Ucuzacik.com

Mai Nai

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
157
Az önce facebookta geziyordum, birde baktım sağda bir reklam!!!Bilin bakalım kimin reklamı!

Finix

Daha mükemmel bir Troy
Reaksiyon puanı
2,285
ucuzacık.com.tr.gg.df.ds.cd.vd.fd :D

yaseta

Profesör
Reaksiyon puanı
63
sanal kartla alıp sanal kartın lımıtınıde cok dusuk tutacaksın bakalım yapabılıyolar mı bısey

ExCeLLeNT

Dekan
Reaksiyon puanı
17
Ya bu kadar saçma site görmedim toshiba laptopu 99 tlye honda civici 900 tlye satıyor 3 ya da 4 saati kaldı ne salak saçma sitedir he süre bitmeden alacan 1 milyara honda civici görecek gününü salak salak site.

malcolm58

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Valla 2 hafta önce bi tane 4 Ytl'ye kingston 4 gb flash disk gördüm. Teklif sayısı ve süresi bitmişti hala satın alabilen olmamış hala artırımda bekliyor. Nasıl bir prosedür geliştirmişlerse adamlar. Kendileri sürekli kazanıyor müşterileri de 40 yılda bir alma hakkı elde ediyor (ya da ben buna kazanmak derim)

ismimyok

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
tam bir üçkağıt sitesi. 9 tl ye arabayı manşete koymuşlar. satın alanları urfada n.b. gibi saçma isimlerle gösteriyorlar. yazışma adresiyse slovakyada bir adres. kesinlikle uzak durun.

muhammet2272

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arkadaşlar malum siteye üye oldum ve kart bilgilerini verdim maalesef. 10 lira karttan hesaba aktarılmasını istedim bir kaç teklifte vermeye çalıştım kafam karışınca araştırdım ve burda cevabı buldum. bu dakikadan sonra ne yapmam gerekiyor yardımcı olursanız sevinirim..

nezihdarcin

Asistan
Reaksiyon puanı
2
arkadaşlar malum siteye üye oldum ve kart bilgilerini verdim maalesef. 10 lira karttan hesaba aktarılmasını istedim bir kaç teklifte vermeye çalıştım kafam karışınca araştırdım ve burda cevabı buldum. bu dakikadan sonra ne yapmam gerekiyor yardımcı olursanız sevinirim..

Merhabalar Hocam, Öncelikle şimdilik sizin kredi kart hesabınızdan çekilen para sadece 10 YTL mi? yada bu paradan başka paraları da sizin hesabınızdan çektiler mi?

Eğer birisi sizin kredi kartı bilgilerinizi çalarak alış veriş yaparsa ne yapmalıyız?

1) ilk önce bu tarz ihtimal bulunan durumlarda kredi kartı ekstresini (Hesap Özeti) görmeden borcumuzu ödeyerek o alışverişi ve geri kalan taksitlerin hepsini kabul etmiş oluruz. Hesap özeti görmeden, otomatik ödeme talimati vs ile ödeme yapmamak gerekli.

2) Kredi kartı ekstremizde (Hesap Özeti) gördüğümüz tüm harcamalara itiraz etme hakkımız var. Bu durumda ödemeyi red ederek bankamıza durumu bildiriyoruz. Banka ise söz konusu alacaklı ve verecekli hesabına el koyuyor.

3) Banka bu tedbir süresince inceleme başlatarak alacaklı olduğunu iddia aden firmadan kargo çıkış belgesi, alıcı mal teslimat belgesi, ııvır zıvır gibi durumları inceleme altına alıyor. Biz bu süreçte bilmediğimiz kargo gibi ürünleri kabul etmemeli ve kapımıza dayaanan hiç bir yetkiliymiş gibi kendisini lanse eden kurye elemanlarına imza atmamalıyız.

4) Banka karşı tarafın haksız yere para çektiğini anladığı gibi o firmaya ödeme yapmayarak sizin mağduriyetiizi önlemeye çalışıyor. Banka kendi müşterisini madur ettiği için hesaptan para çeken firmaya hukuksal dava açıyor. Bu süreçte sizlerde kendi manevi ve maddi tazminat davanızı açmak için hukuksal işlem başlatabilirsiniz.

5) Kredi bilgilerinizi başkalarıyla paylaştıysanız eğer korkulu rüyalar görmemek ve sonuçta kazanacağınız bir dava ile vakit kaybetmemek için kredi kartı çalınmış yada kaybolmuş gibi bir işlemle bankanızdan yeni kart numarasına sahip kredi kartınızı alabilirsiniz.

