Uplay dan Steam e...

Bu konuyu okuyanlar

ataman08

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Merhaba arkadaşlar şimdi size içinden çıkamadığım bir soru soruyorum.
Geçe gün Tom Clancy's The Division oyununu Uplay dan indirdim hafta sonu için beleş idi hatta SDN de yayınlamıştı merak ettim indirdim.
oyun çok hoşuma gitti baya da ilerledim hafta sonu.
oyunun tam sürümünü aliyim derken bir araştırma yaptım ve steam de daha uygun olduğunu gördüm her zamanki gibi..
şimdi sorum şu.
ben bu oyunu steam den satın alsam fakat bir kez daha indirmeden (45GB civarı) common dosyasını steam common a kopyalarsam oyun çalışır mı ?

mehmetari

Asistan
Reaksiyon puanı
58
Dosya uzantıları aynı ise çalışır.
Tabi steam kendi platformu için de bir kaç ufak dosya indirebilir.
denemeni tavsiye ederim.

ataman08

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
deniyorum hocam birazdan sonucu açıklarım

ataman08

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Biraz geç oldu ama sonucu açıkliyim arkadaşlar;
yani ben beceremedim belki bir yolu vardır ama olmuyor :)
öncelikle şunları denedim
1- dosyayı steam e direk kopyaladım sonuç olumsuz :D
2- steamden indir dedim kaynak dosyasını oluşturdu biraz indirdi sonra durdurdum steamden çıkıp uplay deki dosyayı kopyaladım steam i açıp indirmeye devam et dedim baya bekledim bişi olmadı hata verdi ve sonuç yine olumsuz.:D
3- bu kopyalanmış dosya içindeki uplay uzantılarını sildim tekrar steamden denedim bişi olmadı oyunu açiyim dedim bu sefer oyunu hiç kurmamış gibi tekrar kurmak istedi hemde uplaydan yani sonuç yine olumsuz
4- yapacak bişi olmayınca uplay dan oyunu sildim tekrar steam den indirdim ve sonuç olumlu :)
ama burda bilginiz olsun uplay hesabı ile ilişkili olduğu için uplay i açık tutmanız gerekiyor yoksa oyuna girmiyor.
eğer bunu becerebilen olursa altına yazar devamını bol şans.