Ünlü oyuncular gözaltında !

marancı

Profesör
Reaksiyon puanı
1
Olan olmuş ama yapmamalarını kendi adlarına isterdim.

muratflash

Rektör
Reaksiyon puanı
510
Hayatımda 2 demokrasi yanlısı tanıdım.

1. Her fırsatta Dünya ya demokrasi dersi vermeye çalışan ama Suriye ye gözlerini kapatan Mısır'a ise demokrasiyle iktidara gelmiş birine darbe yapıp benim istediğim başa gelir diyen Amerika

2. Her fırsatta demokrasi demegojisi yapıp dem vuran ama başkalarının fikir ve düşüncelerine asla saygısı olmayıp yazdığım mesajları süper modlara şikayet edip sildirmeye çalışan fakat süper modların mesajlarda bişey yok mesajlar temiz demesine rağmen benim mesajlarımın silinmesi için çırpınan demokrasi yanlısı [MENTION=142972]tambjk[/MENTION]

Ve diyorumki [MENTION=142972]tambjk[/MENTION] koçum sen buraya ilk geldiğin gün söylemiştim benden uzak dur benim mesajlarım sana ağır gelir kaldıramazsın diye..

tambjk

Profesör
Reaksiyon puanı
16
Hayatımda 2 demokrasi yanlısı tanıdım.

1. Her fırsatta Dünya ya demokrasi dersi vermeye çalışan ama Suriye ye gözlerini kapatan Mısır'a ise demokrasiyle iktidara gelmiş birine darbe yapıp benim istediğim başa gelir diyen Amerika

2. Her fırsatta demokrasi demegojisi yapıp dem vuran ama başkalarının fikir ve düşüncelerine asla saygısı olmayıp yazdığım mesajları süper modlara şikayet edip sildirmeye çalışan fakat süper modların mesajlarda bişey yok mesajlar temiz demesine rağmen benim mesajlarımın silinmesi için çırpınan demokrasi yanlısı @tambjk

Ve diyorumki @tambjk koçum sen buraya ilk geldiğin gün söylemiştim benden uzak dur benim mesajlarım sana ağır gelir kaldıramazsın diye..

:) Şaka mısın sen arkadaş.

Sen demokrasi dersi verecek çapta değilsin ne yazık ki, senin ne zekan, ne bilgi birikimin, nede algılama kapasiten buna müsait değil. Seninle muhattap olmak adına seviyemden ve terbiyemden ödün vermemek adına susuyorum, sende ben sustukça bir halt becermiş gibi böbürleniyorsun. Yeri geldi senin gibi 20 kişiye karşı tartıştım ben senden mi korkacağım :)

Sana vereceğim cevap adaletsiz bir şekilde silinecek yada ceza alacağımı bildiğim için raporladım. Ayrıca 1 kere raporladım geçtim mesajını, çırpındığım fln yok. Zaten o züper modların ne yaptığını da çözebilmiş değilim.

Senin yazdıklarında temiz birşey yok diyen modların "yobaz" gibi bir kelimeye ceza kestikleri an zaten işlerini ne kadar layıkıyla yaptıkları ortaya çıktı.

"koyun sürüsü, çapulcu, ayyaş, keş, uyuşturucu bağımlısı, hayvan, leş, sözüm ona insan, insan müsveddesi" gibi gayet masum kelimelerinde zaten hiçbir sakıncalı durum yok!

Bu forumda modları avucunuzun içine almışsınız goy goy yapa yapa, ne adalet kalmış ne ilke ne prensip, kafalarına göre takılıyor onlarda.

Senin her kelimene her cümlene 3 sayfa cevap yazarım fakat değmezsin. Zamanıma yazık...

tambjk

Profesör
Reaksiyon puanı
16
Şimdi züper bir müdahele ile tartışma yaratıyorsunuz diye silerler mesajımı. Bana karşı herkes istediğini yazmakta özgür, ben cevap vermeye kalktığım an olayın adı biranda tartışma olarak konuluyor ve silmeler cezalar havada uçuşuyor :)

tambjk

Profesör
Reaksiyon puanı
16
sakin olsak biraz.

Adamla muhattap olmamak adına susup raporlamakla yetiniyorum, o hala pişkin pişkin kaşıyıp duruyor mevzuyu :) Faturayı bana keserler yine. Yazdıklarım bazılarının bu kadar zoruna gidiyor ve içine oturuyorsa banlayın sizde kurtulun bende kurtulayım.

Ahbârî

Dekan
Reaksiyon puanı
346
Adamla muhattap olmamak adına susup raporlamakla yetiniyorum, o hala pişkin pişkin kaşıyıp duruyor mevzuyu :) Faturayı bana keserler yine. Yazdıklarım bazılarının bu kadar zoruna gidiyor ve içine oturuyorsa banlayın sizde kurtulun bende kurtulayım.
yok yok. deme öyle.

El Padrino

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
70
:) Şaka mısın sen arkadaş.