Umarım faydalı ve aydınlatıcı olabilmişimdir.
Saygılarımla,

Nezih

izmirli

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Adamlar isim değiştirdi. Eskiden NAO Grup olduklarını iddia ediyorlardı, şimdi Atlantic Auction Ltd. olmuşlar. ucuzacik değil fırıldak...

destek@ucuzacik

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Yasal olarak Atlantic Auction Ltd. şirketi tarafından, Avrupa Birliği kanunlarına uygun olarak işletilen Ucuzaçık.com, Türk halkına eşsiz fırsatlar sunmaktadır. Şirket Slovakyadan yönetilmektedir ve 2009 yılı sonuna kadar bütün Avrupa genelinde benzer siteler açmak hedefindedir.

Ucuzaçık.com, Türkiyenin en büyük elektronik dağıtımcılarından biri ile çalışmaktadır. (aramızdaki anlaşma gereği ismini burada yazamıyoruz). Türkiyenin en iyi bilinen ve güvenilen dağıtımcılarından olan bu firma ayrıca Ucuzaçık.com da satılan ürünlere yüksek kalite garantisi ve kargo servisi vermektedir.

Bütün kargo işlemleri dağıtımcı tarafından organize edilir ve UPS tarafından gerçekleştirlir.

Bütün ihaleler harici bağımsız hukuk ve muhasebe firmaları tarafından incelenir ve düzenlenir, ayrıca aktivitelerimiz detaylı olarak incelendikten sonra, ihalelerde kazanılan bütün ürünlerin kazananlar tarafından teslim alındığını onaylayan bir sertifika verilmiştir.

Ucuzaçık.com sizi sitemize üye olmaya, ihalelerimizde yer almaya ve elektronik ürünleri piyasa fiyatlarının çok daha altına almanızı davet eder.
Şimdiye kadar yüzlerce üyemiz ihaleler kazandılar ve hepsi ürünlerini kısa sürede garantili olarak teslim aldılar.

Kurallarımız sitemizde açıkça belirtilmiştir. Bu kurallar çerçevesinde ihalelerimiz bütün üyelerimize adil bir ortam sunmak üzere otomatik sistemimiz tarafından yönetilir. Bu sistemin sertifikaları sitemizde yayınlanmaktadır.

Eğer başka soru veya önerileriniz varsa destek ekibimize bilgi@ucuzacik.com dan ulaşabilir ve en geç 48 saat içerisinde açık bir cevap alabilirsiniz.

Saygılarımızla,
Ucuzaçık Destek Ekibi

xismailaydin

Profesör
Reaksiyon puanı
18
Yasal olarak Atlantic Auction Ltd. şirketi tarafından, Avrupa Birliği kanunlarına uygun olarak işletilen Ucuzaçık.com, Türk halkına eşsiz fırsatlar sunmaktadır. Şirket Slovakyadan yönetilmektedir ve 2009 yılı sonuna kadar bütün Avrupa genelinde benzer siteler açmak hedefindedir.

Ucuzaçık.com, Türkiyenin en büyük elektronik dağıtımcılarından biri ile çalışmaktadır. (aramızdaki anlaşma gereği ismini burada yazamıyoruz). Türkiyenin en iyi bilinen ve güvenilen dağıtımcılarından olan bu firma ayrıca Ucuzaçık.com da satılan ürünlere yüksek kalite garantisi ve kargo servisi vermektedir.

Bütün kargo işlemleri dağıtımcı tarafından organize edilir ve UPS tarafından gerçekleştirlir.

Bütün ihaleler harici bağımsız hukuk ve muhasebe firmaları tarafından incelenir ve düzenlenir, ayrıca aktivitelerimiz detaylı olarak incelendikten sonra, ihalelerde kazanılan bütün ürünlerin kazananlar tarafından teslim alındığını onaylayan bir sertifika verilmiştir.

Ucuzaçık.com sizi sitemize üye olmaya, ihalelerimizde yer almaya ve elektronik ürünleri piyasa fiyatlarının çok daha altına almanızı davet eder.
Şimdiye kadar yüzlerce üyemiz ihaleler kazandılar ve hepsi ürünlerini kısa sürede garantili olarak teslim aldılar.

Kurallarımız sitemizde açıkça belirtilmiştir. Bu kurallar çerçevesinde ihalelerimiz bütün üyelerimize adil bir ortam sunmak üzere otomatik sistemimiz tarafından yönetilir. Bu sistemin sertifikaları sitemizde yayınlanmaktadır.

