Bu konuyu okuyanlar

Reaksiyon puanı
20
arkadaşlar ben kod ve oyun yazıyorum , Blender , Unity , Visual Studio/Code indirmem lazım , bir belleğe tamamen nasıl kurabilirim programlarımı???? programları yani belleği bilgisayardan başka bir bilgisayara taktığımda o bilgisayarda da kullanmak istiyorum

Mikail_Ebrinç

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,700
arkadaşlar ben kod ve oyun yazıyorum , Blender , Unity , Visual Studio/Code indirmem lazım , bir belleğe tamamen nasıl kurabilirim programlarımı???? programları yani belleği bilgisayardan başka bir bilgisayara taktığımda o bilgisayarda da kullanmak istiyorum
setup dan kurarken kurulacak yeri usb bellek olarak seçmen lazm

Eratosthenes

Müdavim
Reaksiyon puanı
860
k
Kurulum esnasında dosya yolunu usb bellek olarak seçmelisin

Eratosthenes

Müdavim
Reaksiyon puanı
860
aslında visual studio'yu zip halde buldum , onu zip halinde direk kurulmuşunu atabilirim , öbür programlar nası olcak?
Ekran görüntüsü 2021-05-18 194803.png

kurulumu yaparken ekrana hedef klasör diye bir şey çıkar orada hep c diski olur ama sen yandaki gözat yazısına basıp flash belleğini seçersen flash belleğine kurulur

Reaksiyon puanı
20

Assad Najjar

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,305
İstediğin şeyin mümkün olacağını sanmıyorum; çünkü Visual Studio, tek bir programdan ibaret değil. Kurulum esnasında bilgisayarın birçok yerine en az 50 tane şey yüklüyor.

Silindi58

Doçent
Reaksiyon puanı
235
Kaliteli ve okuma yazma hızı yüksek bi bellek kullanmanı tavsiye ederim yoksa yavaş çalışır

Reaksiyon puanı
20
Kaliteli ve okuma yazma hızı yüksek bi bellek kullanmanı tavsiye ederim yoksa yavaş çalışır
ilk belleğim olduğu için düşük aldım ama zaten yenisini alacağım , şu an bana gereken sadece bu programları sorunsuz bir şekilde kurmak , vs codu kurdum , blender de kuruyorum , sıra unityde
Mesaj otomatik birleştirildi:

İstediğin şeyin mümkün olacağını sanmıyorum; çünkü Visual Studio, tek bir programdan ibaret değil. Kurulum esnasında bilgisayarın birçok yerine en az 50 tane şey yüklüyor.
vs code indirdim onu direk zip olarak yapmışlar , c# ve unity destekliyor , başka bir sorun olabilir mi?

Assad Najjar

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,305
ilk belleğim olduğu için düşük aldım ama zaten yenisini alacağım , şu an bana gereken sadece bu programları sorunsuz bir şekilde kurmak , vs codu kurdum , blender de kuruyorum , sıra unityde

vs code indirdim onu direk zip olarak yapmışlar , c# ve unity destekliyor , başka bir sorun olabilir mi?
"VS Code" uygulaması sadece kod editörüdür; Visual Studio gibi program yazmak için gerekli olan SDK'leri ve derleyiciyi içermez.

Reaksiyon puanı
20
Hayır, engel olur. Oyunun kodlarını yazdıktan sonra nasıl exe dosyasını oluşturmayı düşünüyorsun?
ee , onu belleğe nasıl kuracağım?

kurulma yerlerini yapsam bile bazı dosyalar c:/ veya appdata'ya kuruluyor , onu nasıl yapacağım?

Reaksiyon puanı
20
Son düzenleme:

_Zaur_

VİP üye
Reaksiyon puanı
22,773
Çoğu program bilgisayarda data klasörleri oluşturur.
Usb yi başka pc ye bağladığında programın çalışmama ihtimali yüksek.

Son mesajlar