Ünlülerin Twitter hesaplarını çalıp Bitcoin isteyen 17 yaşındaki hacker tutuklandı!

Bu konuyu okuyanlar

CapScroLL

Profesör
Reaksiyon puanı
2,683
Twitter çalışanlarının cihazlarına erişip God Mode'a girmiş, tuhaf olan şey Twitter neden böyle bir şey yapmış ki? Tam yetkili bir hesabın başka bir hesaba post attırması hiç mantıklı değil. Şahsen ben kendi yazdığım sitelerde bile kullanıcı taraflı verileri/araçları yönetim paneline çektirmiyorum.

AlperShal

Profesör
Reaksiyon puanı
2,554
Twitter çalışanlarının cihazlarına erişip God Mode'a girmiş, tuhaf olan şey Twitter neden böyle bir şey yapmış ki? Tam yetkili bir hesabın başka bir hesaba post attırması hiç mantıklı değil. Şahsen ben kendi yazdığım sitelerde bile kullanıcı taraflı verileri/araçları yönetim paneline çektirmiyorum.
Hocam SDN yetkilileri de bizim mesajlarımızı düzenleyebiliyorlar. Düzen için gerekli bir durum ama Tweet göndermek amaç dışı.

Reaksiyon puanı
16,118
hacklesinlerde eğlence çıksın kendi haclicekti cia için fbi için kolaylık...