Öneri Ülkeden Kaçalım

Bu konuyu okuyanlar

404 Error

Dekan
Reaksiyon puanı
12,506
Keşke bitse bunlar ve her şey düzelse. Ama önce insanların düzelmesi lazım. O da pek olacak gibi değil. Her şeye zarar veren biziz.
Ayrıca insanlar keşke doğaya saygılı olmayı öğrense ve de öğretse. Yiyorlar içiyorlar çöpü yere atıyorlar. Her yer çöp. Anneler ve babalar çocuklarına çöpü yere atmasın diye öğretseler keşke hep. Zaten şehirdeyiz her yer taş beton asfalt ve de araba dolu, bir de bari yerlerde çöp görmeyelim. Temiz hava alacak yer kalmayacak yakında. 2 3 boş yer vardı oralarda bina oldu. Onun yerine yeşillik ağaç ekseler daha güzel olurdu o boş yerlere.
Ama işte ancak yazıyoruz veya söylüyoruz. Çoğu insanın umurunda değil. İşte o bazı insanların düzelmesi ve akıllanması lazım.

_Zaur_

Rektör
Reaksiyon puanı
23,175
Nereye kaçsak orası çöker :D

Eski acılarını unutamıyorsun değil mi?
Kaç defa Ban attılar sana? Doğruyu söyle bakalım ama sakince fısıldayarak söyle benden başkası duymasın.

Finix

Daha mükemmel bir Troy
Reaksiyon puanı
2,285
Nereye kaçsak orası çöker :D

Eski acılarını unutamıyorsun değil mi?
Kaç defa Ban attılar sana? Doğruyu söyle bakalım ama sakince fısıldayarak söyle benden başkası duymasın.
Arkaplan fonu
Acımadılar. Finix1, Finix2, Finix3 diye geldim. Kabul etmediler. Git dediler küfürbaz herif dediler. Millet bıkmıştı benden. Ama acımadılar. Yine banladılar. İsmimi züttirileylatopraklar yapıp girseydim bu kadar dikkat çekmezdim. Ama gurur işte. :(

_Zaur_

Rektör
Reaksiyon puanı
23,175
Arkaplan fonu
Acımadılar. Finix1, Finix2, Finix3 diye geldim. Kabul etmediler. Git dediler küfürbaz herif dediler. Millet bıkmıştı benden. Ama acımadılar. Yine banladılar. İsmimi züttirileylatopraklar yapıp girseydim bu kadar dikkat çekmezdim. Ama gurur işte. :(
Zamsız dünya koysaydın ismini. Belki dikkat çekerdin ?

zhrkvkzero77

Asistan
Reaksiyon puanı
63
Keşke Suriye diye bir ırk olmasaydı Hepsi Erdoğan yüzünden Suriyelileri o başımıza getirdi
Ben Hatay'lıyım ve Suriyeliler gerçekten burayı basmış nereye gitsen Suriyeli hastanelerden bahsetmeyeyim bile burada turk bulduysan şükret. Simdi seçim olsa Suriyeliler Hatay için aday gösterse ve onlar da oy verebilse Hatay'ı Suriyeliler yönetirdi Lütfi Savaş'ın dediği gibi
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ben Hatay'lıyım ve Suriyeliler gerçekten burayı basmış nereye gitsen Suriyeli hastanelerden bahsetmeyeyim bile burada turk bulduysan şükret. Simdi seçim olsa Suriyeliler Hatay için aday gösterse ve onlar da oy verebilse Hatay'ı Suriyeliler yönetirdi Lütfi Savaş'ın dediği gibi
Asıl sinir bozucu olan mültecilerin yaptıkları onca şeye rağmen bazılarının haberlere çıkıp onlara din kardeşlerimiz demesi

Asıl sinir bozucu olan mültecilerin yaptıkları onca şeye rağmen bazılarının haberlere çıkıp onlara din kardeşlerimiz demesi
Neyse şimdi ban yemeyelim

Son mesajlar