USB Kulaklık Önerisi

Bu konuyu okuyanlar

sahund19

Öğrenci
Reaksiyon puanı
29
İyi forumlar arkadaşlar. Laptop'umun ses kartı kırık olduğu için jak girişi çalışmıyor. Bana 300-350 civarında önerebileceğiniz bir usb kulaküstü kulaklık öneriniz var mı acaba ?
Yakın zamanda Twitch'de kendi çapımda yayın yapmaya da başlayacağım bu yüzden başlangıç olarak kullanmak için mikrofonu da cidden güzel bir kulaklık arayışındayım. Bu fiyat bandında en çok Rampage modelleri var ancak Rampage'nin kulakiçi kulaklıklarından kullandım daha önce 2 defa ve ikisi de bozuldu bir süre sonra o yüzden çekincem var yine de kullanan arkadaşlardan deneyim ve tavsiyelerini bekliyorum.

S

SDN Anonim 608469

SDN Okuru
İyi forumlar arkadaşlar. Laptop'umun ses kartı kırık olduğu için jak girişi çalışmıyor. Bana 300-350 civarında önerebileceğiniz bir kulaküstü kulaklık öneriniz var mı acaba ?
Yakın zamanda Twitch'de kendi çapımda yayın yapmaya da başlayacağım bu yüzden başlangıç olarak kullanmak için mikrofonu da cidden güzel bir kulaklık arayışındayım. Bu fiyat bandında en çok Rampage modelleri var ancak Rampage'nin kulakiçi kulaklıklarından kullandım daha önce 2 defa ve ikisi de bozuldu bir süre sonra o yüzden çekincem var yine de kullanan arkadaşlardan deneyim ve tavsiyelerini bekliyorum.

sahund19

Öğrenci
Reaksiyon puanı
29
S

SDN Anonim 608469

SDN Okuru
kulaklığı inceledim bu arada usb bağlantılı değil kulaklık. Bütçeme uysa da alamam o şekilde zaten.

ArZ|DELETE

Doçent
Reaksiyon puanı
365

Arkadaş G528 önermiş şuan kulağımda ve aşırı rahat ayrıca herkes mikrofonu kötü diyor canlı derslerde ve oyunlarda mikrofonu kullabnıyorum ve sesim gayet iyi gidiyor oyunlarda çok uzaktaki sesi bile verebiliyor bence bi bakın derim.Ayrıca usb girişli.ben 130 a almıştım a101 de indirim vardı forumda paylaştım kulaklık bitti a101 de.

sahund19

Öğrenci
Reaksiyon puanı
29
Arkadaş G528 önermiş şuan kulağımda ve aşırı rahat ayrıca herkes mikrofonu kötü diyor canlı derslerde ve oyunlarda mikrofonu kullabnıyorum ve sesim gayet iyi gidiyor oyunlarda çok uzaktaki sesi bile verebiliyor bence bi bakın derim.Ayrıca usb girişli.ben 130 a almıştım a101 de indirim vardı forumda paylaştım kulaklık bitti a101 de.
İnceledim hocam mikrofon kötü değil ama diğerlerine göre zayıf kalıyor bi tık.
Mesaj otomatik birleştirildi:

hocam teşekkür ederim zahmet etmeyin :)

Laufeyson

Rektör
Reaksiyon puanı
13,061
Ben de alacağım.
Bloody olana bakıyorum o güzel gibi.
Ya da asus tuf gaming olanı öneririm.