadi bazen radyo için kullaniyorum ancak avermedia al sorun yasamazsin

SARKAT

Profesör
Reaksiyon puanı
68
Bende skystar derim özellikle digitürk için iyidir.

ayteking

Asistan
Reaksiyon puanı
10
sky starı da düşünmelisin bence, download da yapabilirsin onunla

seyyah26

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
sky starı da düşünmelisin bence, download da yapabilirsin onunla
technisat ın sattığı ss2 pci kartı birzamanlar kullandım, kullanndıkları dandik silicon tuneri sebebiyle türksat gibi düşük SR leri olan uydularda pekçok kanalı bulamadı ayrıcada download sadece skystara has bir özellik değil diğer tum usb-pci kartlar da yapıyor... :yes:

Son mesajlar