Udemy den Web Tasarım Dersi Almayı Planlıyorum

Alıyım mı ? Almıyım mı ?

• Evet

Kullanılan: 0 0.0%
  • Hayır

Kullanılan: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    0

Bu konuyu okuyanlar

Pragla

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Kısaca durumu özetliyim: web dersi satın almak istiyorum. Basit temellerim var html, css. En fazla 50 tl bütçem var (malum , öğrenciyiz).Sadık Turanın bir dersini buldum puanı iyiydi bir çok kişide önermişti eğer bu daha iyi bu daha ayrıntılı dediğiniz bir hoca varsa önerilerinize açığım yada bu hoca şurda yetersiz gibi.
Linki aşağıya bırakıyorum.
Lütfen eğer bildikleriniz varsa yazmaktan çekinmeyin .

SelcukD

Asistan
Reaksiyon puanı
52
1Milyonİstihdam burayada bir bak derim kayıt yaptırdıktan 1-2 gün içinde mail gelicek udemydeki dersler gibi ama web tasarım için sadece html css bilmek yetmiyor

Pragla

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
1Milyonİstihdam burayada bir bak derim kayıt yaptırdıktan 1-2 gün içinde mail gelicek udemydeki dersler gibi ama web tasarım için sadece html css bilmek yetmiyor
Evet farkındayım zaten yaklaşık 2 ay önce çalışmaya başlamıştım fakat işin zorluğunu görünce bırakmıştım.
Şimdi ise hevesim hala ilk günkü gibi duruyor. Ayrıca udemy den ders almak istememin diğer nedeni youtube daki dersleri yetersiz gelmesiydi. Youtube dan bir kaç kanalıntakip ediyordum fakat yorumlarda bazıları dersler yetersiz falan demişti . udemy den ders almayı önermişti oradan geliyorum zaten.