Usb Otg Kablosuyla İlgili Sorum Var

djvietnam

Profesör
Reaksiyon puanı
8
tabletimin sadece micro usb çıkışı var bunu usb otg kablo yardımıyla klavye bağlamak istiyorum bir telefoncuda klayve gördüm deneme şansım oldu fakat tablet aleti tanımadı üstelik birzda pahalıydı usb otg kablosu ile birlikte 60 tl dedi internette daha ucuza satan siteler gördüm tablette uyumlu olanları nasıl öğrenirim internetten alıcamda sonra elimde patlar diye korkuyorum tanımazsa diye yardımcı olursanız sevinirim tablet (Acer icon b71) ayrıca hdmı içinde dönüştürücü varmıdır micro hdmı çıkışı yok alette aparatla veya herhangi bir dönüştürücü varmıdır bunun için ?​

Kadir Sekme

Profesör
Reaksiyon puanı
2
Android genelde her klavyeyi destekliyor. Bende 10.1 galaxy note var boyle bir sorun yasamadim . Usb otg kablosunda bir sorun olabilir

djvietnam

Profesör
Reaksiyon puanı
8
Android genelde her klavyeyi destekliyor. Bende 10.1 galaxy note var boyle bir sorun yasamadim . Usb otg kablosunda bir sorun olabilir

bende öyle bildiğim için android her klavyeyi destekliyor öyle biliyorum hatta sordum klayede bozukluk olabilirmi diye kutuyu ilk defa açıyorum dedi adam bozuk olması imkansızmış gereksiz polemiğe girmek istemedim eyvellah deyip çıktım olabilir kutudan ilk defa açman sağlam olduğunu göstermezki üretim hatası olabilir demi

Kadir Sekme

Profesör
Reaksiyon puanı
2
bende öyle bildiğim için android her klavyeyi destekliyor öyle biliyorum hatta sordum klayede bozukluk olabilirmi diye kutuyu ilk defa açıyorum dedi adam bozuk olması imkansızmış gereksiz polemiğe girmek istemedim eyvellah deyip çıktım olabilir kutudan ilk defa açman sağlam olduğunu göstermezki üretim hatası olabilir demi

İllaki bi yerde hata vardir. :)

Son mesajlar