Uploaded To Bedava Premium Dağıtıyor

TOKAI

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Malumunuz Deniz Çetinkayay ait olan uploaded to satıldı ve honkonglu bir firma satın aldı rapidshare varisi olan bu file hosting başındaki düseldorf telif davaları nedeniyle eski popilerliğiniz kaybetmiş ve aktiflikten uzak bir çizgi içerisinde idi ancak yeni yapılanmaya giren firma eski popilerliğini kazanmak için promosyon olarak premium dağıtmaya başladı rapidshare taktiklerini uyguluyor yetişen alsın

mendocino

Rektör
Reaksiyon puanı
81
daha önceki kampanyadan da 1 aylık hediye almıştım ama doğru dürüst link bulamadığımdan ve indirmelerin garipliğinden pek kullanmamıştım. yine aldık bakalım tesekkürler, şu wupload da bi kampanya daha yapsa ilaç gibi olur.

TOKAI

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ben bi kaç gündür upload yapıyorum iki günde falan üç euro aldım para dağıtmaya başlayan yeni bir site ayrıca en güzel özelliğide serverlar isviçrede olduğu için hız mükemmel 1 mb indiriyorum hotfile gibi 400 ile indirmek neydi öyle okyanus ötesine bağlan dur

mendocino

Rektör
Reaksiyon puanı
81
dalga geçer gibi 2 günlük pre verdi :) yine kullanmadan gidecek. Bütün siteleri kullandım hotfile kadar memnun kaldığım olmadı hızımı sonuna kadar kullandım.