UEFI format atamıyorum.

Bu konuyu okuyanlar

Karaman10

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Merhaba,
Başlıkta da belirttiğim gibi UEFI format atamıyorum. Rufus üzerinden UEFI USB'sini hazırladım Boot Manager aracalığıyla. Bilgisayarımı USB bellek üzerinden başlattım. Her şey güzel devam ediyor. Kurulum tamamlanmak üzere iken şu hatayı alıyorum: Lütfen yardım edin.
20210401_160651.jpg

Eratosthenes

Profesör
Reaksiyon puanı
853
Merhaba,
Başlıkta da belirttiğim gibi UEFI format atamıyorum. Rufus üzerinden UEFI USB'sini hazırladım Boot Manager aracalığıyla. Bilgisayarımı USB bellek üzerinden başlattım. Her şey güzel devam ediyor. Kurulum tamamlanmak üzere iken şu hatayı alıyorum: Lütfen yardım edin.Ekli dosyayı görüntüle 145889

iso dosyasını başka bir program ile usb ye yazdırmayı dene mesela etcher olabilir

Karaman10

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
iso dosyasını başka bir program ile usb ye yazdırmayı dene mesela etcher olabilir
Sanırım bunun yararı olmayacak. Çünkü windowsun kurlum aşamalrı bittikten sonra kendini reset etmeden önce ekteki resim geliyor. 2 farklı iso dosyasını denedim fakat sonuç değişmedi.

The Fisher

Asistan
Reaksiyon puanı
175
Merhaba,
Başlıkta da belirttiğim gibi UEFI format atamıyorum. Rufus üzerinden UEFI USB'sini hazırladım Boot Manager aracalığıyla. Bilgisayarımı USB bellek üzerinden başlattım. Her şey güzel devam ediyor. Kurulum tamamlanmak üzere iken şu hatayı alıyorum: Lütfen yardım edin.Ekli dosyayı görüntüle 145889
Kardeşim napıyorsun sen burada Technopat'te de vardın?