Eğer başka soru veya önerileriniz varsa destek ekibimize bilgi@ucuzacik.com dan ulaşabilir ve en geç 48 saat içerisinde açık bir cevap alabilirsiniz.

Saygılarımızla,
Ucuzaçık Destek Ekibi

ulan söylesenize bu bir kumar sitesidir diye.

Stone

Profesör
Reaksiyon puanı
10
Ucuz açık sitesinde herhangi bir hile yoktur.Örneğin Iphone 99 TL ile onu kazandığınızda 99 TL veriyorsunuz ve teklifte harcadığınız krediyi tabiki.Neden bu kadar ucuz olduğuna gelince;Örneğin yine Iphone ortalama 800 tekliften başlıyor dersek her teklif 3 TL değerinde ise 800*3=2400 +99 =2499TL eder.Yâni şirket Iphone'u kendi fiyatından satıyor :)

mdkbet

Profesör
Reaksiyon puanı
80
Ucuz açık sitesinde herhangi bir hile yoktur.Örneğin Iphone 99 TL ile onu kazandığınızda 99 TL veriyorsunuz ve teklifte harcadığınız krediyi tabiki.Neden bu kadar ucuz olduğuna gelince;Örneğin yine Iphone ortalama 800 tekliften başlıyor dersek her teklif 3 TL değerinde ise 800*3=2400 +99 =2499TL eder.Yâni şirket Iphone'u kendi fiyatından satıyor :)

en son iphone yaklaşık 2000 teklif üzerinden satılmış
her teklif 3 tl
şimdi tekrar hesapla istersen !

Stone

Profesör
Reaksiyon puanı
10
Ehh geri kalanıda zekice ticaret anlayışı ve kazanç işte :) Kurucuları başarılı bir ticaret sergiliyor :)

medley_man

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaslar ben sitenin 5 aydır affiliatesini yapıyorum ve sauna kadar en ufak bir sorun yasamadım hatta cokta yardımcı oldular.
Sunu fark ettim surekli sitenin bir acıgı aranıyor halbuki gordugumuz kadarıyla urununu alamayan yok kazanıp magdur olan yok ayrıca urunler teknosadan alınıyor ups ile gonderiliyor bunda daha ne arıyorsunuz anlamadım. Buraya tahminlerden cok magdur olan urunumu alamadım diyenler yazsın eger varsa en azından o suclamak icin bi kanıt olur ama herkes nasıl anlamak isterse oyle yazıyor.
Bence artık bu konu kapatılmalı cunku iyice baksa yerlere gitmeye basladı . Eger kredi kartınızdan korkuyorsanız sanal kart diye birsey var teklif verecek kadar limit verip kullanın sonra sanal kartınızı iptal edin en kesin cozum.

darkwinter

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaslar ben sitenin 5 aydır affiliatesini yapıyorum ve sauna kadar en ufak bir sorun yasamadım hatta cokta yardımcı oldular.
Sunu fark ettim surekli sitenin bir acıgı aranıyor halbuki gordugumuz kadarıyla urununu alamayan yok kazanıp magdur olan yok ayrıca urunler teknosadan alınıyor ups ile gonderiliyor bunda daha ne arıyorsunuz anlamadım. Buraya tahminlerden cok magdur olan urunumu alamadım diyenler yazsın eger varsa en azından o suclamak icin bi kanıt olur ama herkes nasıl anlamak isterse oyle yazıyor.
Bence artık bu konu kapatılmalı cunku iyice baksa yerlere gitmeye basladı . Eger kredi kartınızdan korkuyorsanız sanal kart diye birsey var teklif verecek kadar limit verip kullanın sonra sanal kartınızı iptal edin en kesin cozum.

Şu yazdıklarınız çok da inandırıcı değil, hatta şüphe verici.. Sırf bunu yazmak için foruma üye olduğunuz aşikar..

utku-k

Doçent
Reaksiyon puanı
13
medley_man'e verilen cevap.

Şu yazdıklarınız çok da inandırıcı değil, hatta şüphe verici.. Sırf bunu yazmak için foruma üye olduğunuz aşikar..

Helal be! Zaten 2 mesajı var adamın. :D

Dikkat!!!

UcuzAçık.com
dolandırıcı bir site, zaten öyle olmasa insanlar tarafından biraz bilinir hem de Almanya'dan host ediliyor olmaz. Üstelik bu kadar para harcayıpta televizyonda orada burada reklamı olmayan bir site yok. Zaten site sahiplerine iletişim diye bir şey yok. Yurt dışında bir mektup adresi (E-posta değil!) dışında başka hiçbir bilgi vermemişler.

Ödeme sistemi sizi resmen güldürür. Bilgilerinizi yazıyorsunuz ardından e-posta adresinize gelen postayı okuyorsunuz ve orada yazan hesap bilgilerine kendi bankanızın ödeme sistemlerine girip parayı gönderiyorsunuz. Her tarafa da SSL Protection vs. vs. resimler falan koymuşlar. =D

Her şeye rağmen site tasarımı biraz daha güvenilir gözükse (Türkçe karakterler, üyelik sistemi vs. vs. --> O kadar para harcıyorsun siten dandik dedirtiyor adama.) çok iyi dolandırırlardı da olmamış. :)

Bence bu tür konulara özel bir bölüm açılmalı! Yöneticilere duyrulur.

80s

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Yorum yapmayacağım. Yazdığı cümleleri Google'da aratmanız, yorum olarak yeterlidir. :)

mc47

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar ben bir kere 20 tl bikerede 5 tl yatirdim ucuzaçiktaki krediye herhangi bişi olurmu.lütfen cvp

ahky

Profesör
Reaksiyon puanı
65
Site sağlam olabilir ancak sistemi iyi anlamak lazım,örnek bütün teklifler toplanıp kritere uygun olan ürünü alır,diğerleride bir bardak su içer.:)ucuz i phone almak için 40-50 tl sini riske atacak,olursa olur olmazsa sağlık olsun tarzı bişey olabilirmi acaba?

utku-k

Doçent
Reaksiyon puanı
13
Arkadaşlar ben bir kere 20 tl bikerede 5 tl yatirdim ucuzaçiktaki krediye herhangi bişi olurmu.lütfen cvp

Herhangi bir şey olur mu? Yatırdığın para gitti, boşuna uğraşma. Aşağıdaki mesajları okursan sevinirim.

Dikkat!!!

UcuzAçık.com
dolandırıcı bir site, zaten öyle olmasa insanlar tarafından biraz bilinir hem de Almanya'dan host ediliyor olmaz. Üstelik bu kadar para harcayıpta televizyonda orada burada reklamı olmayan bir site yok. Zaten site sahiplerine iletişim diye bir şey yok. Yurt dışında bir mektup adresi (E-posta değil, bildiğiniz adres var sadece.) hariç başka hiçbir bilgi vermemişler.

Ödeme sistemi sizi resmen güldürür. Bilgilerinizi yazıyorsunuz ardından e-posta adresinize gelen postayı okuyorsunuz ve orada yazan hesap bilgilerine kendi bankanızın ödeme sistemlerine girip parayı gönderiyorsunuz. Her tarafa da SSL Protection vs. vs. resimler falan koymuşlar. =D

Her şeye rağmen site tasarımı biraz daha güvenilir gözükse (Türkçe karakterler, üyelik sistemi vs. vs. --> O kadar para harcıyorsun siten dandik dedirtiyor adama.) çok iyi dolandırırlardı da olmamış. :)

Bence bu tür konulara özel bir bölüm açılmalı, yöneticilere duyrulur.

İşte acıklı ucuzacik hikayem.
Arkadaşlar ben bir kaç ay önce ucuzacik.com isimli siteyi bir reklamda gördüm ve üye oldum. Ve hatta ortaklık programına da katılarak 1 ayda o siteye tam 800 üye kazandırdım. Karşılığında bana %1 komisyon vereceklerdi. (800*0,01 = 8 $) Neyse bu arada siteden usb bellek kazandım ve yolladılar. Bu arada kredi kartımla (tabiki sanal olanı ) siteye para yükleyerek bir ihaleye katıldım ve kazanabilecek pozisyonda ihalenin kapanacağı saatleri başladım beklemeye. Neyse bu arada bir arkadaşım da o parasız katılan ihalelerden başka bir ürün kazandı onu da bana rica etti kredi kartımla parasını ödedim. Bu sitenin sahipleri kimse sanki garezi varmış gibi hem arkadaşımın kazandığı ürünü ve hesabını iptal ettiler hem de bana bir mail yollamışlar ben sitelerinin bilmem kaçıncı maddesini ihlal etmişim bu yüzden benim de hesabımı artı ortaklık programında biriken komisyonumu ve de siteye kredi kartımla yüklediğim 70 lira para uçtu gitti. üstüne üstlük sanki kendileri paramın üstüne yatmamış gibi şöyle bir ifade yazmışlar "Sizin hakkınızda resmi makamlara bilgi verdik."
ben merak ediyorum hangi resmi makam benim hakkımda bilgi istemiş acaba. çok komik ya madem korkutmak istiyorsunuz adam gibi bir şey yazın.
Ben de cevap yazdım heee iyi ki bilgi vemişiniz :) paramın üstüne nasıl yattığınızın mı bilgisi verdiniz diye :)

arkadaşım da yazdı bir şeyler cevap falan gelmedi. :)

işte acıklı ucuzacik.com hikayem budur arkadaşlar.

