Uğur Dündar ekrana dönüyor!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

friendly

Rektör
Reaksiyon puanı
671
[h=4]Uğur Dündar ekrana dönüyor! İşte, gazetecinin yeni kanalı![/h][h=6]Ünlü haberci artık, o kanaldaki programıyla izleyici karşısına çıkacak.[/h]
ugur-dundar-ekrana-donuyor-iste-gazetecinin-yeni-kanali-190-130.jpg

Uğur Dündar, Halk TV ekranlarında izleyiciyle buluşacak. Dündar, kanalda 'Halkın Arenası' isimli programı sunacak. Programın Ekim ayında başlayacağı ve perşembe geceleri saat 23.00'te yayınlanacağı belirtiliyor.

Dündar, son olarak geçtiğimiz yaz, artı 1 TV'de izleyiciyle buluşuyordu.

Kaynak

muratflash

Rektör
Reaksiyon puanı
510
Doğruluğu kesin değildir ama doğruysa layığını bulmuş..

ommerk

Doçent
Reaksiyon puanı
1
tencere yuvarlanmış kapağını bulmuş
tencere demişken diğer tencere tavacılar nerde ki?
m.gezen ve l.kırca ile beraber olsaymış iyiymiş

Karargaht

Dekan
Reaksiyon puanı
112
Umduğum kanal, o kanal için biçilmiş kaftan.

prestiga

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Adam gibi gazeteci, yetim hakkı yemedi, neden sevilmez .birilerine dokunduğu için mi yoksa .

WarriorEagle

Profesör
Reaksiyon puanı
22
Adamın Dibisin Uğur Dündar Hak Halk Tv De Başarılar.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Benim bir tanıdığım ihlas holding mağduru, bunun için toplanıp gitmişler biz mağduruz bize destek ver diye. o zamanın parası ile yüklü bir para istemiş haber yapmak için bunların vatanseverliği de imanı da yeşilliklerdir.

hızıracil

Doçent
Reaksiyon puanı
4
bende diyordum niye halk tv ye geçmedi diye geç bile kalmış tencere kapak misali birbirine bulmuşlar

ommerk

Doçent
Reaksiyon puanı
1
elinde kamera ile namaz kılan insanları arar durur şimdi
namaz kılmak birilerine dokunuyorsa sonuna kadar dokunsun şimdi

mustang

Dekan
Reaksiyon puanı
34
İyi layığını bulmuş.
Gözüme gözükmesin de...

Da Vinci's

Doçent
Reaksiyon puanı
5
Ne demek layığını bulmuş. daha çok para kazanmak uğruna satılmış medyalar da (star,habertürk,kanalturk, atv,trt, kanaly,samanyolu,beyaztv,kanal1,ülketv,kanal24,show,cnnturk ...ve yazmaya erindiklerim.)görev yapsa daha mı iyi.

Hep yanlı haber okuduğunuzdan böyle sığ oluyorsunuz. Gidin zaman okuyun,taraf okuyun, posta da okuyun ama cumhuriyet, birgün, sözcü de okuyun.Ozaman kimin nezaman doğru ne zaman yanlı haber yaptığını görürsünüz.

hızıracil

Doçent
Reaksiyon puanı
4
Ne demek layığını bulmuş. daha çok para kazanmak uğruna satılmış medyalar da (star,habertürk,kanalturk, atv,trt, kanaly,samanyolu,beyaztv,kanal1,ülketv,kanal24,show,cnnturk ...ve yazmaya erindiklerim.)görev yapsa daha mı iyi.

Hep yanlı haber okuduğunuzdan böyle sığ oluyorsunuz. Gidin zaman okuyun,taraf okuyun, posta da okuyun ama cumhuriyet, birgün, sözcü de okuyun.Ozaman kimin nezaman doğru ne zaman yanlı haber yaptığını görürsünüz.
sen şimdi cumhuriyet sözcü tarafsız gazete mi demek istiyorsun eğer düşüncen buysa kimi kandırırsan kandır bizim karnımız tok bu gazetelerin tarafsız olduğu yalanına

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Maşallah İyi yere düşmüş, düşebileceği daha aşağı bir yer yok zaten. Herkes layıkını bulur işte.

Da Vinci's

Doçent
Reaksiyon puanı
5
sen şimdi cumhuriyet sözcü tarafsız gazete mi demek istiyorsun eğer düşüncen buysa kimi kandırırsan kandır bizim karnımız tok bu gazetelerin tarafsız olduğu yalanına

Eğer tarafsız olduğunu düşünseydim ,sadece bu gazeteleri okuyun derdim.
Ama ben ne diyorum her iki tarafıda okuyun ki kimin ne zaman doğru haber ne zaman yanlı haber yaptığını görün.

