Cs Go Skin Takaslı: The Division ve Rainbow Six Siege Uygun Fiyatlı Uplay Hesabı 100TL

Bu konuyu okuyanlar

batilask

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar öncelikle herkese hayırlı günler. başlıkta da belirttiğim oyunların olduğu uplay hesabımı satmaktayım. resimlerde gördüğünüz gibi oyunları uzun zaman oynamışlığım var fakat artık oyunlardan sıkıldığım ve paraya ihtiyacım olduğu için hesabımı satmaktayım. the division oyununda high end eşyalara sahibim ve levelim görüldüğü üzere 30. rainbow six siege de ise levelim 42 ve harcamadığım az biraz coini mevcut. oyunlara güncelleme geldiği için size oyun içi ekran görüntüsü atamıyorum kusura bakmayın. yine resimlerde kaçar saat oynadığımı görebilirsiniz. fiyatı 100 tl olarak uygun görüyorum. cs go skini ile de takas gerçekleştirebilirim fiyatı 130 dan aşağı olmayacak şartıyla. 17 yaşında öğrenci biri olarak paraya ihtiyacım var ve lütfen indirim beklemeyiniz. aşağıya iletişim adreslerimi bırakıyorum tabi burdan da pm atabilirsiniz. aklınıza ne takılırsa takılsın lütfen iletişime geçin. daha önce birkaç farklı sitede satış gerçekleştirdim. olur da güven sorunu yaşarsanız size referans olarak verebilirim o kişileri. ödemeyi istanbul fatihte elden yada iş bankasından havale olarak alıcam

iletişim:
+905532993263
fb.com/batilask1331
[email protected]

Son mesajlar