Ucuz direksiyonlar nasıldır?

memin_1461

Asistan
Reaksiyon puanı
4
Arkadaşlar araba yarışı, simulator oynamak için direksiyon almayı düşünüyorum.Logitech driving force gt güzele benziyor fakat çok pahalı.Diğer 100 tl civarı olanlar nasıldır ?

Theurer

Doçent
Reaksiyon puanı
2
70 lira civarında almıştım iş görüyodu sıkıntı yok yani

TyfnCTN

Asistan
Reaksiyon puanı
0
bende 65Tl CVS almıştım direksiyonda gerçek simülatör keyfini aramamak lazım tabi direksiyonu sağa kırınca tam sağ sola kırınca tam sol yapıyor ince ayarı yok :)

memin_1461

Asistan
Reaksiyon puanı
4
para biriktirip driving force gt almak en mantıklısı:thumbup1:

Theurer

Doçent
Reaksiyon puanı
2
bide kurulum cd si çıkıyo içinden yükleyince ince ayar yapabiliyodun titreşim ayarı hassasiyet falan

laroz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Logitech Driving Force Gt yaklaşık 5 aydır kullanıyorum sana tavsiyem 3-4 ay daha geç al ama para birktirip Logitech al derim.İnanılmaz bi sürüş keyfi veriyor helede ekran buyükse.Feedback'i çok iyi çok cidiyim Dirt 3 Oynarken %70 Feedback oranıyla ter attığımı biliyorum direksiyona hakım olamıyodum nerdeyse.Bu ürün PS için aslında ama sorunsuz bi şekilde PC de kullanabılırsn ufacık bı uygulamasıyla dıreksıyonu 900 derece olan açısını istediğin derecede kitleyebiliyosun. Hassasiyet oranı çok ıyı en ufak direksyon dönüşlerini dahi algılayabiliyor.Hele Euro Truck Simalotor 2 Yokmu :) Direksiyon boyutuda çok ideal boyutta.Alırken bi kere alıcam dıyosan Bu üründen şaşma.Parasını sonuna kadar hakeden bir ürün.:thumbup1: