Bu konuyu okuyanlar

sevdelsn1

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Arkadaşlar merhaba Allah nasip ederse bu sene yks sınavına girip Eylül Ekim ayları gibi üniversiteli bir genç olacağım yazın çalışıp kendi paramla bilgisayar almak istiyorum Huaweı Matebook D15 R5 cihazını almayı düşünüyorum oyun vs oynama sadece ödevlerimi yaparım film dizi izlerim o kadar bir de bununla beraber Matepad 11 cihazını almak istiyorum kullananlar varsa daha doğrusu kullanan öğrenciler varsa bu iki cihazdan birini artı ve eksi yönlerini anlatır mısınız?

Huawei MateBook D15 | PC | HUAWEI Store TÜRKİYE

gördüğünüz linkte sepete tıkla da matepad 11 i seçince toplam ücret 13.408 tl oluyor öğrenci için bu iki cihazı aynı anda satın almak mantıklı mı işe yarar mı ikiside?

Reaksiyon puanı
3,027
İkisini almak yerine M1 işlemcili MacBook Air almalısın. Eğer çizim yapmıyorsan bir de tablet almanın hiçbir manâsi yok.

Eğer bir tane alacağım, minimum parayı ödemek istiyorum diyorsan Matebook alabilirsin. Ama bütçen el veriyorsa M1 işlemcili bir Macbook seni yıllarca götürür, performansı da çok iyi.

sevdelsn1

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
İkisini almak yerine M1 işlemcili MacBook Air almalısın. Eğer çizim yapmıyorsan bir de tablet almanın hiçbir manâsi yok.

Eğer bir tane alacağım, minimum parayı ödemek istiyorum diyorsan Matebook alabilirsin. Ama bütçen el veriyorsa M1 işlemcili bir Macbook seni yıllarca götürür, performansı da çok iyi.
öyle evet ama yurtta kalacağım içinde iyi bir şey almak istemiyorum çalınırsa falan içim acır gerek yok