Tek cümleyle "Olaya tek pencereden bakmayın".

hızıracil

Doçent
Reaksiyon puanı
4
tek pencereden bakan biri değilim şahsen sağ görüşlünün de kitabını okurum sol görüşlününde ama bana göre hiç mi hiç tarafsız değil o gazeteler diyebilirsin ki sabah zaman v.s. çok mu tarafsız tabi ki değil ama cumhuriyet ,sözcü gibi insanları kışkırtan insanların dini düşünceleriyle dalga geçen gazeteler değiller

friendly

Rektör
Reaksiyon puanı
671
Ben bütün gazeteleri okurum genelde..
Tarafsız denilen gazeteler, taraflı denilen gazetelerden 10 kat daha taraflı.
Sizin görüşlerinizle örtüştüğü için size tarafsız geliyor, olay budur.

shadow2

Profesör
Reaksiyon puanı
23
Elinde kamera namaza gidenleri röntlemeyi gazetecelik olarak görmez artık İnşallah!!!
[video]www.youtube.com/watch?v=XGCoVogXnwc[/video]

muratflash

Rektör
Reaksiyon puanı
510
tencere yuvarlanmış kapağını bulmuş
tencere demişken diğer tencere tavacılar nerde ki?
m.gezen ve l.kırca ile beraber olsaymış iyiymiş
Yılmaz Özdil'i unutmuşsun.. Bunlar Uğur, Levent, Müjdat ve Yılmaz ayrılmaz kankadırlar.. Kendi programlarında kendi kendilerine espri yapıp yada yaptıklarını zannedip kendileri gülerler.

ommerk

Doçent
Reaksiyon puanı
1
Yılmaz Özdil'i unutmuşsun.. Bunlar Uğur, Levent, Müjdat ve Yılmaz ayrılmaz kankadırlar.. Kendi programlarında kendi kendilerine espri yapıp yada yaptıklarını zannedip kendileri gülerler.
kusura bakma ya bi de o vardı demi
ordinaryus prof. Yılmaz ah nasıl da unuttum
Zannedersin ki bütün insanlığını kurtuluş reçetesini yazıyor
son yazısında da açık açık şerefsiz demiş ti
Türkiye Cumhuriyeti başbakanına

acabuco4

Profesör
Reaksiyon puanı
23
Yoruma gerek yok.

[video=youtube;uJJ0q1P0cWA]http://www.youtube.com/watch?v=uJJ0q1P0cWA[/video]

ozersworld

Profesör
Reaksiyon puanı
14

Tüm haber kanalları yandaş bu kannallar ne peki öbür taraf yandaş bunları izlemeyelimde onlarımı izleyelim ahahaha. Psikolojimiz bozulur 5 dakka açsak o kanalları. Sokağa çık taş at diye alt yazı geçiyor bahsettiğin kanallar.

H SİZER

Doçent
Reaksiyon puanı
4
ne anlatacak bize onu merak ettim uyduruk palavralarınımı? bunu yapan o kadar çok ki ha bir eksik ha bir fazla

SilverMan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Yoruma gerek yok.

[video=youtube;uJJ0q1P0cWA]http://www.youtube.com/watch?v=uJJ0q1P0cWA[/video]

Arkadaşlar korku dolu dakikalar yaşadınız izlediyseniz. Gergin müzik eşliğinde, verilen habere! bakıp kimi çocukların avluda, kimisinin caminin içinde yanlarında öğretmenleri olduğu halde namaz kıldığına şahit olduğunuz değil mi? Amanınnnnn... Vay müslümanlar vay.. Utanmadan! bir de namaza gitmişler.. Okul üniformalarıyla hem de.. Ulan sivil giyinsenize! Hem sizin eviniz yok mu, gidin evde kılın :D

Dünüdar'a kapak olan şu videoyu da izleyin de cuk otursun..

[video=youtube;ClgiEFS0Mng]http://www.youtube.com/watch?v=ClgiEFS0Mng[/video]

basbeLası

Dekan
Reaksiyon puanı
47
kusura bakma ya bi de o vardı demi
ordinaryus prof. Yılmaz ah nasıl da unuttum
Zannedersin ki bütün insanlığını kurtuluş reçetesini yazıyor
son yazısında da açık açık şerefsiz demiş ti
Türkiye Cumhuriyeti başbakanına

Çok çirkef bir insan.. Bir televizyon programında da, Tayyip Erdoğan bir bira içseydi, bugün türkiye çok daha iyi bir durumdaydı demişti..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...