Unirock Festival

Bu konuyu okuyanlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

trauma

Doçent
Reaksiyon puanı
1
backxa8.jpg

Yaklaşık 3-4 hafta önce opeth,testament, orphaned land'in geleceği açıklanmöıştı..
o günden beri takip ediyorum acaba ilk kıpırtıları buysa nasıl bi festival olur diye..
Ve bugun gördüğüm bi haberle şok! oldum..
Listeye yeni isimlerin (bana göre şu anda bu işi türkiyede en iyi yapanların) ekledniğini gördüm ve
Türkiyede gelmiş geçmiş en iyi festivallerden birini göreceğiz galiba demekten kendimi alamıyorum,
Özellikle Rock'n Coke ve Radar Live gibi iki festivalin iptal olduğu ülkemizde kapış kapış gidecek bir festival :D
Eminimki daha güzel bombalar gelcektir fakat
Şimdilik çıkacak gruplar ve festival hakkındaki bilgiler şunlar;

unirockbanner.jpg

ön bilgi

bilet fiyatları
1.Kategori: 56,00 YTL

- Konser düzeni ayaktadır.
- Bütün katılımcıların kimliklerini yanlarında bulundurmaları gerekmektedir.
- Festival alanındaki ses düzeni geçici duyma bozukluğuna yol açabilir.
- 13 yaşını doldurmamış katılımcılar yanlızca anne veya babalarının refaketinde katılabilirler.
- Festival alanına Kamera ve fotoğraf makinası sokmak yasaktır.
- Festival alanına dışarıdan yiyecek ve içecek sokmak yasaktır.
- Festival 20-23 Haziran tarihleri arasında yapılacaktır.
- 10-19 Bilet arası %10 İndirim, 20-40 Bilet arası % 20 İndirim. Grup satıslar Satıs noktaları ve Çagrı Merkezinden yapılacaktır.

etkinlik hakkında bilgi

UNI-ROCK FESTIVAL

İstanbul yepyeni bir rock müzik festivaline hazırlanıyor; Uni-Rock Festival.
20-23 Haziran 2008 tarihleri arasında, farklı şehirlerden üniversite öğrencilerinin katılımıyla konaklamalı olarak düzenlenecek Uni-Rock Festival'da 4 gün boyunca birçok popüler yerli ve yabancı grup/sanatçı performans sergileyecek.

Büyükçekmece Gölü kenarında 250 dönüm alanda kurulu yeşillikler içinde benzersiz bir alan olan Wattabe Experience Center'da (www.wattabe.com.tr) bu yıl ilki gerçekleştirilecek olan Uni-Rock Festival, tüm katılımcılarına müziğin yanısıra gerçek anlamda tatil havası yaşatmak amacıyla birçok farklı etkinliğe sahne olacak.

Yaklaşık 30 yerli ve yabancı grubun sahne alacağı festivalin katılımcıları, 4 gün boyunca çeşitli workshop'lar, sponsor firmaların etkinlikleri ve sanatçıların imza günlerinin yanısıra açıkhava sineması, paintball, sörf, kano, dağ bisikleti ve rope climbing gibi birbirinden eğlenceli aktivitelerden yararlanabilecekler. Tüm bu farklı aktivitelerin tek bir amacı var; katılımcılara uzun süre unutamayacakları gerçek festival deneyimini yaşatmak.

Uni-Rock Festival'da sahne alması kesinleşen ilk gruplar;

OPETH
TESTAMENT
PENTAGRAM
ORPHANED LAND

MALT
CATAFALQUE
FALSE IN TRUTH
SOUL SACRIFICE
INSISTENCE
HERETIC SOUL
OBSINACY
UNLEASH
AFFLICTION

Diğer sanatçı ve gruplar, program akışı, ulaşım ve konaklama, bilet fiyatları, toplu bilet satışı ve diğer bilgilere festivalin çok yakında yayına girecek web sitesinden ve Biletix sayfalarından ulaşabilirsiniz.

Sınırlı sayıda indirimli kombine+kamp ve günlük biletler çok yakında tüm Biletix satış noktalarında.

İndirimli ön satış fırsatını kaçırmayın.

www.wattabe.com.tr

Daha Fazlası İçin:http://unirockfest.com/

Kaynak: http://www.biletix.com/event.htm?id=JUNI1

trauma

Doçent
Reaksiyon puanı
1
An itibariyle tarayıcıma belki açılmıştır diyerek unirockfest.com yazmam sonucu internet sitesini ilk gören şahsiyetler arasına katıldığım festival :D

google da aratınca internet sitesi çıkmıyo malesef :)

http://unirockfest.com/

Sitede daha ayrıntılı bilgi yok, yapım aşamasında olduğu belli, sadece Ana sayfada grupların internet sitesinde yönlendirilmiş bir banner bulunmakta

warkortali

Profesör
Reaksiyon puanı
181
Ben bu festivalin haberini 15 kasım 2007 de almıştım ama isminden cisminden haberim yoktu, haberim oluncada geniş bir içerik hazırlayıp başlığımın altına eklemiştim şimdi isterseniz bu konuya aşağıdaki belirttiğim adresten devam edelim ..

http://forum.shiftdelete.net/index.php?topic=12155.0

.KİLİT.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...