Ucuz Oyun

Bu konuyu okuyanlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Reaksiyon puanı
307
Merhaba,

Ben oyun almak istiyorum ama çok pahalı, Forza Horizon 4 olmuş 500 Lira, uygun fiyata oyun alabileceğimiz siteler vs. var mıdır? Korsan indirmek de istemiyorum etik değil.

oyuncustore diye bir siteden daha önce fazlaca oyun şifresi aldım 50 liraya 200 civarı oyun ve en pahalı oyunlar. Hesaba girince baktım bir tane Rus boksörün hesabı, adam Assassin creed oynuyordu hesabı ortak kullanıyorduk büyük ihtimalle çalıntı hesaplar, sonra şifre değişti yeni hesap verdiler.

Epic Games ücretsiz sunuyor sürekli ama ben Battlefield 1, Forza horizon 3 veya 4, The Crew, gibi oyunları ucuza almak istiyorum.

Yasak değilse korsan site önerir misiniz en olmadı öyle yapacam virüs riskini gözetip...

Nixc0r

Forumgezer
Emektar
Reaksiyon puanı
15,422
Merhaba,

Ben oyun almak istiyorum ama çok pahalı, Forza Horizon 4 olmuş 500 Lira, uygun fiyata oyun alabileceğimiz siteler vs. var mıdır? Korsan indirmek de istemiyorum etik değil.

oyuncustore diye bir siteden daha önce fazlaca oyun şifresi aldım 50 liraya 200 civarı oyun ve en pahalı oyunlar. Hesaba girince baktım bir tane Rus boksörün hesabı, adam Assassin creed oynuyordu hesabı ortak kullanıyorduk büyük ihtimalle çalıntı hesaplar, sonra şifre değişti yeni hesap verdiler.

Epic Games ücretsiz sunuyor sürekli ama ben Battlefield 1, Forza horizon 3 veya 4, The Crew, gibi oyunları ucuza almak istiyorum.

Yasak değilse korsan site önerir misiniz en olmadı öyle yapacam virüs riskini gözetip...
Epic Games de game awards indirimleri var

Batu Kaya

Asistan
Reaksiyon puanı
108
Foxn Game'de ucuza oyun satıyorlar güvenilir zamanında çok aldım almaya devam ediyorum

Reaksiyon puanı
307
Forza horizon 4, 3
Need for speed heat

Açık dünya yarış oyunlarını seviyorum

MrtAltg

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
12,060
Forum Kuralları | SDN Forum (shiftdelete.net)
12-) Telif haklarını zedeleyen dosyalara (crack, serial, warez) link verilmesi ve sitede paylaşılması kesinlikle yasaktır. Buna ek olarak Torrent yardımı ile telif hakları bulunan dizi, film vb. yayınlar için yardım başlığı açmak yada paylaşımında bulunmak yasaktır.

Hadi virüs riskini gözettin bizi ne yapacaksın ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...