Ucuza HDD satan N11 / HepsiBurada satıcıları

Bu konuyu okuyanlar

BjornRagnarsson

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
20
Merhaba ben geçen 3 gün önce n11’den 320 gb’lık wd harddisk aldım fakat ürün bozuk çıktı geri yolladım. Şimdi bakıyorum da 320-500 gb’lık taşınılabilir hdd’ler ucuz. Tekrar almak istiyorum. Fakat bu ürünler sıfır mı? Orijinal garantisi var mı? Bilmiyorum. Sizce Online Alışveriş Sitesi, Türkiye’nin Trend Yolu | Trendyol gibi ürünleri almak sağlıklı mı? Ayrıca buraya gelip saçma sapan ssd al 1tb al falan yazmayın bana yetecek olan kapasite bu bunu seçtim konuyla alakalı yorum yaparsanız daha iyi olur.

Son düzenleyen moderatör:

SirSinner

Asistan
Reaksiyon puanı
86
satıcının yorumlarına bak trendyolun kendisinden alman daha iyi olur kafanda soru işareti kalmaz

EFI Shell

shellx64.efi
Reaksiyon puanı
18,895
Merhaba ben geçen 3 gün önce n11’den 320 gb’lık wd harddisk aldım fakat ürün bozuk çıktı geri yolladım. Şimdi bakıyorum da 320-500 gb’lık taşınılabilir hdd’ler ucuz. Tekrar almak istiyorum. Fakat bu ürünler sıfır mı? Orijinal garantisi var mı? Bilmiyorum. Sizce Online Alışveriş Sitesi, Türkiye’nin Trend Yolu | Trendyol gibi ürünleri almak sağlıklı mı? Ayrıca buraya gelip saçma sapan ssd al 1tb al falan yazmayın bana yetecek olan kapasite bu bunu seçtim konuyla alakalı yorum yaparsanız daha iyi olur.
SSD'niz yok ise SSD alın HDD'yi iade edip. :)

BjornRagnarsson

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
20
satıcının yorumlarına bak trendyolun kendisinden alman daha iyi olur kafanda soru işareti kalmaz
trendyolun sattıkları genellikle üst boyutlar ve pahalı oluyor.
Mesaj otomatik birleştirildi:

SSD'niz yok ise SSD alın HDD'yi iade edip. :)
Ssd’yi sadece işletim sistemi kurmak için iyi olduğunu düşünüyorum

böyle satan satıcıların ürünlerini youtube üzerinden bulmaya çalışıyorum öyle bir ürün incelemesi ne yabancı ne türk kanallarda yok. aceba bu küçük boyutlu olarak satılan ürünler 2. el ve sistem ayarlarıyla oynuyorlar? aldığım wd 320gb’ın paketinin içinde 500 gb yazıyormuş etiket yapıştırıp 320 gb göstermişler

funcbp

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
320 gb 500 gb hdd kalmadı bunlar sahte oluyor. Birçok kaynakta gördüm birebir replikalarını yurtdışından piyasada sokuyorlar. En az 1 tb alın bence.

BjornRagnarsson

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
20
320 gb 500 gb hdd kalmadı bunlar sahte oluyor. Birçok kaynakta gördüm birebir replikalarını yurtdışından piyasada sokuyorlar. En az 1 tb alın bence.
Benim için boyutun önemi yok önemli olan sağlamlığı 100 gb’ta yeter bana bir kaç şeyi arşivlemek istiyorum bu nedenle ya ucuz harddisk alacaktım yada usb bellek

_MusTy_

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,308
Gerek yok trendyol müşteri hizmetleri yardımcı olur başka satıcıdan da alsa ama yinede puana dikkat etsin

BjornRagnarsson

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
20
Gerek yok trendyol müşteri hizmetleri yardımcı olur başka satıcıdan da alsa ama yinede puana dikkat etsin
Puanı 9 gözüken satıcının sattığı ürünü başka kimse hiç bir kaynakta değil eleştiri fotoğrafını bile paylaşmamış bu güvenilir midir

funcbp

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
128 gb 3.0 usb100 tl ye bulabilirsin

BjornRagnarsson

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
20
evet usb bellek.
Sandisk Sdcz600-128G-G35 128GB Usb 3.0 Fiyatı ve Özellikleri
Teknosa'da 119 tl. Şuan fena fiyat değil.
Kingston Dtse9G2/128Gb, Usb 3 Datatraveler G2 100Mb/S Read 15Mb/S Write, 128 Gb, Metalik: Amazon.com.tr şu üründen aldım kingston 5 yıl garanti vermiş sağlam diyorlar 10 12 yıllık kullanıcılar iyi midir

Hard diskler zaten ucuz pahalı bişey değil.
öyle ama 500 gb samsung m3 cihazı çok eski bir de adam akıllı inceleme yapan kanal yok iyi bir kaynaktan eskiden kullanan insanlar yok güvenemedim pek sistem ayarıyla oynanmış 2. el diskler gibi duruyor