Unkapanı Köprüsü yarıldı!

AliA

Ordinaryüs
Emektar
Reaksiyon puanı
529
Gemi geçişleri için açılıp kapanabilen Unkapanı köprüsünde meydana gelen açıklık hem araç sürücüleri hemde kaldırımda yürüyen yayalar için tehlike oluşturuyor.

22851530.jpg

Tarihi Unkapanı köprüsünün açılıp kapanan orta kısmındaki açıklık dikkat çekici bir şekilde büyüyor.

Bu durum hem araç sürücüleri hem de yayalara zor anlar yaşatıyor.

Kaldırımda yürüyen Osman Okumuş isimli vatandaş “Ben üstünden atlayarak geçtim özellikle gece çok tehlikeli olabilir dikkat edilmezse ayak bile kırılabilir" diye yaşadığı zorluğu anlattı.

[SDNTV]http://hurriyet.mobil.cubecdn.net/Haber/2014/01/unkapani_16012014_1948_480p_wmp4.mp4[/SDNTV]
DHA

Nemre

Profesör
Reaksiyon puanı
29
Sabah haberlerde gördüm, hiç bir yetkilnin orada olmaması,uyarı levhası vs vs bulunmaması, afedersiniz OHAAA dedim, bu ne vurdum duymazlık, binlerce insan geçiyor,halk otobüsleri geçiyor.Ancak 3.dünya ülkelerinde olabilecek bir vurdumduymazlık.

SwateR

Rektör
Reaksiyon puanı
662
Baya açılmış arası. Haberi görünce ayaklanmışlardır umarım.

Videoda adam ayağını sokuyor oraya. Zaten köprü oynuyor sıkıştıracak oraya ayağını...

grkn-g

Doçent
Reaksiyon puanı
3
iyi yine iki kalas atıp üstünden geçinde diyebilirlerdi bence çözüm aşırı derecede mükemmel bunu yapan mühendis kesin kör olmuştur

BERVA

Doçent
Reaksiyon puanı
8
Köprü'den sorumlu kişiler "siyasi" olarak tabir edilenlerden.
Haklarında konuşmamız yasak.
Köprü'deki bu olayı eleştirirken dolaylı da olsa siyasi kişilere de dokunacak.
Moderatör siyasi bu deyip silebilir.
Hatta konu siyasi denip kapatılabilir.

Yol,köprü yaptık, yapıyoruz diye övünenlerin yönettiği şehrin yoğun kullanılan bir köprüsündeki bu tehlikeli hatayı eleştirsem yorumum silinir galiba, en iyisi ben de zamanlaması manidar diyeyim.
Hatta bu haşhaşilerin işi la, Amerika'nın yada Almanya hangisi popüler şuan bilmiyorum ama arkasında kesin İsrail de vardır.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Yapılan yol ve köprülere laf edilir fakat o yollar ve köprüler laf edenler tarafından kullanılır.
Yorum yapmadan birilerine pislik atmadan önce en azından biraz düşünün lütfen. ''Ben bunu diyorum ama bunu kullanıyorum'' diye.
Herkes her an eleştirmeye hazır. Tek yapılan yol, tek yapılan köprü o değil. Gerekli bakım çalışması elbet yapılacaktır.
Uygun bir dille yetkilileri uyarmak yerine neden burada eleştirmek için yorum yapılır ? Siyasi görüşünüzü bu kadar belli etmek zorunda değilsiniz..