Üniversite için nirvana s500'e bakıyorum

Bu konuyu okuyanlar

serkangezer

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
4
Selam arkadaşlar, genel olarak üni için kullanacağım (office, tarayıcı ağırlıklı) şarjı dayanıklı, kullanımı rahat bilgisayar arayışındayım. 4-6 bin tl bütçem var bu fiyatlarda da casper nirvana serisine bakıyorum. bütçeme uygun olan nirvana s500 e daha yakınım. Nirvana s500 ü düşünmemdeki ana sebepler şunlar:

• 10 saate yakın ekran süresi vermesi
  • son nesil (10.nesil) işlemciler
  • bütçeye göre özelleştirme konfigürasyon
  • casperın evlere bile teknik servis desteği
1603194123180.png

Sizce de bu artıları nedeniyle casper nirvana s500 ü seçmek mantıklı mı ? dış tasarımını da beğendiğim nirvana s500 le ilgili siz ne düşünüyosunuz

muratalitekin

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
11
Selam arkadaşlar, genel olarak üni için kullanacağım (office, tarayıcı ağırlıklı) şarjı dayanıklı, kullanımı rahat bilgisayar arayışındayım. 4-6 bin tl bütçem var bu fiyatlarda da casper nirvana serisine bakıyorum. bütçeme uygun olan nirvana s500 e daha yakınım. Nirvana s500 ü düşünmemdeki ana sebepler şunlar:

• 10 saate yakın ekran süresi vermesi
  • son nesil (10.nesil) işlemciler
  • bütçeye göre özelleştirme konfigürasyon
  • casperın evlere bile teknik servis desteği
Ekli dosyayı görüntüle 120309
Sizce de bu artıları nedeniyle casper nirvana s500 ü seçmek mantıklı mı ? dış tasarımını da beğendiğim nirvana s500 le ilgili siz ne düşünüyosunuz
office ve taryıcı odaklı olarak işini rahatlıkla görecekjtir hocam. 10 saate yakın ekran süresi potansiyelli şarjının olması da üni için uygun yapıyo bu cihazı bence.