Üniversite Tercihleri

ByTETTAX

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba,

Arkadaşlar 12. sınıfta Bilişim Teknolojileri bölümü Teknik Servis dalında okumaktayım. Bu sene inşallah mezun olacağım ancak mezun olduktan sonra üniversite heyecanı başlayacak ancak üniversite için hiçbir hazırlık ve çalışma yapmamaktayım ülkenin durumu belli az çok üniversite bitirmiş insanlar direk olarak işsiz.. Ben üniversiteye o kadar özen göstermiyorum onun için 2 yıllık direk geçiş hakkımı kullanacağım ancak hangi bölüme gideceğime karar vermiş değilim. Biraz bana yardımcı olursanız sevinirim.

[TABLE="width: 750"]
[TR]
[TD]Bilişim Teknolojileri[/TD]
[/TR]
[TR]
[TD]Mezunu adayların sınavsız geçiş ile yerleşebileceği 2 yıllık önlisans bölümleri [/TD]
[/TR]
[TR]
[TD][/TD]
[/TR]
[TR]
[TD]Basım ve Yayın Teknolojileri[/TD]
[/TR]
[TR]
[TD]Bilgi Güvenliği Teknolojisi[/TD]
[/TR]
[TR]
[TD]Bilgi Yönetimi[/TD]
[/TR]
[TR]
[TD]Bilgisayar Operatörlüğü[/TD]
[/TR]
[TR]
[TD]Bilgisayar Programcılığı[/TD]
[/TR]
[TR]
[TD]Bilgisayar Teknolojisi[/TD]
[/TR]
[TR]
[TD]Coğrafi Bilgi Sistemleri[/TD]
[/TR]
[TR]
[TD]Görsel İletişim[/TD]
[/TR]
[TR]
[TD]İnternet ve Ağ Teknolojileri[/TD]
[/TR]
[TR]
[TD]Mobil Teknolojileri[/TD]
[/TR]
[TR]
[TD]Pazarlama[/TD]
[/TR]
[TR]
[TD]Sağlık Bilgi Sistemleri Teknikerliği

Arkadaşlar yukarıda gördüğünüz bölümler 2 yıllık direk geçiş yapabileceğim bölümlerdir sizce hangi bölüme gitmeliyim yardımlarınızı bekliyorum.

İyi Günler ...[/TD]
[/TR]
[/TABLE]

The Judge

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
5,193
ya ben olsam az da kafa ve merak varsa programcılık oku derim niye diye dersen kendini geliştirip çok güzel yerlere gelebilme imkanın var ... felan felan :D

ByTETTAX

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ya ben olsam az da kafa ve merak varsa programcılık oku derim niye diye dersen kendini geliştirip çok güzel yerlere gelebilme imkanın var ... felan felan :D

Diyosun mesela nerede çalışma imkanlarım olur :D Biraz daha açıklarsan çok iyi olucak ;)