Ünlü oyuncu Paul Walker kaza kurbanı

idntcare

Doçent
Reaksiyon puanı
13
Amerikalı oyuncu Paul Walker, Los Angeles yakınlarında geçirdiği bir trafik kazası sonucu yaşamını yitirdi.

walker-640x360.jpg

Türkiye'de izleyicilerin, özellikle 'Hızlı ve Öfkeli' (Fast and Forious) filmleri ile Yalan Rüzgarı (The Young and The Restless) dizilerinden tanıdığı Amerikalı oyuncu Paul Walker, Los Angeles yakınlarında geçirdiği bir trafik kazası sonucu yaşamını yitirdi.

Amerikan medyasında yer alan haberlerde, 40 yaşındaki oyuncunun, Los Angeles yakınlarındaki Santa Clarita kasabasında, arabasıyla giderken, direksiyon kontrolünü kaybettiği ve bir ağaca çarpmasından sonra aracının alev topuna dönüşüp patladığı belirtildi.

2001’den bu yana 5 farklı ‘Hızlı ve Öfkeli’ filminde boy gösteren başarılı aktör, dünya çapında tanınan serinin bugünlerde çekilmekte olan 7. filminde de rol alıyordu. Hızlı ve Öfkeli’nin 7.’sinin çekimlerine ABD’deki Şükran Günü tatili sebebiyle ara verilmişti.

kaynak

SwateR

Rektör
Reaksiyon puanı
662
Hadi ya. :(

Fast & Furious serisinde kendisini beğenerek izliyordum.

Rint

Profesör
Reaksiyon puanı
360
Allah rahmet eylesin...

EropaKING

Profesör
Reaksiyon puanı
17
vay be.. Pazar pazar güne kötü bir haberle başladık. O kadar hızlı ve öfkeli filmi yapıp Bir trafik kazası sonucu ölmesi trajik olmuş. Yaşı da daha gençti ya.. Yazık oldu gerçekten. Ne diyelim, huzur içinde yatsın.

michuozawa

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
493
üzüldüm , bundan sonra ne olacak bakalım.

blackdown

Profesör
Reaksiyon puanı
1
Bu filmde arabayla hareketler yapmaya benzemez neyse sevdiğim bir aktördü yakınlarının başı sağolsun

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Sence filmlerdeki gibi hareket mi yapıyordu? Belki de yoldan geçen bir kıza hava atmaya çalışıyordu ha! Ne kadar da çok bilmişiz.

sleeper

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Severdim oyunculugunu simdi GT-R'lar öksüz kaldı...

mendocino

Rektör
Reaksiyon puanı
81
Arabayı kullanan kendısı degıl arkadasıymıs ıkısıde can vermiş. Trafık kazasıyla can vermesı ıronık olmuş.

pcwolf

Dekan
Reaksiyon puanı
33
Arabayı kullanan kendısı degıl arkadasıymıs ıkısıde can vermiş. Trafık kazasıyla can vermesı ıronık olmuş.

Evet kendisi kullanmıyormuş.
Araç çok fena olmuş.
Bir tane de 5.20 ile sokakta drift yapan adam vardı, o da trafik kazasında başkasının kullandığı araçta ölüyor.

karacaerc

Profesör
Reaksiyon puanı
18
Ben de sabah sabah sosyal medyada gördüm ve cidden üzüldüm. Rest in peace

seckyn

Profesör
Reaksiyon puanı
18
Hayat bu filme benzemez. Yavaş gitmediği arabanın durumundan belli. kalanlar bu durumu görüpte ders alır belki

blackdown

Profesör
Reaksiyon puanı
1
fotoğraflara bakarsanız ne demek istediğimi anlarsınız araba kesinlikle çok hızlı gidiyordu kendisi kullansada kullanmasada

Ben Kenobi

Dekan
Reaksiyon puanı
3,155
Otomobili ile son fotoğrafı
Aracı arkadaşı kullansa da feci hız yapılmış.
v24m3.jpg

cleet

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Gitmiş güzelim araba yazık yazık çok yazık..

x10minirom

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Araç İkiye Ayrılmış.Arkadaşı Yolda Sürerken Direksiyon Hakimiyetini Kaybetmiş.Bu Çok Üzücü Bir Olay.Artık Onsuz Nasıl Olacak Film.Daha Arkadaşlarla Konuşuyorduk.Mayıs'ta Gideriz Diye.

uygar2580

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Evet Gürcistanlı m5 sürücüsü mor BMW. Bakalım f&f 7 nasıl olacak film ertelenir herhalde.