Spor UEFA, Trabzonspor'un Avrupa'dan bir yıl men edilmesine karar verdi!!!

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar Konu (Kayıtlı: 0, Misafir: 1)

BJKolik

Tek Yol BEŞİKTAŞ
Yönetici
Moderatör
1591219035541.png

UEFA, finansal yükümlülüklerine uymadığı gerekçesiyle Trabzonspor'un Avrupa'dan bir yıl men edilmesine karar verdi.

UEFA'dan yapılan açıklamada, Trabzonspor'un 2020-2021 ve ya 2021-2022 sezonlarının birinde UEFA kupalarına katılmayı hak kazanması durumunda 1 yıl men edileceği duyuruldu. UEFA, bordo-mavili kulübün 2016'da yaptığı finansal fair play anlaşmasının kurallarını ihlal ettiği, 15 Ekim 2019 tarihine kadar istenilen şartları yerine getirmemesi halinde 2020-2021 ve 2021-2022 sezonlarında UEFA organizasyonlarına katılım hakkı kazanması halinde bunlardan birinden men edileceği belirtmişti. Trabzonspor'un söz konusu tarihe kadar istenilen şartları yerine getirmesi halinde ise bu cezanın uygulanmayacağı kaydedilmişti. (K.Hürriyet)
 

BJKolik

Tek Yol BEŞİKTAŞ
Yönetici
Moderatör
Trabzonspor başkanı aşılamayacak bir durum yok diye açıklama yapmış, umarım doğrudur, Trabzonspor' un men cezasını almasını istemem. CAS' tan döner inşallah.
 

Muhammed Utku Cabir

Sizin Altay'ınız YOOOOOOOOKKKK!
Yönetici
Moderatör
Hayırlı olsun. Bu sene de Cimbom gidecek, bu sefer 2. likten. Haaa, bizimkiler şaşırtıp tüm maçları 3 puanla kapatırsa Yıllar süren hasret biter, kanarya... Neyse kendim bile inanmadım.
 
Neyse kendim bile inanmadım.
İnanacağımız günler de gelecek inşaallah.
Sarı Kanarya denince çarpardı yüreğim eskiden. Yıllar oldu ki bütün heyecanlarımızı attaya gönderdiler. Lânet olası fetö iblisi geçmişte kulübümüz üzerine kurduğu kumpaslar yüzünden yıllarımızı çaldılar. Kaç şampiyonluk gitti onların yüzünden hatırlamıyorum bile. Karadenizden dönerken tezgahladıkları silahlı saldırıdan tut, 3 Temmuz operasyonlarına kadar dalımızı kolumuzu budadı aşağılık iblis. Çünkü biz GS gibi teslim olmamıştık. İntikamını da aldı.
 

_X_

Profesör
Yasaklı
Trabzonspor un bundan sonra çok daha iyi bir mali yönetime sahip olacağını düşünüyorum. Harika altyapı sistemi var.
Katiliyorum.
Bu Istikrari Devam Ettirirlerse Lige Ambargo Koyabilirler. Bana Gore Suan Tek Eksikleri Cok Cok Cok Iyi Bir Teknikdirektorlerinin Olmamasi.

Dipnot : Her Ne Kadar Oynadiklari Futbol ve Kulübün Yönetim Bicimi Cok Iyi Olasada, Derinlerde Bir Yerde Yapilan Lobiyi Görmezden Gelemem. Hangi Takim Olursa Olsun Temiz Bir Bicimde Sampiyonluk Kazansin Isterim. Kendisine Yapilan Hatada Bagirip Cagiranlar Baskalari Icinde Ayni Sekilde Sesini Yukseltmeli.
Baskasina Yapilan Ayricaligi Haksizlik Olarak Gorenler Kendilerine Yapilincada Kabul Etmemeli ki Kirli Elleri Desifre Olsun.
 

Son mesajlar

Üst