Uludağ Ekonomi Zirvesi başladı

Bu konuyu okuyanlar

Creative

Kör Cerrah
Emektar
Reaksiyon puanı
17,258
Bursa'nın, 5'inci kez ev sahipliği yaptığı "Uludağ Ekonomi Zirvesi", açılış resepsiyonuyla başladı.

240320162341148887783_2.jpg

Capital ve Ekonomist dergileri tarafından Uludağ Grand Yazıcı Otel'de düzenlenen zirvenin açılış resepsiyonuna, Limak Holding Yönetim Kurulu Başkanı Nihat Özdemir, TTNET Kurumsal İş Birimi Genel Müdürü Mehmet Ali Akarca, Vodafone Türkiye Üst Yöneticisi (CEO) Gökhan Öğüt, Denizbank Genel Müdürü Hakan Ateş, Sanko Holding Onursal Başkanı Abdulkadir Konukoğlu,TAV Grubu Üst Yöneticisi Sani Şener ile General Elektrik Yönetim Kurulu Başkanı ve Genel Müdürü Canan Özsoy da katıldı.

- 13 oturum yapılacak

Ekonomiden Sorumlu Başbakan Yardımcısı Mehmet Şimşek'in yarınki açılış konuşmasıyla başlayacak oturumlarda, finans, hizmet ve üretim alanında faaliyet gösteren çok sayıda yerli ve yabancı firmanın üst düzey yöneticileri ile iş adamları konuşma yapacak.

İlk gün "Dijital Ekonomi ve Büyüme Stratejileri", "Teknoloji ve Trendler", "Girişimcilik 2016: Hayalden Gerçeğe", "Yarının Rekabetçi Sektörleri", "Tutumlu İnovasyon", "İşte Daha Fazla Kadın" ve "Perakende Sektöründe Yeni Dönem" başlıklı oturumlar gerçekleştirilecek.

Zirvenin "Kadın Dostu Şirketler Ödül Töreni"yle başlayacak ikinci gününde ise "Global Marka Yolculuğu", "Bankacılık ve Reel Sektör", "Sanayinin Geleceği ve Endüstri", "Sosyal Sürdürebilirlik", "Yeni Dünya Düzeni ve Gelecek" ve "Türkiye 2023: Büyüme Nereden Gelecek?" başlıklı oturumlar yapılacak.

Zirve, 26 Mart Cumartesi günü sona erecek.

AA