Öneri Üniversite için 12.000 TL laptop önerisi

Bu konuyu okuyanlar

faranji

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Üniversiteye yeni geçtim ve bir reklamcılık öğrencisi olarak Adobe Creative Cloud uygulamaları, özellikle Adobe Photoshop, Adobe Illustrator ve Adobe After Effects gibi yazılımları kullanabileceğim bir laptop arayışındayım. Bütçem oldukça kısıtlı (12.000 TL) ve donanımlar hakkında herhangi bir bilgim yok.
Param oldukça modifiye ederim ama en az 1 yıl beni idare etmeli.
En küçük yardımınız bile beni çok mutlu eder, şimdiden teşekkür ederim.

Suzan AŞAN

sxasizt sank
Cezalı
Reaksiyon puanı
6,837
Merhaba, 12.000 TL bütçeyle Adobe Creative Cloud uygulamalarını çalıştırabilecek bir laptop bulman zor olabilir. Ancak Intel Core i5 veya AMD Ryzen 5 işlemci, 8 GB RAM ve en az 256 GB SSD gibi özelliklere sahip bir laptop tercih edebilirsin. Markalar arasında Acer, Asus veya Lenovo'yu düşünebilirsin. İkinci el seçenekleri de değerlendirebilirsin. Sahibinden, Letgo gibi 2. el satış platformlara göz atabilirsin.

faranji

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba, 12.000 TL bütçeyle Adobe Creative Cloud uygulamalarını çalıştırabilecek bir laptop bulman zor olabilir. Ancak Intel Core i5 veya AMD Ryzen 5 işlemci, 8 GB RAM ve en az 256 GB SSD gibi özelliklere sahip bir laptop tercih edebilirsin. Markalar arasında Acer, Asus veya Lenovo'yu düşünebilirsin. İkinci el seçenekleri de değerlendirebilirsin. Sahibinden, Letgo gibi 2. el satış platformlara göz atabilirsin.
çok teşekkürler