Ucuz gaming kulaklık önerisi

Bu konuyu okuyanlar

Serdar3534

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Selam arkadaşlar 100-150 TL bandında oyuncu kulaklığı almak istiyorum önerileriniz var mı ?
Rampage SN-R10 2m Kablo Led Oyuncu Siyah Mikrofonlu Kulaklık Fiyatı
Biliyorum çok oldu ama bunlar arasında kaldım hangisini tavsiye edersiniz veya sizin tavsiye ettiğiniz başka kulaklıklar var mı ?

bognuskafa

Öğrenci
Reaksiyon puanı
26
Öncelikle merhaba. Ben şu anda james donkey 711 kullanıyorum. aldığımda 169 tl gibi bir fiyatı vardı. Ben bu kulaklığı severek kullanıyorum. önermeyenler çok ama bence gayet güzel. padleri deri tarzı bir yapıda olduğundan içinde bulunduğumuz yaz ayında terletiyor. Ama zaten senin almayı düşündüğün kulaklarda da deri tarzı bir malzeme var. şu anda fiyatı ne yazıkkı 350 tl üzeri gösteriyor. kulaklığı hemen alman gerekmiyorsa biraz bekleyip indirim zamanında 160-180 tl arasında almanı ben tavsiye ederim. senin seçtiğin kulaklıklar için de 7.1 sanal surround olmasını ben öneririm. özellikle csgo gibi oyunlarda daha iyi olacaktır.
kendin de çok az daha araştırıp indirimleri beklemeni öneririm. çünkü hiç beklemediğin bir anda çok güzel indirimler olabiliyor.
Mesaj otomatik birleştirildi:

şu anda çok az bir bakınma ile bulduklarım bunlar. aynı zamanda padlerin kalın olmasına özen göster uzun kullanımda rahatsız etmesin.

26¥¥26

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,554
Rampage Snr 4 kullanıyorum memnunum.Sesi çok iyi.Gürültü engelleyicisi çok iyi çalışıyor.Ama kablo sevmeyen biriysen alma.

Serdar3534

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Öncelikle merhaba. Ben şu anda james donkey 711 kullanıyorum. aldığımda 169 tl gibi bir fiyatı vardı. Ben bu kulaklığı severek kullanıyorum. önermeyenler çok ama bence gayet güzel. padleri deri tarzı bir yapıda olduğundan içinde bulunduğumuz yaz ayında terletiyor. Ama zaten senin almayı düşündüğün kulaklarda da deri tarzı bir malzeme var. şu anda fiyatı ne yazıkkı 350 tl üzeri gösteriyor. kulaklığı hemen alman gerekmiyorsa biraz bekleyip indirim zamanında 160-180 tl arasında almanı ben tavsiye ederim. senin seçtiğin kulaklıklar için de 7.1 sanal surround olmasını ben öneririm. özellikle csgo gibi oyunlarda daha iyi olacaktır.
kendin de çok az daha araştırıp indirimleri beklemeni öneririm. çünkü hiç beklemediğin bir anda çok güzel indirimler olabiliyor.
Mesaj otomatik birleştirildi:

şu anda çok az bir bakınma ile bulduklarım bunlar. aynı zamanda padlerin kalın olmasına özen göster uzun kullanımda rahatsız etmesin.
Teşekkürler tavsiyen için ama bütçem biraz daha azaldı ve
Rampage SN-R10 2m Kablo Led Oyuncu Siyah Mikrofonlu Kulaklık Fiyatı
bunlar arasında kaldım sn-r10'un kafa bandı beni daha çok cezbediyor açıkçası rahatlık konusundan ama tedirginim kalitesi kötü diye. Hangisini tavsiye edersin ?

bognuskafa

Öğrenci
Reaksiyon puanı
26
ben de öyle düşünüyordum kafa bandı çok büyük ihtiyaçmış gibi gözüküyor ama değil. kafan küçükse değişir tabi.