Sen demokrasi dersi verecek çapta değilsin ne yazık ki, senin ne zekan, ne bilgi birikimin, nede algılama kapasiten buna müsait değil. Seninle muhattap olmak adına seviyemden ve terbiyemden ödün vermemek adına susuyorum, sende ben sustukça bir halt becermiş gibi böbürleniyorsun. Yeri geldi senin gibi 20 kişiye karşı tartıştım ben senden mi korkacağım :)

Sana vereceğim cevap adaletsiz bir şekilde silinecek yada ceza alacağımı bildiğim için raporladım. Ayrıca 1 kere raporladım geçtim mesajını, çırpındığım fln yok. Zaten o züper modların ne yaptığını da çözebilmiş değilim.

Senin yazdıklarında temiz birşey yok diyen modların "yobaz" gibi bir kelimeye ceza kestikleri an zaten işlerini ne kadar layıkıyla yaptıkları ortaya çıktı.

"koyun sürüsü, çapulcu, ayyaş, keş, uyuşturucu bağımlısı, hayvan, leş, sözüm ona insan, insan müsveddesi" gibi gayet masum kelimelerinde zaten hiçbir sakıncalı durum yok!

Bu forumda modları avucunuzun içine almışsınız goy goy yapa yapa, ne adalet kalmış ne ilke ne prensip, kafalarına göre takılıyor onlarda.

Senin her kelimene her cümlene 3 sayfa cevap yazarım fakat değmezsin. Zamanıma yazık...

Senin 3 sayfa yazdığınada ben bi kelime yazarım.Kaçar gidersin ...

muratflash

Rektör
Reaksiyon puanı
510
Sakin ol sakin sen şu tartışma olayını bi öğrenemedin gitti..

azen63

Profesör
Reaksiyon puanı
24
İnsanın Adı 9'a Çıktımı Asla İnmez 8 e:laugh:
yinede severim seni:)

muratflash

Rektör
Reaksiyon puanı
510
[MENTION=142972]tambjk[/MENTION] Seni seviyorum aslında ama düzeyli ve seviyeli olduğun zamanlarda..

okanic

Doçent
Reaksiyon puanı
7
Bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olmak youtube'dan sonra shiftdelete.net'e de sıçramış

muratflash

Rektör
Reaksiyon puanı
510
[MENTION=139621]BERVA[/MENTION] Sen o adamın yazdıklarını beğenip duruyorsun yaa koçum sende beni yanlış tanıdın.. Ben hayatımda hiçbi kadına şiddet uygulamadım uygulamamda yanii o kadar öküz birisi değilim.. Seninde neden böyle yaptığını biliyorum.. Diğer konudan dolayı.

Ahbârî

Dekan
Reaksiyon puanı
346
nostalji olsun :D

[video=youtube;KVVvw2swqGA]http://www.youtube.com/watch?v=KVVvw2swqGA[/video]

dgarkn

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Bu kadar sevgi yeter hadi tartışın [MENTION=48671]muratflash[/MENTION] [MENTION=142972]tambjk[/MENTION]

BERVA

Doçent
Reaksiyon puanı
8
@BERVA Sen o adamın yazdıklarını beğenip duruyorsun yaa koçum sende beni yanlış tanıdın.. Ben hayatımda hiçbi kadına şiddet uygulamadım uygulamamda yanii o kadar öküz birisi değilim.. Seninde neden böyle yaptığını biliyorum.. Diğer konudan dolayı.

Ben nefret duymam,kin beslemem.
O konuda söylediklerine kızdım,doğru.
Ama bu sırf bir iki konuda farklı düşünüyoruz diye düşman olmamız,
birbirimize karşı kötü davranmamız gerektiğini düşünmedim açıkçası.

O kadına şiddet konusundan sonra tartıştığımızı da hatırlamıyorum.
Sana karşı tavır aldığımı bir yorumu beğendiğimden ötürü düşündü isen yazık.

"O Adam" diye bahsettiğin kişinin sana verdiği cevabı beğenmedim dikkat edersen.
El Padrino'da yanlış anlamasın ama iyi kelime(kelime değil de) kullandı "O Adam".
Esprili bir yaklaşımla olduğunu düşündüğüm için beğendim.

El Padrino

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
70
Ben nefret duymam,kin beslemem.
O konuda söylediklerine kızdım,doğru.
Ama bu sırf bir iki konuda farklı düşünüyoruz diye düşman olmamız,
birbirimize karşı kötü davranmamız gerektiğini düşünmedim açıkçası.

O kadına şiddet konusundan sonra tartıştığımızı da hatırlamıyorum.
Sana karşı tavır aldığımı bir yorumu beğendiğimden ötürü düşündü isen yazık.

"O Adam" diye bahsettiğin kişinin sana verdiği cevabı beğenmedim dikkat edersen.
El Padrino'da yanlış anlamasın ama iyi kelime(kelime değil de) kullandı "O Adam".
Esprili bir yaklaşımla olduğunu düşündüğüm için beğendim.

Birisi hakkında bahsederken "@" ile etiketle.Benden bahsediyorsun ama etiketlememişsin.Şans eseri gördüm.

"Hüloğğğ" kelimesinin esprili bir yaklaşım olduğunu söyleyip beğenen biri hakkında söylenecek pek bi söz yok.Aynı Dünya'nın insanları değiliz biz.