USB driverları silindi klavye mouse çalışmıyor

Bu konuyu okuyanlar

ATEdonanım

Öğrenci
Reaksiyon puanı
15
Arkadaşlar yanlışlıkla USB driverları sildim klavye ve mouse çalışmıyor, oturum açma ekranında kalıyorum. BIOS pilini çıkardım taktım, başka klavye ve mouse denedim. PS/2 dönüştürücü ile denedim hiçbir şekilde çalışmıyor çözümü nedir?

differentturk

Profesör
Reaksiyon puanı
3,059
İşletim sisteminizi yeniden yükleyin. Driverlar otomatik olarak yüklenecektir diye düşünüyorum.

durmayann

Profesör
Reaksiyon puanı
3,203
Arkadaşlar yanlışlıkla USB driverları sildim klavye ve mouse çalışmıyor, oturum açma ekranında kalıyorum. BIOS pilini çıkardım taktım, başka klavye ve mouse denedim. PS/2 dönüştürücü ile denedim hiçbir şekilde çalışmıyor çözümü nedir?
Nerden sildiniz(bilmediğim için soruyorum)

ATEdonanım

Öğrenci
Reaksiyon puanı
15
İşletim sisteminizi yeniden yükleyin. Driverlar otomatik olarak yüklenecektir diye düşünüyorum.
Hocam klavye mouse çalışmıyor ancak biostan yapabilirim bu işlemi ancak elimde cd veya flash yok. Başka bir çözüm arıyorum.

ATEdonanım

Öğrenci
Reaksiyon puanı
15
format ile düzeldi konuyu kilitleyebiliriz.