Upload hızları tekrardan artıyor!

suzerain

Asistan
Reaksiyon puanı
143
Türk Telekom, fiber ve VDSL abonelerinin veri yükleme (upload) hızını 2 katına çıkarıyor.
Şirket, yeni eğitim öğretim yılının başlamasıyla, kullanıcılarının upload hızlarını ek ücret ödemeden 31 Ağustos’tan itibaren geçerli olacak şekilde 2 katına çıkarıyor. Türk Telekom’un fiber ve VDSL aboneleri ile Türk Telekom altyapısını kullanan internet servis sağlayıcılardan hizmet alan tüm kullanıcılar bu hizmetten 1 Ekim’e kadar faydalanabilecek.
Açıklamada görüşlerine yer verilen Türk Telekom Üst Yöneticisi (CEO) Ümit Önal, "Uzaktan eğitim ile başlayacak yeni eğitim öğretim yılında öğrencilerin çevrimiçi dersleri rahat bir şekilde takip etmesini sağlamak istiyoruz." ifadelerini kullandı.
Önal, EBA altyapısına ilişkin, "Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı 40 binin üzerindeki okulun erişim altyapısı ile birlikte 13 bin 500 okulun hızlı internetle buluşmasını sağlıyoruz.” şeklinde konuştu.
Kaynak : Hürriyet

beleşadam

Profesör
Reaksiyon puanı
907
VtBKMghDEf.jpg

Yeni aldık interneti 0.60 upload var zaten hızda 8 mbps 24 mbps aldık bunlara güvenmeyin çok zaten birde sadece vdsl ve fibermiş büyük ihtimal çoğu adsl kullanıyor diye adslyi hariç tutmuşlar

Yasiin

Dekan
Reaksiyon puanı
3,968
1 eylülde bakalım bakalım artacak mı 3 mb upload vardı.

AMC

Profesör
Reaksiyon puanı
772
Adsl kullananlar ne bekliyor anlamak güç.