Geçmiş olsun.

flyingdutchman

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
eee site hala yayında :S

böyle siteleri yiyenler var hala , biraz akıllanmaları lazım ama ilk önce illa dilleri yanıcak tabi:)

ucuzza

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Rakip / benzeri bir site üzerine bu kadar negatif şey yazıldıktan sonra ortaya çıkmak ne kadar doğru bilmiyorum ama www.ucuzza.com olarak 5 gün önce sitemizi hayata geçirdik. Daha önce rakipler için yapılmış yorumlardan da ders alarak daha güvenilir ve dürüst çalışan bir sistem, müşterilerin karşısında muhatap bulabileceği, kanunlara uygun faturasıyla garantisiyle yapılan alışverişler, kazandığı paranın vergisini topluma geri ödeyen bir şirket, gerçek sanal pos, banka havalesi, PTT ile ödeme imkanı, müşteri desteği, "yerli malı" bir ortam sunmaya çalışacağız.

Reklam ortaklık programımızda beraber çalışabileceğimiz webmaster'lar arıyoruz. Aslında her üyemiz ortaklık programının bir parçası. Türkçe arayüzü olan bir affiliate yazılımı da kullanıyoruz. İlgilenenler bizimle iletişime geçerse seviniriz.

Gelecek her tür eleştiriyi de, öneri olarak dikkate alıp mümkün olduğunca gerekli değişiklikleri yapmaya veya yanıtları vermeye de çalışacağız.

Saygılarımızla...

utku-k

Doçent
Reaksiyon puanı
13
Rakip / benzeri bir site üzerine bu kadar negatif şey yazıldıktan sonra ortaya çıkmak ne kadar doğru bilmiyorum ama www.ucuzza.com olarak 5 gün önce sitemizi hayata geçirdik. Daha önce rakipler için yapılmış yorumlardan da ders alarak daha güvenilir ve dürüst çalışan bir sistem, müşterilerin karşısında muhatap bulabileceği, kanunlara uygun faturasıyla garantisiyle yapılan alışverişler, kazandığı paranın vergisini topluma geri ödeyen bir şirket, gerçek sanal pos, banka havalesi, PTT ile ödeme imkanı, müşteri desteği, "yerli malı" bir ortam sunmaya çalışacağız.

Reklam ortaklık programımızda beraber çalışabileceğimiz webmaster'lar arıyoruz. Aslında her üyemiz ortaklık programının bir parçası. Türkçe arayüzü olan bir affiliate yazılımı da kullanıyoruz. İlgilenenler bizimle iletişime geçerse seviniriz.

Gelecek her tür eleştiriyi de, öneri olarak dikkate alıp mümkün olduğunca gerekli değişiklikleri yapmaya veya yanıtları vermeye de çalışacağız.

Saygılarımızla...

Özellikle beni şaşırtan nokta, online destek sistemi eklemiş olmaları. :D

Bence sistemi inceleyecek olursanız, nasıl kazandıklarını falan, böyle bir site kuracak adam oldukça yüksek bir miktarda yatırım yapmalıdır, böyle bir yatırım yapan adam bu kadar dandik bir tasarım yapmaz. :D

Tabi böylesine yatırım yapıpta siteye ait hiçbir televizyon veya gazete reklamı olmaması da Almanya'dan host ediliyor olması gibi tamamen ayrı meseleler. :D

detapa

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
adamlar ürünleri paketleyip yolluyorlar, çeşitli kolaylıklar da sunuyorlar..iphone yaptım süper oldu. olay budur, kazanmak size kalmış.

utku-k

Doçent
Reaksiyon puanı
13
adamlar ürünleri paketleyip yolluyorlar, çeşitli kolaylıklar da sunuyorlar..iphone yaptım süper oldu. olay budur, kazanmak size kalmış.

Daha önce de böyle kullanıcılar gördük.

Mesaj sayın bir, dolandırıcının teki olduğun ve sırf ucuzacik.com'u savunmak için üye olduğun çok açık.