Türk Telekom, fiber ve VDSL abonelerinin upload hızını 2 katına çıkarıyor.

Bu konuyu okuyanlar

Akkara

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
9,356
Türk Telekom, yeni eğitim öğretim yılının başlamasıyla, kullanıcılarının upload hızlarını hiçbir ek ücret ödemeden 31 Ağustos’tan itibaren geçerli olacak şekilde 2 katına çıkarıyor.

Türk Telekom’un fiber ve VDSL aboneleri ile Türk Telekom altyapısını kullanan internet servis sağlayıcılardan hizmet alan tüm kullanıcılar bu hizmetten 1 Ekim 2020’ye kadar faydalanabilecek.

turk-telekom.jpg

Türk Telekom CEO’su Ümit Önal, “Uzaktan eğitim ile başlayacak yeni eğitim öğretim yılında öğrencilerin çevrimiçi dersleri rahat bir şekilde takip etmesini sağlarken, aynı zamanda tüm kullanıcılarımıza daha iyi bir internet deneyimi sunmak istiyoruz” diye konuştu.

Önal, “Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı 40 binin üzerindeki okulun erişim altyapısı ile birlikte 13 bin 500 okulun hızlı internetle buluşmasını sağlıyoruz. EBA (Eğitim Bilişim Ağı) platformunun altyapısı da tamamen Türk Telekom’a emanet. Grup şirketimiz Sebit’in Vitamin, Raunt gibi online eğitim çözümleriyle EBA platformuna, ders ve sınavlar için içerik desteği sunuyoruz.

Kurumsal girişim sermayesi şirketimiz TT Ventures ile MentalUP gibi online eğitim platformlarına yatırımlarımızı sürdürüyoruz” şeklinde konuştu.

Kaynak:Türk Telekom eğitimde 2 kat hızlı

Yasiin

Dekan
Reaksiyon puanı
3,968
Türk telekom aboneleri demek yanlış olur Türk telekom ve Türktelekom altyapısı kullanan herkes için geçerlidir diye.

lotusadana

Doçent
Reaksiyon puanı
220
Herkes yazlık internetini okulların açılmasına göre ayarlar. Biz öğretmen olduğumuzdan okul kapanır 1 temmuzda başlar 31 ağustosta biter. 1 eylülde seminerler başlar. Öğrenci de buna benzer ayarlar.

Ben 1 hafta önce başladım ttnet'e yazmaya. Dedimki parasını verelim 2 ay uzatın. Dersler başlayacak. Neymiş sözleşmede süre yazıyormuş uzamazmış. Canları istediğinde bir telefonla taahhüt süresini 2 yıl uzatıyorlar ama.

Cuma günü 2x90km yol gidip yeniden abone oldum 2 aylık pakete. Neyseki c.tesi 16'da biri gelip açtı tekrar hattı.

Yasiin

Dekan
Reaksiyon puanı
3,968
Herkes yazlık internetini okulların açılmasına göre ayarlar. Biz öğretmen olduğumuzdan okul kapanır 1 temmuzda başlar 31 ağustosta biter. 1 eylülde seminerler başlar. Öğrenci de buna benzer ayarlar.

Ben 1 hafta önce başladım ttnet'e yazmaya. Dedimki parasını verelim 2 ay uzatın. Dersler başlayacak. Neymiş sözleşmede süre yazıyormuş uzamazmış. Canları istediğinde bir telefonla taahhüt süresini 2 yıl uzatıyorlar ama.

Cuma günü 2x90km yol gidip yeniden abone oldum 2 aylık pakete. Neyseki c.tesi 16'da biri gelip açtı tekrar hattı.
Çok haklısınız, işlerine gelince kafalarına göre Taahüt yapıyorlar aynısı benim başıma geldi Allah'tan kapattım tahütsüz bir firmaya geçtim şuan memnunum.